Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wiem kto browarne Pils polecał, ale to najgorsze piwo jakie w życiu piłem xD
2
@MesQueUnClub_87 Biorąc pod uwagę inflację to z 2k
2
@Comfortable_ Każdy wie, że Arsenal złapał zadyszkę w końcówce i wypadł najlepszy obrońca Saliba, przez co są dziury w obronie jak na polskich drogach po zimie
0
@Kamiloza91 Najlepiej do United żeby im szargał nerwy xD Newcastle szkoda
1
@KrwawiaceoczyVEB Co ten Messi tam gra 20 lat żeby nie pamiętali jak to jest bez niego? XD Na dobrą sprawę on tam półtorej roku pograł
0
@tbas Jak ja zamawiam części do samochodu, to niestety nie ma opcji paczkomatu i jest problem
4
@thorin Jak będą podświetlone na niebiesko to znaczy, że przeczytał, jak na szaro to jeszcze tego nie zrobił
0
@Comfortable_ Jeśli Arsenal i City grają kombinacyjnie i ciągle stwarzają zagrożenie pod bramką rywala to szansa na błąd rywala jest większa, może jakby Xavi wymyślił inną taktykę niż piła do Raphini/Balde i wrzuta to też, by popełniali błędy. Romero mistrz świata wali po 3 szpagaty na mecz i czyja to wina?
0
@MesQueUnClub96 Poczekaj do wtorku co się z tym Realem stanie
0
@MesQueUnClub96 3 ostatnie drużyny w premier league 62/52/60 goli straconych, 3 ostatnie drużyny w La liga 64/56/42, kończę z Tobą dyskusje, bo Ty nie rozumiesz, że ta liga jest żałosna i Barcelona również slaba co się potem przekłada na 1:0 z ogórkami, a w pucharach oklepem od Interow i innych. City by te Elche i inne Espanyole waliło po tyle co w Anglii, a może i lepiej. Jak ktoś chce oglądać taka toporna piłkę to śmiało, nic mi do tego
0
@MesQueUnClub96 W la liga się nie podstawiają strzelać Barcelonie 11 goli przez 33 kolejki, ziew O to w piłce chodzi żeby była atrakcyjna dla oglądającego, jak ktoś cierpi na bezsenność, to niech sobie włącza Xaviball z 100 wrzutkami na mecz do nikogo. Na Barcelonę Guardioli grali autobusy, a i tak kończyło się po 5:0, to świadczy tylko o tym jak Barcelona jest słaba w ofensywie i o niczym więcej
2
@Encore Czekamy na hattrick przeciwko Realowi
0
@Comfortable_ xD Dlatego w dumeczu z Bayernem stracili 1 gola, a w PL ostatni raz 2 gole stracili przeciwko Tottenhamowi w styczniu
3
@Khajio Bardziej mam na myśli jak te dwumecze wyglądały. United wywaliło Barce, ale cisza, jak jedna drużyna hiszpańska się prześlizgnęła wywalając United to już hurrr jak oni są słabi w pucharach
3
@MesQueUnClub96 xD Żal Ci dupę ściska, że Guardiola z City zrobił potwora, tak jak z Barcelony swego czasu i każdego leja w LM, czy lidze. Potężny Bayern z ligi niemieckiej nie miał żadnych argumentow, nawet Chelsea ułomne w drugim meczu na nic Borussi nie pozwoliło, a że Sevilla po wyrównanym dwumeczu wywaliła United to nie jest żaden wyznacznik
3
@MesQueUnClub96 Najsilniejsza liga* jeśli drużyna, która bije się o utrzymanie w lidze kupuje najlepszych grajków z ligi hiszpańskich z drużyn, które biją się co roku w pucharach, to jaki poziom ma la liga w porównaniu do premier league?
15
@MesQueUnClub96 Chłopie ile Ty obejrzałeś meczów LL i premier league, że takie wnioski wysuwasz? Jeszcze grasz eksperta w dziedzinie 10 innych sportów xD
4
Messi od zawsze był idolem Ziela
https://zapodaj.net/images/9593fcebd52da.jpg
1
@Kidd
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Piastri
1
@Kidd
1. Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Leclerc
5. Verstappen Alonso Leclerc
6. Over
11
@fart Rozliczymy was xD Brzmi to jak groźby kibiców na wyjeździe w okręgówce, haha
7
@fart Jaki zwierzyniec i my ich z podatków utrzymujemy, głowa boli
Łapiący się za głowę Korwin bawi xD
11
@Firestone Ten kto wymyślił krzyżaków dla dzieciaków w tym młodym wieku miał coś nie tak z głową, wesele też jest dla mnie niezrozumiałe, jak oglądaliśmy film na lekcji to nikt nie wiedział co tam się dzieje, ale są też wartościowe lektury szkolne
2
@takisobiektos Oshimena nie było nawet w 1 meczu, w drugim grał na siłę, taka jest LM, wpadasz w mały dołek i odpadasz z rozgrywek
1
@takisobiektos Nie? A te bramki z Ajaxem i Liverpoolem to pewnie są sprzed sezonu
19
Cudowne duo z Neapolu
Sergio potrenuj xD
1
@Survier Że wam się chce xD
1
@Kidd Pewnie jakiś zawód czuje, że gnojek z Gruzji przyjechał i od razu majstra zgarnął xD
2
@bartoszplucinski Teraz to już na pewno się uda
0
@Zawsze_Wierny Z potencjałem na co w LM, na wyjście z grupy?