Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@misteriosoVEB I tak nie wróci
1
@Emhyr Pojebani
2
@MesQueUnClub96 Nie ośmieszaj się
0
@LM10GOAT To jest taktyka chłopak
1
@Rust_Cohle piękne xD Dzisiaj do nutki Sento
@BorzyKrzys zamknij łeb
3
@pioz123 Ja tam nie lubię makaronów, ale smakuwa
0
@Encore Dlaczego nie wstawisz 3 karnych dla Arsenalu? Arsenal gra obok City najbardziej ofensywna piłkę i najczęściej znajduje się w polu karnym rywala
0
@Fenelon Za pedalarzy nie ma wyroków "sam jeżdżę rowerem"
0
@KanapkaFCB Oby oddali, ale pewnie wywiozą punk :/
4
Komentarz usunięty
3
Ja jutro
https://www.tiktok.com/@pan_navic/video/7228129801838529819?_r=1&_t=8c2gGHt8FJr&social_sharing=v3
1
@Adran360 Niestety aż tak w tym nie siedzę xD
5
@supraomnes1 Powiedz, że jesteś dyskobolem xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 A to elegancko
0
@okiemtypera_lucaxx95 Mam nadzieję, że za te pieniądze codziennie po 12h nie rypiesz xD
2
@ChampionLW I jak się czujesz, jest załamka?
4
@TheNekro94 Po co, jak na magazynie 4.5/5k wyciągniesz jeśli nie chodzisz na zwolnienia
0
@marcinK0000 OJO OJO coś się dzieje, 1 plotka się sprawdzi na 1000, przychodzi sezon i płacz, że gra wygląda tak samo jak przed rokiem xD
2
@P33ck Było blisko za Sarriego, ale najważniejsze, że za życia doczekałem tej chwili, piękne Scudetto w Neapolu :D
2
@MesQueUnClub96 Weź chłopie trawnik skoś przed domem, czy coś
5
@tomek8756 Proste jak drut, szczególnie drugi
3
@draxidox Wow podróż za 600 ziko w dwie strony, dajcie taki przepis na sukces zyciowy
6
@A4ron Również cieszę się, że nie uczestniczyłem w tym cyrku ze szczepionkami
0
@LM10GOAT Gdyby do tej Chelsea nie poszedł..
33
@szkutnik91 Mały klub, ale poleciał w swoim prime tam grać, kto jest głupszy?
1
@Cotutajsiedzieje Po prostu musisz brać poprawkę na to co mówią kobiety, faceci zresztą też xD Miałem dwóch gości w średniej, którzy dokuczali jednej lasce, bo była otyła, przez 4 lata technikum, a zgadnij teraz jakie mają kobiety xD Dwa x takie jak ta ze szkoły średniej i jeden z wózkiem gania po mieście xD
0
@draxidox Niestety Januszerka wezwała do obowiązku wstawienia się na miejsce pracy
7
@clyde xDD Finlandia z jednym z największych współczynników samobójstw w Europie jest uznawana za najszczęśliwszy kraj, bo przecież ich stać. Każdy tam lata na antydepresantach i psychotropach, w bloku przez rok nikt Ci nie odpowie dzień dobry, ale przecież w Polsce jest źle xD
Według najnowszych danych WHO opublikowanych w 2020 Samobójstwo zgonów w Finlandia osiągnęła 846 i 1.75% ogólnej liczby zgonów. Wskaźnik śmiertelności dostosowany do wieku wynosi 13.43 na 100 000 ludności, która zajmuje Finlandia # 38 na świecie.
https://tvn24.pl/swiat/finlandia-po-raz-szosty-uznana-za-najszczesliwszy-kraj-na-swiecie-co-o-tym-mysla-sami-finowie-6853014
Nie mówiąc juz o Japonii, Belgii czy Korei Poludniowej
Jeszcze napisz mi skąd wzięłaś dane z 2023 roku z tym, że Polska jest na 3 miejscu
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEirguYD5086jDzueAzestB2LzU6XMB2ZiW3U_CUor04gTPkia7zi2nIemGj5sVprBxaTzJ4o3cuUlnahvLq3bM8gOi0Zf-4r-2PuMUGnveet8WUdyV61MDmLCbUkuf6lpaurT_KkTkugss7-PDQTrk8kWKq5l1lVf7radP00J7kinBbqyLkVjJr6nux/s4116/ranking_samob%C3%B3jstw_na_%C5%9Bwiecie.png
9
@barcelonaLM Ciekawe, czy wychowa jak swoje biorąc przykład z Bednarka xD
5
@Kondziubarca To United jest mi na tyle obojętne, że transfer Mbappe nawet nie wzbudziłby we mnie żadnych emocji, stali się miałkim klubem bez wyrazu