0

@misteriosoVEB I tak nie wróci

1

@Emhyr Pojebani

2

@MesQueUnClub96 Nie ośmieszaj się

0

@LM10GOAT To jest taktyka chłopak

1

@Rust_Cohle piękne xD Dzisiaj do nutki Sento
@BorzyKrzys zamknij łeb

3

@pioz123 Ja tam nie lubię makaronów, ale smakuwa

0

@Encore Dlaczego nie wstawisz 3 karnych dla Arsenalu? Arsenal gra obok City najbardziej ofensywna piłkę i najczęściej znajduje się w polu karnym rywala

0

@Fenelon Za pedalarzy nie ma wyroków "sam jeżdżę rowerem"

0

@KanapkaFCB Oby oddali, ale pewnie wywiozą punk :/

4

Komentarz usunięty

1

@Adran360 Niestety aż tak w tym nie siedzę xD

5

@supraomnes1 Powiedz, że jesteś dyskobolem xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 A to elegancko

0

@okiemtypera_lucaxx95 Mam nadzieję, że za te pieniądze codziennie po 12h nie rypiesz xD

2

@ChampionLW I jak się czujesz, jest załamka?

4

@TheNekro94 Po co, jak na magazynie 4.5/5k wyciągniesz jeśli nie chodzisz na zwolnienia

0

@marcinK0000 OJO OJO coś się dzieje, 1 plotka się sprawdzi na 1000, przychodzi sezon i płacz, że gra wygląda tak samo jak przed rokiem xD

2

@P33ck Było blisko za Sarriego, ale najważniejsze, że za życia doczekałem tej chwili, piękne Scudetto w Neapolu :D

2

@MesQueUnClub96 Weź chłopie trawnik skoś przed domem, czy coś

5

@tomek8756 Proste jak drut, szczególnie drugi

3

@draxidox Wow podróż za 600 ziko w dwie strony, dajcie taki przepis na sukces zyciowy

6

@A4ron Również cieszę się, że nie uczestniczyłem w tym cyrku ze szczepionkami

0

@LM10GOAT Gdyby do tej Chelsea nie poszedł..

33

@szkutnik91 Mały klub, ale poleciał w swoim prime tam grać, kto jest głupszy?

1

@Cotutajsiedzieje Po prostu musisz brać poprawkę na to co mówią kobiety, faceci zresztą też xD Miałem dwóch gości w średniej, którzy dokuczali jednej lasce, bo była otyła, przez 4 lata technikum, a zgadnij teraz jakie mają kobiety xD Dwa x takie jak ta ze szkoły średniej i jeden z wózkiem gania po mieście xD

0

@draxidox Niestety Januszerka wezwała do obowiązku wstawienia się na miejsce pracy

7

@clyde xDD Finlandia z jednym z największych współczynników samobójstw w Europie jest uznawana za najszczęśliwszy kraj, bo przecież ich stać. Każdy tam lata na antydepresantach i psychotropach, w bloku przez rok nikt Ci nie odpowie dzień dobry, ale przecież w Polsce jest źle xD

Według najnowszych danych WHO opublikowanych w 2020 Samobójstwo zgonów w Finlandia osiągnęła 846 i 1.75% ogólnej liczby zgonów. Wskaźnik śmiertelności dostosowany do wieku wynosi 13.43 na 100 000 ludności, która zajmuje Finlandia # 38 na świecie.

https://tvn24.pl/swiat/finlandia-po-raz-szosty-uznana-za-najszczesliwszy-kraj-na-swiecie-co-o-tym-mysla-sami-finowie-6853014

Nie mówiąc juz o Japonii, Belgii czy Korei Poludniowej

Jeszcze napisz mi skąd wzięłaś dane z 2023 roku z tym, że Polska jest na 3 miejscu
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEirguYD5086jDzueAzestB2LzU6XMB2ZiW3U_CUor04gTPkia7zi2nIemGj5sVprBxaTzJ4o3cuUlnahvLq3bM8gOi0Zf-4r-2PuMUGnveet8WUdyV61MDmLCbUkuf6lpaurT_KkTkugss7-PDQTrk8kWKq5l1lVf7radP00J7kinBbqyLkVjJr6nux/s4116/ranking_samob%C3%B3jstw_na_%C5%9Bwiecie.png

9

@barcelonaLM Ciekawe, czy wychowa jak swoje biorąc przykład z Bednarka xD

5

@Kondziubarca To United jest mi na tyle obojętne, że transfer Mbappe nawet nie wzbudziłby we mnie żadnych emocji, stali się miałkim klubem bez wyrazu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?