Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pozazdrościli Tottenhamowi xD
0
Odegard potwierdza, że błyszczy przeciwko cieniasom :) xD
0
Nawet sędzia tym kalekom nie pomoże dzisiaj, oby im 5 wpakowali
1
@Striker Akurat Kiwior pewnie dzisiaj mega, White gra elektrycznie
0
Ku... angielskie przekręty w premier league, jeśli narzekacie na sędziowanie La liga to tam jest ten sam kabaret
0
Kolejny karny zabrany Arsenalowi w tym sezonie, komedie xD
0
White dzisiaj w buty Holdinga wszedł, Ramsdale ratuje
1
@takisobiektos Fajnie, 3 akcje przeciął, jeden błąd swój naprawił chyba jeszcze z nerwów, bo w pierwszych minutach, na razie 100% dokładności podań
3
@takisobiektos Tam mało kto grał, bo Guardiola rozpracował wszystko
1
Odegardzik!!! Chelsea jest taka słaba, Auba nie istnieje
0
Auba w pierwszym xD Widzę odgryzają się za Kiwiora. Cieszy, że kibice dalej z zespołem
1
@Klaudiaa8 Kiedyś pooglądamy razem w barze, wierzę xD :)
1
@Klaudiaa8 Szkoda, że kibicujesz City, Klaudia
0
Od tych strzałów w światło bramki ciężko nadążyć
1
@Barca1922 Oglądał jak Zidan 3x LM wygrywał, tylko wykonawcy nie ogarniają
0
Masakra już wymienianie linek od ręcznego dziś było ciekawsze
0
@goldmetaxa Te czasy Guardioli gdzie rywal przyjeżdżał po najniższy wymiar kary i do połowy było 3/4:0 xD
0
Kiwior dziś brama z Chelsea
0
@Matan_Zajcev Miał jakiś kontakt z piłką?
0
Teraz to sobie Lewus postrzela
1
@Rust_Cohle I tak powyżej oczekiwań, Xavi by zginął w PL
3
Fajne klepanie bez celu xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@HighestInTheRoom Oby skończyli jak Tottenham z Newcastle
0
@agaFCB Tak, wolę taki być niż opryskliwym za głupotę :) Jak Ci szkoda czasu to nie odpisuj, a nie robisz to w dwóch osobnych komentarzach, ja będę robił to na co mam ochotę xD
1
@agaFCB xD
Widzisz, też jesteś tak samo mało kumata jak ja, bo to żart. Może stworzymy idealny związek :)
0
@!34RC3!_0N4 Powiało cebulą to odpowiedziałem, mam do tego prawo
0
@agaFCB Na Vinted znajdziesz za 150/200 pewnie. Poza tym jeśli pracujesz więcej niż inni i szkoda Ci na koszulkę ukochanego klubu, to raczej źle ukierunkowałaś swoją ścieżkę zawodową
4
@agaFCB Weź znajdź sobie cel w życiu, który pozwoli Ci na kupno koszulki za parędziesiąt złotych
0
@BulaKG Były w szkolnym sklepiku takie po zeta, które do ryja się nie mieściły i były słodkie, oraz takie po 50 gr małe, a kwaśne tak, że mordę całą wykręcalo