1

Pozazdrościli Tottenhamowi xD

0

Odegard potwierdza, że błyszczy przeciwko cieniasom :) xD

0

Nawet sędzia tym kalekom nie pomoże dzisiaj, oby im 5 wpakowali

1

@Striker Akurat Kiwior pewnie dzisiaj mega, White gra elektrycznie

0

Ku... angielskie przekręty w premier league, jeśli narzekacie na sędziowanie La liga to tam jest ten sam kabaret

0

Kolejny karny zabrany Arsenalowi w tym sezonie, komedie xD

0

White dzisiaj w buty Holdinga wszedł, Ramsdale ratuje

1

@takisobiektos Fajnie, 3 akcje przeciął, jeden błąd swój naprawił chyba jeszcze z nerwów, bo w pierwszych minutach, na razie 100% dokładności podań

3

@takisobiektos Tam mało kto grał, bo Guardiola rozpracował wszystko

1

Odegardzik!!! Chelsea jest taka słaba, Auba nie istnieje

0

Auba w pierwszym xD Widzę odgryzają się za Kiwiora. Cieszy, że kibice dalej z zespołem

1

@Klaudiaa8 Kiedyś pooglądamy razem w barze, wierzę xD :)

1

@Klaudiaa8 Szkoda, że kibicujesz City, Klaudia

0

Od tych strzałów w światło bramki ciężko nadążyć

1

@Barca1922 Oglądał jak Zidan 3x LM wygrywał, tylko wykonawcy nie ogarniają

0

Masakra już wymienianie linek od ręcznego dziś było ciekawsze

0

@goldmetaxa Te czasy Guardioli gdzie rywal przyjeżdżał po najniższy wymiar kary i do połowy było 3/4:0 xD

0

Kiwior dziś brama z Chelsea

0

@Matan_Zajcev Miał jakiś kontakt z piłką?

0

Teraz to sobie Lewus postrzela

1

@Rust_Cohle I tak powyżej oczekiwań, Xavi by zginął w PL

3

Fajne klepanie bez celu xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@HighestInTheRoom Oby skończyli jak Tottenham z Newcastle

0

@agaFCB Tak, wolę taki być niż opryskliwym za głupotę :) Jak Ci szkoda czasu to nie odpisuj, a nie robisz to w dwóch osobnych komentarzach, ja będę robił to na co mam ochotę xD

1

@agaFCB xD
Widzisz, też jesteś tak samo mało kumata jak ja, bo to żart. Może stworzymy idealny związek :)

0

@!34RC3!_0N4 Powiało cebulą to odpowiedziałem, mam do tego prawo

0

@agaFCB Na Vinted znajdziesz za 150/200 pewnie. Poza tym jeśli pracujesz więcej niż inni i szkoda Ci na koszulkę ukochanego klubu, to raczej źle ukierunkowałaś swoją ścieżkę zawodową

4

@agaFCB Weź znajdź sobie cel w życiu, który pozwoli Ci na kupno koszulki za parędziesiąt złotych

0

@BulaKG Były w szkolnym sklepiku takie po zeta, które do ryja się nie mieściły i były słodkie, oraz takie po 50 gr małe, a kwaśne tak, że mordę całą wykręcalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?