Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Owszem
1
@Esteban_ Mourinho tego Dybale tam głaszcze i dmucha na niego żeby był w pełni dyspozycji na 1/2 chyba
3
@partymaker Szczególnie, że United ma 6 meczy do rozegrania, a Liverpool 4 tracąc 4 pkt
0
@Encore I szkoda decyzji sędziego z Newcastle, Brendford i Southampton
0
Póki co za wyjątkiem Milanu wszyscy z góry wygrywają swoje mecze :D
Monza na 1:1 z Romą, oj Jose
0
Fabian zaczarował bramkę, armatka w sercu się tli jeszcze
7
@MesQueUnClub96 Haaland
0
@Herato Guardiola pewnie uznał, że West Ham i tak nie odda celnego strzału, i dał mu odpocząć
0
Jack chyba wziął do serca sobie porównanie z Iniestą i zewniakiem dogrywa
6
@Bartula Zobacz na narodowość i sobie odpowiedz
0
Bez Rudego City bez pomysłu w ataku, gdyby tak wypadł do końca ligi.. xD
0
@LukaszFan Bo zaczęły się czasy miernych grajków za grube $$$, którzy bardziej żyją modą niż piłką
6
Jak już City ma wygrać, to niech chociaż Haaland z trzy trafi, a najlepiej na pustaka, po dobitce i z karnego
3
Pół składu West Hamu w szpitalu, cóż za szczęście, eh
1
@Kapitan hawk I cyk degradacja do segunda
8
@Kondziubarca Błaszczykowski flow
14
@KrychaFCB w Ameryce dostałby magazynek i śmieciarka, by podjechala
5
@KrychaFCB Ważne, że uniwersalny, na każdej pozycji sabotażu dokonuje
1
@DonCarletto Manchester United, Tottenham, Arsenal, Chelsea, Liverpool i właśnie Everton
0
@Esteban_ Middlesbrough mogłoby awansować
0
@takisobiektos Brighton za mocne dla tych dziadów
1
@Esteban_ Teraz spojrzałem na terminarz Leeds.. Jeszcze gorzej, ale oni chociaż piłkarsko może się obronią, bo w Everton nie wierzę
0
@Ojciec5tkidzieci Najlepiej niech wygra z City :D
1
Everton w premier league do końca sezonu
Brighton W
City D
Wolves W
Bournemouth D
Żegnamy drużynę z The Toffees :)
0
@Herato Dla mnie może 10 wybronić do końca sezonu, byle spadli z ligi xD
1
@Kapitan hawk Sociedad na luzie ma LM, za dużo przewagi, Villarreal też lubi gubić punkty głupio
0
@P33ck Przede wszystkim gość ma takie turbo w nogach, że jak wejdzie na obroty to już go nie złapiesz
0
Henry bez owijania w bawełnę
3
@Cvzx
@Ricardinio14 Wpis Terry’ego momentalnie podchwycili polscy użytkownicy, którzy masowo zaczęli mu odpowiadać. Po krótkiej chwili znalazło się pod nim kilkadziesiąt komentarzy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na zdjęciach znajduje się ten sam stolik z białym obrusem, na którym leży kawa i jakiś słodki przysmak. Wszystkie fotografie należą do popularnego użytkownika politycznej części Twittera - Tomasza Ulińskiego, który codziennie publikuje zdjęcie innych słodyczy i życzy swoim obserwującym miłego dnia.
Angole nie ogarniali dlaczego wszędzie jest ten sam stół i obrus xD
0
@HavertzKai Jak ten Kubo ogólnie zagrał i gra w całym sezonie? Bo przyznam, że z dwa mecze obejrzałem Sociedad i w jednym nie grał nawet xD
Słyszałem, że to supertalent jak Kagawa