0

@michal26 Owszem

1

@Esteban_ Mourinho tego Dybale tam głaszcze i dmucha na niego żeby był w pełni dyspozycji na 1/2 chyba

3

@partymaker Szczególnie, że United ma 6 meczy do rozegrania, a Liverpool 4 tracąc 4 pkt

0

@Encore I szkoda decyzji sędziego z Newcastle, Brendford i Southampton

0

Póki co za wyjątkiem Milanu wszyscy z góry wygrywają swoje mecze :D
Monza na 1:1 z Romą, oj Jose

0

Fabian zaczarował bramkę, armatka w sercu się tli jeszcze

7

@MesQueUnClub96 Haaland

0

@Herato Guardiola pewnie uznał, że West Ham i tak nie odda celnego strzału, i dał mu odpocząć

0

Jack chyba wziął do serca sobie porównanie z Iniestą i zewniakiem dogrywa

6

@Bartula Zobacz na narodowość i sobie odpowiedz

0

Bez Rudego City bez pomysłu w ataku, gdyby tak wypadł do końca ligi.. xD

0

@LukaszFan Bo zaczęły się czasy miernych grajków za grube $$$, którzy bardziej żyją modą niż piłką

6

Jak już City ma wygrać, to niech chociaż Haaland z trzy trafi, a najlepiej na pustaka, po dobitce i z karnego

3

Pół składu West Hamu w szpitalu, cóż za szczęście, eh

1

@Kapitan hawk I cyk degradacja do segunda

8

@Kondziubarca Błaszczykowski flow

14

@KrychaFCB w Ameryce dostałby magazynek i śmieciarka, by podjechala

5

@KrychaFCB Ważne, że uniwersalny, na każdej pozycji sabotażu dokonuje

1

@DonCarletto Manchester United, Tottenham, Arsenal, Chelsea, Liverpool i właśnie Everton

0

@Esteban_ Middlesbrough mogłoby awansować

0

@takisobiektos Brighton za mocne dla tych dziadów

1

@Esteban_ Teraz spojrzałem na terminarz Leeds.. Jeszcze gorzej, ale oni chociaż piłkarsko może się obronią, bo w Everton nie wierzę

0

@Ojciec5tkidzieci Najlepiej niech wygra z City :D

1

Everton w premier league do końca sezonu
Brighton W
City D
Wolves W
Bournemouth D
Żegnamy drużynę z The Toffees :)

0

@Herato Dla mnie może 10 wybronić do końca sezonu, byle spadli z ligi xD

1

@Kapitan hawk Sociedad na luzie ma LM, za dużo przewagi, Villarreal też lubi gubić punkty głupio

0

@P33ck Przede wszystkim gość ma takie turbo w nogach, że jak wejdzie na obroty to już go nie złapiesz

0

Henry bez owijania w bawełnę


3

@Cvzx
@Ricardinio14 Wpis Terry’ego momentalnie podchwycili polscy użytkownicy, którzy masowo zaczęli mu odpowiadać. Po krótkiej chwili znalazło się pod nim kilkadziesiąt komentarzy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na zdjęciach znajduje się ten sam stolik z białym obrusem, na którym leży kawa i jakiś słodki przysmak. Wszystkie fotografie należą do popularnego użytkownika politycznej części Twittera - Tomasza Ulińskiego, który codziennie publikuje zdjęcie innych słodyczy i życzy swoim obserwującym miłego dnia.
Angole nie ogarniali dlaczego wszędzie jest ten sam stół i obrus xD

0

@HavertzKai Jak ten Kubo ogólnie zagrał i gra w całym sezonie? Bo przyznam, że z dwa mecze obejrzałem Sociedad i w jednym nie grał nawet xD
Słyszałem, że to supertalent jak Kagawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?