3

Piękny to był tweet, nie zapomnę go nigdy


Trzeba wejść w komentarze

0

@LionelM95 Trzeba było jechać po kątówkę kilkanaście km, bo linki były tak zapieczone, że się z rurki nie dało wyjąć aluminiowej xD

0

@LionelM95 Wczoraj wziąłem dwa dla siebie i ziomka, facetka policzyła tylko za jeden, ale jako przykładny Polak wróciłem i zwróciłem uwagę żeby nie była 20 ziko przy wypłacie w plecy. Niestety robota i tak się komplikowała..

0

@LionelM95 Dzisiaj robienie pompy hamulcowej i kolejny 4 pak minimum, eh

2

@Kamilos84 Messi z Ronaldo w Arabii i nagle się okaże, że to poziom jak top5 lig xD

0

@Firestone Odklejony jak etykiety z butelek

0

@Nazio87 A Anna Lewandowska naprawdę tylko tańczy z Hiszpanem

5

Fajny występ Jakuba, powinien posadzić Holdinga na ławce na jakiś czas, Newcastle będzie większym wyzwaniem, które u siebie stworzy na pewno nieporównywalnie więcej okazji do zdobycia gola

2

Mudrykowi odkąd wszedł ciągle laserem świecą po oczach xD Dziwne, że tylko mu

1

@Rust_Cohle Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pitos

1

@Rust_Cohle Sporo minut jeszcze, spokojnie. Ogólnie Saka ostatnio poniżej oczekiwań, chyba odbija się czkawką granie od dechy do dechy
A dobra 4.5 over masz Arsenalu xDD

0

Wchodzi ukraiński Neymar, ja się cykam o wynik

0

Gabriel niech jeszcze wypadnie, nikt nie jest gotowy na parę Kiwior - Holding w końcówce sezonu xD

0

Ładna piłka od Kovacica, ale Zinchenko pokazuje, że ma duże braki w defensywie

5

@tristan87 Messi nie przyjdzie to pakują walizy xD

2

Ostatnio raz tak bezradna drużynę widzialem przeciwko City tydzień temu xD

0

Szkoda, że to nie wpadło..

3

@Firestone Kupili facetowi grajków i go na zbity ryj wywalili, Polska myśl szkoleniowa

0

@Emhyr Niby tak, ale wątpię żeby Marsylia wszystko wygrała do końca, oni też są chimeryczni

0

Szkoda, że PSG ma samych ogórków już do końca w lidze, ale tak to jest jak w walce o mistrza ma się za rywala, który u siebie 1:1 z Monpelie remisuje

1

@Bernard777 Świetnie, przecina, czyści, dokładnie podaje i w powietrzu też góruje

4

Lampard prawie dwie ekipy z premier league spuścił, gdyby tylko więcej czasu w Chelsea dostał...

3

Goal, takes shirt off, disallowed booked.
Goal, takes shirt off, disallowed, sent off.
Goal, takes shirt off, does chicken dance, booked, Liverpool go up the other end and win it anyway.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343971953_1195205174367249_7964400707654382225_n.png?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=6hcsgQ-cta4AX8XqGBw&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfA4DEh1perCZsmu7wj-CW4vyJVWQ_XEUZ44vFy2Y86HNA&oe=64573EED

xD

1

1

Kiwior dziś profesor, Kiwior > ostatni przegryw z układanki Wengera Holding. Chociaż wiadomo na Emirates przyjechał rywal z najniższej półki

2

@HighestInTheRoom Dla Arsenalu dobrze xD

0

@tristan87 Bardzo mnie to cieszy :)

1

@HighestInTheRoom Tak jak na mistrza świata przystało :)

2

@Rust_Cohle Tuchel im wywalczył utrzymanie xDDD

2

Auba widzę znakomicie się bawi, piłki nie wącha, ale widzi jak jego były klub miażdży Czelsioki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?