Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
#59 nutka na dziś
All I Need - Clams Casino
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13059141
0
@Medium
#59 nutka na dziś
All I Need - Clams Casino
8
@Kapitan hawk Czuć nawiązaniem do słynnego wywiadu po meczu
7
@Adran360 Hahaha, armia wrażliwych witaminek
0
@kuz W premier league odgwizdywanie karnych jest bardziej posrane
1
@zodiak_10 Ale tutaj nie ma fanów PSG
17
@michal26 Ona pożaliła się na grupie na FB podając jego dane osobowe i zdjęcie, więc raczej nie
02.05.2023 - późnym wieczorem @rozowyslonikx wyciąga skriny z zamkniętej grupy na FB, w których niejaka pani o kwiecistym imieniu żali się na to, że została porzucona przez 46 letniego Polaka-Zakolaka. Ostrzega inne panie. W komentarzach na zadane pytania dodaje anegdotkę o tym, jak trafiła na SOR po nieudanym [choć przyjemnym - według jej wpisu] kontakcie analnym. @rozowyslonikx udostępnia skriny na wypoku. Pani kwiecista rzuca w poscie skriny ukazujące dane wrażliwe, tj. imię, wiek oraz wygląd pana z #badoo.
03.05.2023:
1. Skriny mirgują na wykopa w różnych wersjach.
2. #csiwykop robi swoje i mamy już dostęp do jej FB, IG, Pinteresta oraz do materiału z dzień dobry tvn, w którym 4 lata temu uczestniczyła w jakichś naukach tańca.
3. Lawina memów i #heheszki
4. Grupa na FB licząca ok 9-10k userów, na której działa się akcja przeżywa renesans. Pospolite ruszenie. Angela - adminka, widząc zamęt blokuje mozliwość dołączenia do grupy. Nie wie początkowo jednak o tym, że na grupie już znajdują się krety wypokowe XD Co nie aktualizuje - zostaje publikowane na portalu ze smiesznymi obrazkami. @LonNon ty chyba wiesz więcej na ten temat. @rozowyslonikx żegna się z kontem - dostaje bana za niewygodne publikowanie treści.
5. Adminka w końcu widzi pełny obraz inby która się wywiązała i dezaktywuje grupę do czasu wygaszenia afery. Grozi pozwami, dodaje sobie status prawnika co by przestraszyć niektórych etc.
6. Konta pani kwiecisto-odbytniczej już dawno są pozamykane; w tym linkedin, na którym głównie działała jako HR. Przez jakiś czas działało jej zapasowe konto, ale nawet ono poleciało.
7. Ploteczki mówią, że pan anal-destroyer-polak-zakolak-giga-chad oraz pani kwiecista pracują w tej samej firmie; coś tam na A i ma 3 litery. Są podejrzenia, że Krzysztof ma kobietę [skriny], więc -> kolejna inba :>
2
@michal26 Wykopki podobno ją znaleźli i jak się okazuje się ma męża, a ten łysol to kolega z pracy/z tindera, który w środku obił :)
Pewnie mąż nie doceniał
62
P0lka z Torunia na grupie fejsbuczkowej pochwaliła się jak to pewien łysol pukał ją analnie tak mocno, że jej dysk z kręgosłupa wypadł. Trafiła na SOR
Z dostępnych info wiemy, że pracuje w HR i ma kochanego misia mężulka
https://wykop.pl/cdn/c3201142/1ee7ed8b35e697aab85d6d912b544fb6972cd36e6a1b1ae92b39f01fb8df8d2b,w400.jpg?author=Zomal&auth=70b04fae95462509e8c487153f6353f9
xDDDDDDDDDDD Ja nawet nie muszę już nic o nich pisać
4
Phillips jaki zadowolony, że dostanie 3 minuty od Guardioli, kupiony za 50 baniek z Leeds xD W tym sezonie 406 minut
1
@VamoSBarca88 Pękł Saliba od zajechania i wszedł Holding żeby kibicom Arsenalu odebrać marzenia o mistrzu
1
@Gibbon_FCB Chociaż nie trzeba walić 3 kaw i energola żeby oglądać mecze Barcelony
0
@PatrychoO I Haaland w wieku 22 lat przebije Lewusa odbierając ZP
6
Ale brameczka Fodena @Emhyr nieaktualne
0
@mekston Odkąd przestał wydziwiać z jakimś Lewisem to tak
0
Ajajajaj jaki piękny lobik potężnego Norwega, rekord pobity
0
@AmigoBlancos City zmiecie Real w 1/2
0
@Gibbon_FCB Faworytem będzie City/Real i to zdecydowanym
2
@michal26 Oni mają swój świat
4
Czysty karny dla City, hahaha
Ci sędziowie to kompromitacja, wczoraj znowu Arsenal, a dziś City oszukane
0
@Rust_Cohle W końcu się grało finał z Chelsea xD
2
@Rust_Cohle Lepiej włącz dla przyzwyczajenia hymn LE :D
0
Dobra można wyłączyć, ehhh
0
Co tam za spina była między Jose, a jakimś Palladino? :D
0
@jeyx77x Zagrać 3:5:2 z Tierneyem Gabrielem i Whitem w obronie, to chyba logiczne :D Nawet Kiwior się pokazał z bardzo dobrej strony z Chelsea
0
@MesQueUnClub96 W zecie nie ma matury
0
@panczo Źle policzył Arteta wystawiając Holdinga w 4 ostatnich meczach
2
@misteriosoVEB Dla niego najważniejsze, że spuchli w końcu, a to że w LM to już go nie interesuje xD
0
@partymaker Skąd ta pewność?
1
Jeszcze 45 min chłopaki, dacie radę