0

@Lanosss O zapomniałem o Juve xD

0

@MesQueUnClub96 bezpośredni jest remis i w golach również remis, więc liczy się różnica goli w lidze

0

@FcPortoFan1999 Daje, ale przed końcem sezonu nie mogą się oficjalnie ogłosić, mają 20+ przewagi goli nad Lazio

0

No i cały misterny plan w piz...

0

@BorzyKrzys Ale hamuj kolego

1

@BorzyKrzys To bój się o to kogo Juve na 9 ściągnie xD

3

Piątek wchodzi, mistrz zagrożony xD

6

W końcu brama, stadion eksplodował :D

2

O matko, ale zasadzil Alvarez

0

Zielu capnij coś z laczka chłopaku

1

@LS Gdzie?

1

@Traba727 Tobie chyba nikt nigdy ironii nie wytłumaczył

6

@MesQueUnClub96 To jak Ronaldo całą karierę, z karnych, na pustaka i dobitki

0

Leeds pozazdrościło kilku ekipom i włączyło się do walki o spadek xD

3

@Vernon_Roche No nie wiem, facet w wieku 20 lat w Borussi ładował 50 goli, w Salzburgu strzelał Liverpoolowi, Napoli, w Borussi PSG itp xD

0

@Vernon_Roche To tylko podkreśla jaką wybitną 9 jest, nowa liga, nowe miejsce, a gość stuka jak opętany te bramki i to w takim wieku

6

Fulham wraca, brawo! :D

6

@takisobiektos Będą co godz posty z Messim przypominające, że został MŚ xD

5

@Vernon_Roche Tylko Haaland często jest ściągany w 60 minucie przez Guardiole, tak samo miał małą przerwę w lidze. Haaland ma gol co 71 minut w lidze, w LM co 49 minut xD

3

@sevs Nie ma przypadków, są tylko znaki

2

@AlexDark00 Niech się choupak przyzwyczai, bo przez kilka najbliższych lat będzie musiał oglądać potężnego Norwega w prime

6

City 83 gole w lidze, Chelsea 30, zgadnijcie kto wydał 611 mln na transfery w tym sezonie xD

2

@MesQueUnClub96 może jednak kupić Ci to piwko żebyś zapił smutki? Bo historię oglądasz xD

1

Haaland kolejny gol xD

4

Piękna atmosfera w Neapolu

0

Liczymy na cud żeby Fulham urwało jakiś punkcik City xD

2

@Roobo Po co z podpórką, czystą graj. Napoli musi przegrać żeby dziś nie świętować majstra

0

@Mixtape ekstraklasa/1/2 liga bez różnicy, poziom ten sam żałosny, wystarczy puchar polski włączyć czasem

0

Valencie ciśnie Cadiz, nic tylko zrzucić w trybie natychmiastowym ich z la liga

0

Co Ci ludzie tam robili? XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?