Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss O zapomniałem o Juve xD
0
@MesQueUnClub96 bezpośredni jest remis i w golach również remis, więc liczy się różnica goli w lidze
0
@FcPortoFan1999 Daje, ale przed końcem sezonu nie mogą się oficjalnie ogłosić, mają 20+ przewagi goli nad Lazio
0
No i cały misterny plan w piz...
0
@BorzyKrzys Ale hamuj kolego
1
@BorzyKrzys To bój się o to kogo Juve na 9 ściągnie xD
3
Piątek wchodzi, mistrz zagrożony xD
6
W końcu brama, stadion eksplodował :D
2
O matko, ale zasadzil Alvarez
0
Zielu capnij coś z laczka chłopaku
1
@LS Gdzie?
1
@Traba727 Tobie chyba nikt nigdy ironii nie wytłumaczył
6
@MesQueUnClub96 To jak Ronaldo całą karierę, z karnych, na pustaka i dobitki
0
Leeds pozazdrościło kilku ekipom i włączyło się do walki o spadek xD
3
@Vernon_Roche No nie wiem, facet w wieku 20 lat w Borussi ładował 50 goli, w Salzburgu strzelał Liverpoolowi, Napoli, w Borussi PSG itp xD
0
@Vernon_Roche To tylko podkreśla jaką wybitną 9 jest, nowa liga, nowe miejsce, a gość stuka jak opętany te bramki i to w takim wieku
6
Fulham wraca, brawo! :D
6
@takisobiektos Będą co godz posty z Messim przypominające, że został MŚ xD
5
@Vernon_Roche Tylko Haaland często jest ściągany w 60 minucie przez Guardiole, tak samo miał małą przerwę w lidze. Haaland ma gol co 71 minut w lidze, w LM co 49 minut xD
3
@sevs Nie ma przypadków, są tylko znaki
2
@AlexDark00 Niech się choupak przyzwyczai, bo przez kilka najbliższych lat będzie musiał oglądać potężnego Norwega w prime
6
City 83 gole w lidze, Chelsea 30, zgadnijcie kto wydał 611 mln na transfery w tym sezonie xD
2
@MesQueUnClub96 może jednak kupić Ci to piwko żebyś zapił smutki? Bo historię oglądasz xD
1
Haaland kolejny gol xD
4
Piękna atmosfera w Neapolu
0
Liczymy na cud żeby Fulham urwało jakiś punkcik City xD
2
@Roobo Po co z podpórką, czystą graj. Napoli musi przegrać żeby dziś nie świętować majstra
0
@Mixtape ekstraklasa/1/2 liga bez różnicy, poziom ten sam żałosny, wystarczy puchar polski włączyć czasem
0
Valencie ciśnie Cadiz, nic tylko zrzucić w trybie natychmiastowym ich z la liga
0
Co Ci ludzie tam robili? XDD