1

Wspaniały to będzie wyścig F1, nie zapomnę go nigdy

8

@Emhyr Skrzydłowego potrzebują, to chłop się na Sterlinga robi

1

@Rust_Cohle Weź mi nie przypominaj, ciągle Barca w prime i Bayern, ale człowiek nie doceniał i tak :D
16/17 Bayern 1/8
15/16 Barca 1/8
13/14 Bayern 1/8
12/13 Bayern 1/8
10/11 Barca 1/8
09/10 Barca 1/4
XDDDD
Rice'a niech biorą prawdziwego lidera boiskowego i może nie skończy się na jednym bardzo dobrym sezonie

2

@mrboom Jak za stówkę 200 km robiłem to płakał portfel :)

0

@Rust_Cohle Jeszcze będziesz w szaliku oglądał

0

@Rust_Cohle Ale powąchają hymn LM


0

@Rust_Cohle Po co ma iść do Liverpoolu jak mu wkołował dwa gole i asystę xD

0

@bartekvisca Diesel tańszy od 95, piękna sprawa, mój złomek w gnoju z uśmiechem na twarzy jezdzi

4

Ale bym zobaczył Ziela w Newcastle, z Guimaraesem mocny środek pola, by utworzyli

0

@AzulgranA1899 Dla mnie w przypadku potrójnej korony City Haaland weźmie nagrodę, zobaczymy co też pokaże w LM przeciwko Realowi i w ewentualnym finals

1

@takisobiektos On tak często gra.. w obronie dodatkowo zassysa, Saliba jeszcze z Gabrielem i Whitem to ogarniali jakoś, ale taki rywal jak City nie wybacza. Guardiola to samo stosował z Walkerem i Lewisem i gubili wtedy punkty, zrozumiał, że to nie działa i zmienił ustawienie na inne, które daje wyniki powyżej oczekiwań nawet

1

@Kidd
1.) Verstappen
2.) Leclerc
3.) Hamilton
4.) Alonso
5.) Ocon
6.) Magnussen
7.) Bottas
8.) Tsunoda
9.) Albon
10.) Norris

3

@Kondziubarca Jak Haaland się rozpędzał z piłką w meczu z Arsenalem to przed monitorem sam się bałem.. xD

6

Co do meczu Arsenalu z City z chłodną banią już i przełknięciu goryczy porażki.
Arteta zawiódł, odpadnięcie z LE było mi obojętne, byłem w pełni przekonany, że Hiszpan w pełni poświęca wszystko na premier league, jak się okazało zabrakło warsztatu trenerskiego. Nie sądziłem, że Guardiola tak przygotuje zespół do odrabiania punktów w lidze będąc w grze o puchar i LM. Byłem przekonany, że to Arsenal będzie bardziej świeży w starciu z City i będą o krok szybsi przy każdej piłce, nic bardziej mylnego. Arteta od początku sezonu grający na jednym patencie, tymi samymi zawodnikami został rozpracowany już kilka kolejek temu jak studenciak, kiedy wypadł Saliba cała układanka mu się posypała do końca. Widząc, że Twój ŚO Holding nie ogarnia, drużyna traci masę goli, od trzech meczów drużyna nie wygrywa musisz jakoś na taki mecz zareagować, czymś zaskoczyć rywala, nie możesz do końca iść w zaparte ze swoją wizją, która zawodzi, ale Arteta najwidoczniej nie wypracował odpowiednich schematów na taki obrót spraw. W żaden sposób nie zaskoczył Guardioli, zagrał swoimi pupilami i tym samym ustawieniem.. Jakim cudem wyszedł na ten mecz pupil Jesus, widząc co robił w ostatnich meczach kosztem Trossarda? Honor Arsenalu w walce o mistrzostwo ratuje ROB HOLDING, czaicie to? Guardiola nawet nie kazał go kryć, bo gość jest tak nieznaczącym piłkarzem xDDD
Blok obrony taki niepewny, że Martinelli z Saka ciągle musieli asekurować boczne sektory boiska, przy dograniu piłki do Saki obok niego było już trzech piłkarzy, to samo po drugiej stronie, Arsenal do każdej piłki był spóźniony, żadnych drugich piłek nie zbierał, w zasadzie w każdym aspekcie zawodnicy City zezłomowali armatki na boisku. Guardiola dał lekcje swojemu uczniowi i pokazał mu, że jeszcze sporo przed nim do nauki. Arteta bazujący na tej samej taktyce, z tymi samymi zawodnikami bez planu B wykoleił się przed meta z mistrzowskiego toru...
Tak czy siak ten sezon jest piękny, młode chłopaki grali atrakcyjną piłkę i z takim gigantem na dystansie do końca idą łeb w łeb o mistrzostwo, myślę że każdy kibic Arsenalu brałby to przed sezonem w ciemno nie zastanawiając się dłużej niż minutę. Arteta wykonał mega progress z drużyną, jedyny minus za końcówkę sezonu..
https://x.com/Rozglosnia3/status/1651302515139280897

13

Podobno Marcos Alonso i Hajto byli instruktorami

1

@ro3ak Cholera to ja nie wychodzę..

0

Były przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk...
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/0QUPFXn8B2pY47bhJo7SMGaBmJpqcnra.jpg

1

@takisobiektos Tak, ale to co się stało w końcówce 1 meczu było niedorzeczne przecież, Magłaja dokonał niemożliwego. Mając takiego gościa na obronie jak Magłaja wszystko jest możliwe
No i weźmy pod uwagę, że Sevilla w LE to jest jak Real w LM, będą się ośmieszać w lidze, a przyjdą te rozgrywki i wygrywają z każdym

1

@K4tsuuu Hahaha, pięknie tam poszedł z dupeczkami, cudowna lekcja to była

2

@Derean Cienka angielska - United wyrzucił lidera la liga, który stracił 8 goli przez 30 meczów xD

3

20

Nie no mogę to oglądać w nieskończoność, się zajaralem jak mały dzieciak Zidanem i Ronaldinho xD


2

@AllBundy Spoko z otwartym złamaniem potrafią czekać godz/dwie na sorze xD

0

@Emhyr Słaby sezon miał jak na Championship, to odrzucony zawodnik przez Arsenal Akpom nastukał 28 bramek, ale zobaczymy. Gorszym od Welbecka i Fergusona nie będzie xD

0

@Danny Gaucho A z racji tego, że mamy demografię, to facet będzie robił do 95 roku życia o lasce w kołchozie żeby jego żonka była szczęśliwa jak Ania z Hiszpanem w objęciach i żeby wypracowywał emerytury dla następnych pokoleń

3

Komentarz usunięty

1

@Kidd
1.) Verstappen
2.) Alonso
3.) Ferrari
4.) Leclerc
5.) Leclerc Alonso Verstappen
6.) Alonso

35

Ja nie wiem jak można z kobietami rozmawiać na temat równości, dzisiaj przeczytałem, że kobiety powinny jeszcze szybciej przechodzić na emerytury żeby się zajmować wnukami itp xD Łeb mnie boli
I nie będzie przemawiać za baba argument, że facet zapi... całe życie na emeryturę i ponad 30 procent z nich ich nie doczeka, a ponad 90 procent kobiet tak xD

2

@Dari0G Nie każdy robi 10 h na produkcji wyrobów papierniczych

4

@Adran360 Argentyńskiego pastucha wyrzucili i są efekty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?