Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Jeśli czułeś się kiedydykolwiwk nikomu niiepotrzebny, to pomyśl co musi czuć gablota na puchary Tottenhamu
1
@MesQueUnClub96 Ja Ci 5 nie wymienię, na ch.. to komu
1
@MesQueUnClub96 A wszystkie parki narodowe w Polsce wymienisz?
2
@MesQueUnClub96 To możesz pianę spić pod stołem
5
@Rust_Cohle Nie przelewa się kolego
2
Sezon uważam za rozpoczęty
https://zapodaj.net/images/56c2da60949a1.jpg
0
@Rust_Cohle
1. 1 / -2.5
2. 1 / +2.5
3. X / -2.5
4. 1 / -2.5
5. 1 / +2.5
6. 2 / +2.5
7. 1 / +2.5
8. Over
9. Over
10. Nie
1
@Encore Na pewno lepszy od Peepa
10
@Sensible A w Indiach gównem i trupami płynący
7
#49 nutka na dziś
XXXTentacion - A Ghetto Christmas Carol
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13030005
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#49 nutka na dziś
XXXTentacion - A Ghetto Christmas Carol
0
@FCB24 Najbardziej boli brak Saliby, od niego się wszystko posypało, Holding to parodysta jak Harry w United
0
@tristan87 Jestem spokojny już :D Za ciężki terminarz ma Arsenal żeby podjąć rękawice, ale chociaż liczę na ugryzienie City w bezpośrednim meczu
0
Jesus podsumował
1
@Hosh W takim momencie tylko Jorginho.. xD
0
Boże święty, nie no Jesus tragedia dzis
0
Oczywiście chłop będzie leżał teraz 2 minuty, a potem będą mówić czemu +10 doliczone cd
0
Boże Trossardzik
0
3:3 jeszcze będzie ogień końcówka
0
Co ten Jesus dzisiaj robi, masakra jak partoli każdą akcję
0
@Arkadio90 Akurat w tym meczu cienizne grał
0
Walka chociaż o punkcik
6
Ja nie jestem zdenerwowany, ja jestem wkurwiony
4
@takisobiektos Chłop już skończył karierę po mundialu, teraz od frajerów tylko hajs pobierać będzie xD
0
@takisobiektos Już myślałem, że wyszedł z nią :D
2
Saka Martinelli, piękne chłopaki
1
@Barwindg Ja już przyzwyczajony od lat xD
0
@Cataloniec94 Starał się nie cieszyć
0
@Rust_Cohle Z Bournemouth wrócili, trzeba mieć nadzieję
1
Jeszcze Walcott, trzymajcie mnie