20

Jeśli czułeś się kiedydykolwiwk nikomu niiepotrzebny, to pomyśl co musi czuć gablota na puchary Tottenhamu

1

@MesQueUnClub96 Ja Ci 5 nie wymienię, na ch.. to komu

1

@MesQueUnClub96 A wszystkie parki narodowe w Polsce wymienisz?

2

@MesQueUnClub96 To możesz pianę spić pod stołem

5

@Rust_Cohle Nie przelewa się kolego

2

Sezon uważam za rozpoczęty
https://zapodaj.net/images/56c2da60949a1.jpg

0

@Rust_Cohle
1. 1 / -2.5
2. 1 / +2.5
3. X / -2.5
4. 1 / -2.5
5. 1 / +2.5
6. 2 / +2.5
7. 1 / +2.5
8. Over
9. Over
10. Nie

1

@Encore Na pewno lepszy od Peepa

10

@Sensible A w Indiach gównem i trupami płynący

7

#49 nutka na dziś
XXXTentacion - A Ghetto Christmas Carol



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13030005
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#49 nutka na dziś
XXXTentacion - A Ghetto Christmas Carol


0

@FCB24 Najbardziej boli brak Saliby, od niego się wszystko posypało, Holding to parodysta jak Harry w United

0

@tristan87 Jestem spokojny już :D Za ciężki terminarz ma Arsenal żeby podjąć rękawice, ale chociaż liczę na ugryzienie City w bezpośrednim meczu

0

Jesus podsumował

1

@Hosh W takim momencie tylko Jorginho.. xD

0

Boże święty, nie no Jesus tragedia dzis

0

Oczywiście chłop będzie leżał teraz 2 minuty, a potem będą mówić czemu +10 doliczone cd

0

Boże Trossardzik

0

3:3 jeszcze będzie ogień końcówka

0

Co ten Jesus dzisiaj robi, masakra jak partoli każdą akcję

0

@Arkadio90 Akurat w tym meczu cienizne grał

0

Walka chociaż o punkcik

6

Ja nie jestem zdenerwowany, ja jestem wkurwiony

4

@takisobiektos Chłop już skończył karierę po mundialu, teraz od frajerów tylko hajs pobierać będzie xD

0

@takisobiektos Już myślałem, że wyszedł z nią :D

2

Saka Martinelli, piękne chłopaki

1

@Barwindg Ja już przyzwyczajony od lat xD

0

@Cataloniec94 Starał się nie cieszyć

0

@Rust_Cohle Z Bournemouth wrócili, trzeba mieć nadzieję

1

Jeszcze Walcott, trzymajcie mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?