Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Xhaka chociaż nie będzie miał okazji się poślizgnąć
9
Okej wyłączam
2
Garniak założony i oglądamy maszyne Michała Artety
0
Sentino zmienił swoje ciało na czas nieokreślony, teraz przybrał forme jakiegoś Afgańczyka
2
@Deviler Idę się wyrzygać
0
@Matheu12 Dokładnie
18
Różnice
https://wykop.pl/cdn/c3201142/5acb97936704a10e0c569aae08d022483fe0ecd2b61e6349506e65106641d47a,w400.png?author=DoktorNauk&auth=51c81bcbff17bc0f226a3be448e87e01
4
@ProMILs Polskie prawo i tak, by dojechalo Lewego, tu panuje kult wiadomo czego
58
Hakimi jak wiecie przepisał swój majątek na matkę około 70 mln i w czasie rozwodu jego o 12 lat starsza żona hiszpańska aktorka domagała się podziału majątku na połowę i sąd się na to zgodził, tyle że Hakimi nie ma nic, a ona 3 mln, więc teraz musi mu oddać 1,5 mln
32
Alexis Sanchez:
Podpisałem kontrakt z Man United bez wielu informacji, czasami są rzeczy, z których nie zdajesz sobie sprawy, dopóki nie przyjedziesz. Po moim pierwszym treningu poszedłem do domu i zadzwoniłem do mojego agenta i zapytałem czy mogę zerwać kontrakt i wrócić do Arsenalu.
xDD
22
@kamiVeB Inne ma Hiszpan
5
@bartas97 Wyszła p0lka z worka
1
@lukas5544
Genialna przyjaciółka
Tabula rasa
Długa noc
52
Hahaha, dobra to mocne xDD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/1c9a159bc2bced09b687455b52c1f63238798e12de90474d77e00754ca197def,w800.jpg?author=Troyden&auth=fe52f8f0160d2e5d7a50361f6b754d9f
2
#48 nutka na dziś
$UICIDEBOY$ - I NO LONGER FEAR THE RAZOR GUARDING MY HEEL
link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13030005
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#48 nutka na dziś
$UICIDEBOY$ - I NO LONGER FEAR THE RAZOR GUARDING MY HEEL
3
@Kondziubarca Teraz ze swoim byłym generałem Xabim batalia, będzie ciekawie :D
4
Pan Jose w półfinale LE i humor piękny @Esteban_
4
Jeszcze ta oferma Sotil z pierwszej xD
3
Co tu się dzieje xDDDD
1
No i emocje
1
@AdiKingu96 Taka praca
4
@Emhyr Te Jamal goń do Stasia po czystą i fajranty
1
@BulaKG Haha, no niektóre rosyjskie bengiery dają radę :D
1
#47 nutka na dziś
PHARAOH - Идиот (feat. Ilya Konoplev)
Link do poprzednich postów:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13025270
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#47 nutka na dziś
PHARAOH - Идиот (feat. Ilya Konoplev)
1
@BorzyKrzys *odchodzi od lustra*
1
@Tomo1989 Haha, już to widzę jak on na nie płaci dobrowolnie xD Spójrz na zdjęcie
0
@DaPidejpi Jastrzomb obok Palucha jeden z większych kasztanów na tej scenie, za papier by sprzedał wszystko
2
To może chociaż Benfica na 2:1 żeby troszkę emocji było?
To mam 2:1 dla Interu xDDD