0

@Rust_Cohle Xhaka chociaż nie będzie miał okazji się poślizgnąć

9

Okej wyłączam

2

Garniak założony i oglądamy maszyne Michała Artety

0

Sentino zmienił swoje ciało na czas nieokreślony, teraz przybrał forme jakiegoś Afgańczyka


2

@Deviler Idę się wyrzygać

0

@Matheu12 Dokładnie

4

@ProMILs Polskie prawo i tak, by dojechalo Lewego, tu panuje kult wiadomo czego

58

Hakimi jak wiecie przepisał swój majątek na matkę około 70 mln i w czasie rozwodu jego o 12 lat starsza żona hiszpańska aktorka domagała się podziału majątku na połowę i sąd się na to zgodził, tyle że Hakimi nie ma nic, a ona 3 mln, więc teraz musi mu oddać 1,5 mln

32

Alexis Sanchez:
Podpisałem kontrakt z Man United bez wielu informacji, czasami są rzeczy, z których nie zdajesz sobie sprawy, dopóki nie przyjedziesz. Po moim pierwszym treningu poszedłem do domu i zadzwoniłem do mojego agenta i zapytałem czy mogę zerwać kontrakt i wrócić do Arsenalu.

xDD

22

@kamiVeB Inne ma Hiszpan

5

@bartas97 Wyszła p0lka z worka

1

@lukas5544
Genialna przyjaciółka
Tabula rasa
Długa noc

2

#48 nutka na dziś
$UICIDEBOY$ - I NO LONGER FEAR THE RAZOR GUARDING MY HEEL



link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13030005
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#48 nutka na dziś
$UICIDEBOY$ - I NO LONGER FEAR THE RAZOR GUARDING MY HEEL


3

@Kondziubarca Teraz ze swoim byłym generałem Xabim batalia, będzie ciekawie :D

4

Pan Jose w półfinale LE i humor piękny @Esteban_


4

Jeszcze ta oferma Sotil z pierwszej xD

3

Co tu się dzieje xDDDD

1

No i emocje

1

@AdiKingu96 Taka praca

4

@Emhyr Te Jamal goń do Stasia po czystą i fajranty

1

@BulaKG Haha, no niektóre rosyjskie bengiery dają radę :D

1

#47 nutka na dziś
PHARAOH - Идиот (feat. Ilya Konoplev)



Link do poprzednich postów:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13025270
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#47 nutka na dziś
PHARAOH - Идиот (feat. Ilya Konoplev)


1

@BorzyKrzys *odchodzi od lustra*

1

@Tomo1989 Haha, już to widzę jak on na nie płaci dobrowolnie xD Spójrz na zdjęcie

0

@DaPidejpi Jastrzomb obok Palucha jeden z większych kasztanów na tej scenie, za papier by sprzedał wszystko

2

To może chociaż Benfica na 2:1 żeby troszkę emocji było?
To mam 2:1 dla Interu xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?