1

Takiego porozumienia na boisku jak Ndombele dawno nie widziałem

7

@Lionel_Messi10 Jeszcze przyjdzie Ci jeden z drugim i napisza, ze ich zdaniem nie bylo xDDDDD

1

@leomessi1710 Politano wyglądał najlepiej, ale biednemu zawsze wiatr w oczy

3

@DonAndresFCB Gość na mundialu nas objeżdżał jak juniorów, tu bez poślizgnięcia się piłki przyjąć nie potrafi xDD

1

Lozano chyba halówki dali do grania dzisiaj

1

Dobra ten Ndombele Jesus i Lozano się nadają, dajcie spokój

0

Lozano to parodysta, niestety

2

No gwiżdż karnego, albo do Polski nie wracaj

0

Var????? Co jest Marciniak do cholery

3

Lozano wejdzie i będzie obijał ludzi siedzących na 3 piętrze
Rui też wylatuje, zaraz bramkarz wejdzie w pole

0

Jeszcze najlepszy Politano się połamał, ja nie mam sił

7

Piękny Olivier mnie nigdy nie zawodzi :)

3

Głupszego wejścia Mario nie mógł zrobić, eh

1

@Comfortable_ Ja akurat nie mam xD

5

Kvara już przesadza z tym schodzeniem do środka jak jest podwajany i strzelaniem na siłę

1

@mekston W poprzednim meczu było podobnie na początku

2

@Rust_Cohle Ndombele też... xD

1

Piękny młyn w Neapolu

2

@Esteban_ Walimy ich na cipe do zera

1

@Albatros Idź spać

5

@P33ck Teraz? Rodzina

0

@Herato Przypomnij ile lat miał wtedy Nazario i jak kręcił :D

4

@RoberDzik Co ma jedno z drugim wspólnego? xDD Wam ladnie pilka na leb siada

1

@Kuba_1 Messi leci do Arabii, a rodzina zostaje w Barcelonie, zamykam

4

0

@barcelonaLM Lampard broni wyniku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Iker pijany, Oblak na ten moment w top3 xD

0

@Esteban_ Ja zawsze kibicowałem Francji i Portugalii :D Irytowała mnie hiszpańska repka

0

@pt9 Ludzie po prostu nie oglądali meczów Chelsea w tamtych latach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?