Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takiego porozumienia na boisku jak Ndombele dawno nie widziałem
7
@Lionel_Messi10 Jeszcze przyjdzie Ci jeden z drugim i napisza, ze ich zdaniem nie bylo xDDDDD
1
@leomessi1710 Politano wyglądał najlepiej, ale biednemu zawsze wiatr w oczy
3
@DonAndresFCB Gość na mundialu nas objeżdżał jak juniorów, tu bez poślizgnięcia się piłki przyjąć nie potrafi xDD
1
Lozano chyba halówki dali do grania dzisiaj
1
Dobra ten Ndombele Jesus i Lozano się nadają, dajcie spokój
0
Lozano to parodysta, niestety
2
No gwiżdż karnego, albo do Polski nie wracaj
0
Var????? Co jest Marciniak do cholery
3
Lozano wejdzie i będzie obijał ludzi siedzących na 3 piętrze
Rui też wylatuje, zaraz bramkarz wejdzie w pole
0
Jeszcze najlepszy Politano się połamał, ja nie mam sił
7
Piękny Olivier mnie nigdy nie zawodzi :)
3
Głupszego wejścia Mario nie mógł zrobić, eh
1
@Comfortable_ Ja akurat nie mam xD
5
Kvara już przesadza z tym schodzeniem do środka jak jest podwajany i strzelaniem na siłę
1
@mekston W poprzednim meczu było podobnie na początku
2
@Rust_Cohle Ndombele też... xD
1
Piękny młyn w Neapolu
2
@Esteban_ Walimy ich na cipe do zera
1
@Albatros Idź spać
5
@P33ck Teraz? Rodzina
0
@Herato Przypomnij ile lat miał wtedy Nazario i jak kręcił :D
4
@RoberDzik Co ma jedno z drugim wspólnego? xDD Wam ladnie pilka na leb siada
1
@Kuba_1 Messi leci do Arabii, a rodzina zostaje w Barcelonie, zamykam
4
Osimhen ufam Tobie
https://x.com/TOTthe0/status/1648380512040370184
0
@barcelonaLM Lampard broni wyniku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Iker pijany, Oblak na ten moment w top3 xD
0
@Esteban_ Ja zawsze kibicowałem Francji i Portugalii :D Irytowała mnie hiszpańska repka
0
@pt9 Ludzie po prostu nie oglądali meczów Chelsea w tamtych latach :D