Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Upamecano xD Potężny wiking @MesQueUnClub96
1
@blaugrana100 Każdego meczu nie pamiętam :D
3
@ChampionLW Dlatego w finale z Chelsea nie trafił i w półfinale z Bayernem
0
@Tasde Wchodzi Perez do szatni rywali i celowo przegrywają z nimi
1
@Technik Bo Real ma napastnika
0
Moting hahahahaha, co za kalectwo
0
Moting parodysta, można wyłączyć
1
Haaland się skończył
1
Karny xD Upamecano dwumecz dekady xD
1
Niech Tuchel Tomka wpuści za takiego kolka Motinga
1
Ten Moting ma 10 goli w lidze xD Tylko w niemieckiej to możliwe, wygląda jak Ndombele wczoraj chłop
0
@Vernon_Roche xD
1
Co ten Bayern odwala z wykończeniem
0
Ale spartolil
0
Djokovic w strachu
0
@Encore To samo co Tatuażyk
1
@Encore On nie, ale Sentino czekoladowy mikrofon
6
@Lionel_Messi10 Caloksztalt kariery xDD Haaland ma 22 lata
0
@Albatros Nie czytam co piszesz nawet, bo i tak po tym jak kase u jakichś szamanów z Bangladeszu umoczyłeś nie jesteś warty interesów
9
@MesQueUnClub96 Robercik zahacza już rogami o futrynę, zaraz do domu nie wejdzie, ale najważniejsze, że Ania spełnia marzenia i jest szczęśliwa. Nawet drugi największy Polak w historii Polski nie jest w stanie zadowolić p0lki
0
@Albatros Jak tam Twoje 2.5+ w Arabii i gol Ronaldo? Przez noc pewnie gacie na glowie miales zalozone ofermo
2
#46 nutka na dziś
Daria Zawiałow - Wojny i Noce
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB
2
@Medium
#46 nutka na dziś
Daria Zawiałow - Wojny i Noce
4
Minuta grania za mało, Kvara co żeś zrobił :(
0
City w finale przeciwko Milanowi/Interowi z 80% posiadaniem piłki coś czuję będzie
1
Nie chce mi się xD
0
W końcu łysy drukator gwizdnal
0
Nareszcie schodzi chłop, tragiczny występ
0
@gacper Komu ma podać? Temu łysemu? XD
1
@DonVincenzo Kontuzje :/