0

Upamecano xD Potężny wiking @MesQueUnClub96

1

@blaugrana100 Każdego meczu nie pamiętam :D

3

@ChampionLW Dlatego w finale z Chelsea nie trafił i w półfinale z Bayernem

0

@Tasde Wchodzi Perez do szatni rywali i celowo przegrywają z nimi

1

@Technik Bo Real ma napastnika

0

Moting hahahahaha, co za kalectwo

0

Moting parodysta, można wyłączyć

1

Haaland się skończył

1

Karny xD Upamecano dwumecz dekady xD

1

Niech Tuchel Tomka wpuści za takiego kolka Motinga

1

Ten Moting ma 10 goli w lidze xD Tylko w niemieckiej to możliwe, wygląda jak Ndombele wczoraj chłop

0

1

Co ten Bayern odwala z wykończeniem

0

Ale spartolil

0

Djokovic w strachu

0

@Encore To samo co Tatuażyk

1

@Encore On nie, ale Sentino czekoladowy mikrofon

6

@Lionel_Messi10 Caloksztalt kariery xDD Haaland ma 22 lata

0

@Albatros Nie czytam co piszesz nawet, bo i tak po tym jak kase u jakichś szamanów z Bangladeszu umoczyłeś nie jesteś warty interesów

9

@MesQueUnClub96 Robercik zahacza już rogami o futrynę, zaraz do domu nie wejdzie, ale najważniejsze, że Ania spełnia marzenia i jest szczęśliwa. Nawet drugi największy Polak w historii Polski nie jest w stanie zadowolić p0lki

0

@Albatros Jak tam Twoje 2.5+ w Arabii i gol Ronaldo? Przez noc pewnie gacie na glowie miales zalozone ofermo

2

#46 nutka na dziś
Daria Zawiałow - Wojny i Noce



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB

2

@Medium
#46 nutka na dziś
Daria Zawiałow - Wojny i Noce


4

Minuta grania za mało, Kvara co żeś zrobił :(

0

City w finale przeciwko Milanowi/Interowi z 80% posiadaniem piłki coś czuję będzie

1

Nie chce mi się xD

0

W końcu łysy drukator gwizdnal

0

Nareszcie schodzi chłop, tragiczny występ

0

@gacper Komu ma podać? Temu łysemu? XD

1

@DonVincenzo Kontuzje :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?