2

@Jakchcesz Po ocenach ludzi widać, że nie lubią xD

0

@Rust_Cohle
1. X / -2.5
2. 1 / -2.5
3. X / +2.5
4. X / +2.5
5. 1 / -2.5
6. X / +2.5
7. 1 / +2.5
8. 2 / -2.5
9. 1 / +2.5
10. 2 / -2.5

0

@Transu96 Nie chcesz jednego charytatywnie oddać?

11

Ale masakra z tą Lewandowska, Lewy mówi że podczas covid miał najlepszy czas rodzinny, a ta mówi że się dusiła, bo ona musi dawać całusy i się bzykać na plaży.. Wzorowa żona

1

@Lordzi Lewandowska chce Hiszpana co podaje tak jak Koke

16

@Deviler To jest ten Twój idol? @MesQueUnClub96

2

#52 nutka na dziś
Quebonafide - Kostka Rubika feat. Neile



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13038420
@Kessie @JimMorrisonFCB

0

@Medium
#52 nutka na dziś
Quebonafide - Kostka Rubika feat. Neile


19

@AmigoBlancos Może chodzi o przyjemność z oglądania meczów?

2

@Kgorecki2500 Najlepsi są Ci frustraci, którzy zamiast hamulca używają pół minuty klaksona xD

3

@tomek8756 Też zaliczałem mature z gumką

3

@MesQueUnClub96 ucz się od potężnego Norwega


6

@Kgorecki2500 Where żubrówka?

1

@Kessie Dostaną na dziurę i się łysolowi odechce majstra :)

21

Chłop co antykoncepcję zastosował, @Encore a Ty z którego sezonu założyłeś na pierwsze balety?

66

Podobno na żylecie najwięcej ich


24

3

#51 nutka na dziś
Guzior - Uppercut



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13038420
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#51 nutka na dziś
Guzior - Uppercut


0

@Sinirsey Jak oni śmią????

1

@tomek8756 Mmm Natalka

3

No szkoda, Brighton spieprzyliście mi niedzielny wieczór

3

Mówiłem xDDD Musiał w bramkę nie trafic

1

Brighton odpadnie jak w bramkę nie trafi xD De Gea tragiczny

0

@Encore Wystarczająco pomagali United w lidze w tym sezonie

0

No i karniaczki, Sanchez musisz

0

@koziar Zdarzało mu się w prime

2

@Encore Tak tak w 6 xD Casemiro też powinien już lecieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?