Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Esteban_ tak jest
https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201702/1487264335_by_thehektor08_fb_plus.jpg
55
Przejdźmy na "Ty"
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343045950_658041186082926_3212585754751572531_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=AudGCMJESkgAX8XbQYo&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCnhveMKHBleNWB0TClOdhSr8zmHojZhAo6jxgbjo5iFA&oe=644C44C8
2
@Jakchcesz Po ocenach ludzi widać, że nie lubią xD
0
@Rust_Cohle
1. X / -2.5
2. 1 / -2.5
3. X / +2.5
4. X / +2.5
5. 1 / -2.5
6. X / +2.5
7. 1 / +2.5
8. 2 / -2.5
9. 1 / +2.5
10. 2 / -2.5
0
@Transu96 Nie chcesz jednego charytatywnie oddać?
11
Ale masakra z tą Lewandowska, Lewy mówi że podczas covid miał najlepszy czas rodzinny, a ta mówi że się dusiła, bo ona musi dawać całusy i się bzykać na plaży.. Wzorowa żona
1
@Lordzi Lewandowska chce Hiszpana co podaje tak jak Koke
16
@Deviler To jest ten Twój idol? @MesQueUnClub96
2
#52 nutka na dziś
Quebonafide - Kostka Rubika feat. Neile
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13038420
@Kessie @JimMorrisonFCB
0
@Medium
#52 nutka na dziś
Quebonafide - Kostka Rubika feat. Neile
19
@AmigoBlancos Może chodzi o przyjemność z oglądania meczów?
2
@Kgorecki2500 Najlepsi są Ci frustraci, którzy zamiast hamulca używają pół minuty klaksona xD
3
@tomek8756 Też zaliczałem mature z gumką
3
@MesQueUnClub96 ucz się od potężnego Norwega
6
@Kgorecki2500 Where żubrówka?
1
@Kessie Dostaną na dziurę i się łysolowi odechce majstra :)
21
Chłop co antykoncepcję zastosował, @Encore a Ty z którego sezonu założyłeś na pierwsze balety?
66
Podobno na żylecie najwięcej ich
24
Za każdym razem
https://zapodaj.net/images/8c037bbfa603b.jpg
3
#51 nutka na dziś
Guzior - Uppercut
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13038420
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#51 nutka na dziś
Guzior - Uppercut
0
@Sinirsey Jak oni śmią????
1
@tomek8756 Mmm Natalka
3
No szkoda, Brighton spieprzyliście mi niedzielny wieczór
3
Mówiłem xDDD Musiał w bramkę nie trafic
1
Brighton odpadnie jak w bramkę nie trafi xD De Gea tragiczny
0
@Encore Wystarczająco pomagali United w lidze w tym sezonie
0
No i karniaczki, Sanchez musisz
0
@koziar Zdarzało mu się w prime
2
@Encore Tak tak w 6 xD Casemiro też powinien już lecieć