1

@HighestInTheRoom Ta Ania ma ogromne serce, dziękuje instruktorowi za to wprowadził ja w pewien świat, pomógł jej zrozumieć siebie, nawet się ubiera podobnie, w nagrodę zabiera go na wyjazd do innego kraju i pojawia się publicznie z nim w restauracjach, Lewy ma szczęście mając taką żonę. :)

7

@chavez Ciekawy jaki kwik ze strony bab byłby gdyby Lewy trzy najładniejsze laski wymienił :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Roobo Mam nadzieję, że Michał z gówniarzami was uciszy po 21 :)

4

2

@DonCarletto Kiedyś grali 42 mecze w lidze angielskiej, puchary też byly, a możliwości regeneracyjne gorsze i nikt nie ryczał

5

@goldmetaxa Chata postawiona u buka?

7

@Kondziubarca Ostatnio coraz gorzej leczą te kontuzje moim zdaniem, niby medycyna poszła naprzód, a piłkarze coraz trudniej wychodzą z tego typu kontuzji

1

@Kidd Mając takich rywali jeszcze przed sobą jak Chelsea (xD), Newcastle i Brighton wszystko możliwe, ale w przypadku wygranej z City nawet jedna porażka byłaby w zapasie, dzisiejszy mecz moim zdaniem rozstrzygnie mistrzostwo.
Tak patrzę to City też ma Brighton na wyjeździe i nieobliczalne Brendford, nawet ten West Ham u siebie, które ostatnio w dobrej formie jest może im sprawić kłopoty

1

@Deviler Do trzech razy sztuka :) Ktoś pamięta, że Leicester z Arsenalem dwa razy dostał na trąbę jak wygrywali mistrzostwo i Arsenal był drugi? Nie :)

2

@Esteban_ Bardziej się załamie po jakimś niesprawiedliwym 2:1 dla City, chłopaki w tym sezonie dali tyle radochy z oglądania, że nie ma co się złościć na nich :D

8

Dzisiaj bojowe nastawienie od rana, byle się nie skompromitować jak Tottenham z Newcastle i oddać serce na Etihad :D

4

#53 nutka na dziś
Selena Gomez - Fetish ft. Gucci Mane



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13038420
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#53 nutka na dziś
Selena Gomez - Fetish ft. Gucci Mane


1

Castellanos > Ceballos

0

@Rust_Cohle Oby nie, ups

0

@Rust_Cohle Na zawsze?

5

Jose Mourinho:

"Teraz widzisz dlaczego moje włosy są takie białe. Przy 150 europejskich grach widziałem już wszystko. Jestem w fazie kariery, gdzie gracze są ważniejsi ode mnie... Dybala znalazł trenera, który go kocha. Może myśleć, że mógłby grać w największych zespołach i dobrze sobie radzić, ale tutaj ma miłość i radość

0

@Kidd Tierney lewa ŚO Gabriel środek i na prawej ŚO White w środku pola Partey Zinchenko wyżej Xhaka Odegard i atak Martinelli Saka Jesus

4

@MesQueUnClub96 Genu p0lki milionami nie wyplewisz

0

@shahman Boże tylko nie Holding na ŚO tylko nie Holding na ŚO

2

Rozum go gonił, ale on był szybszy na swoim moturze


0

3:53 i 8:44 poskładane


11

@takisobiektos Bo na koniec sezonu z jakimiś paziami zagrał prostopadła piłkę przez pół boiska xD

9

@messi33 Jutro Michał Arteta jedzie rozdupcyc humory fanom City

1

@PatrychoO Przecież tacy jak Ty między innymi ciągle wstawiając jakieś rzeczy o Ronaldo i zestawiając ich między sobą przez całą karierę, to napedzaliście xD

4

@Emhyr Może na następnej olimpiadzie w skoku wzwyż zdobędzie medal

8

@KamQiX E tam narcyzem był od urodzenia

18

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?