Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom Ta Ania ma ogromne serce, dziękuje instruktorowi za to wprowadził ja w pewien świat, pomógł jej zrozumieć siebie, nawet się ubiera podobnie, w nagrodę zabiera go na wyjazd do innego kraju i pojawia się publicznie z nim w restauracjach, Lewy ma szczęście mając taką żonę. :)
7
@chavez Ciekawy jaki kwik ze strony bab byłby gdyby Lewy trzy najładniejsze laski wymienił :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Roobo Mam nadzieję, że Michał z gówniarzami was uciszy po 21 :)
4
Coś ten temat ostatnio ucichł na Rambli
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/QHo2eVCqFIzj2i2u3zWTihsV9KiI1Zwz.jpg
2
@DonCarletto Kiedyś grali 42 mecze w lidze angielskiej, puchary też byly, a możliwości regeneracyjne gorsze i nikt nie ryczał
5
@goldmetaxa Chata postawiona u buka?
7
@Kondziubarca Ostatnio coraz gorzej leczą te kontuzje moim zdaniem, niby medycyna poszła naprzód, a piłkarze coraz trudniej wychodzą z tego typu kontuzji
1
@Kidd Mając takich rywali jeszcze przed sobą jak Chelsea (xD), Newcastle i Brighton wszystko możliwe, ale w przypadku wygranej z City nawet jedna porażka byłaby w zapasie, dzisiejszy mecz moim zdaniem rozstrzygnie mistrzostwo.
Tak patrzę to City też ma Brighton na wyjeździe i nieobliczalne Brendford, nawet ten West Ham u siebie, które ostatnio w dobrej formie jest może im sprawić kłopoty
1
@Deviler Do trzech razy sztuka :) Ktoś pamięta, że Leicester z Arsenalem dwa razy dostał na trąbę jak wygrywali mistrzostwo i Arsenal był drugi? Nie :)
2
@Esteban_ Bardziej się załamie po jakimś niesprawiedliwym 2:1 dla City, chłopaki w tym sezonie dali tyle radochy z oglądania, że nie ma co się złościć na nich :D
8
Dzisiaj bojowe nastawienie od rana, byle się nie skompromitować jak Tottenham z Newcastle i oddać serce na Etihad :D
4
#53 nutka na dziś
Selena Gomez - Fetish ft. Gucci Mane
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13038420
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#53 nutka na dziś
Selena Gomez - Fetish ft. Gucci Mane
4
Ecozjeby w formie
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/pevoZiHtwTfl0Le7rUgaDkOAsPXLZC5D.png
1
Castellanos > Ceballos
0
@Rust_Cohle Oby nie, ups
0
@Rust_Cohle Na zawsze?
5
Jose Mourinho:
"Teraz widzisz dlaczego moje włosy są takie białe. Przy 150 europejskich grach widziałem już wszystko. Jestem w fazie kariery, gdzie gracze są ważniejsi ode mnie... Dybala znalazł trenera, który go kocha. Może myśleć, że mógłby grać w największych zespołach i dobrze sobie radzić, ale tutaj ma miłość i radość
0
@Kidd Tierney lewa ŚO Gabriel środek i na prawej ŚO White w środku pola Partey Zinchenko wyżej Xhaka Odegard i atak Martinelli Saka Jesus
4
@MesQueUnClub96 Genu p0lki milionami nie wyplewisz
0
@shahman Boże tylko nie Holding na ŚO tylko nie Holding na ŚO
2
Rozum go gonił, ale on był szybszy na swoim moturze
0
3:53 i 8:44 poskładane
11
@takisobiektos Bo na koniec sezonu z jakimiś paziami zagrał prostopadła piłkę przez pół boiska xD
9
@messi33 Jutro Michał Arteta jedzie rozdupcyc humory fanom City
1
@PatrychoO Przecież tacy jak Ty między innymi ciągle wstawiając jakieś rzeczy o Ronaldo i zestawiając ich między sobą przez całą karierę, to napedzaliście xD
4
@Emhyr Może na następnej olimpiadzie w skoku wzwyż zdobędzie medal
8
@KamQiX E tam narcyzem był od urodzenia
18
Ale karykatura piłkarza
https://x.com/messismolarek_/status/1650769573740703745