Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Komuchem
4
@FcPortoFan1999 5 ekip walczących o LM na noże, a dwa miejsca wolne :D
3
Inter 2:1, pora chłodzić szampana :D
3
@FcPortoFan1999 Myślałem, że przegrywają, niech ten wynik się utrzyma, chce zobaczyć szalejący cały stadion na murawie po meczu :D
@HypeR wystarczy remis, bo 6 kolejek zostanie i 18 pkt do zdobycia, a jak Lazio tylko remis ogarnie, to będą tracić 19 w przypadku wygranej Napoli
1
@FcPortoFan1999 O 1:1 jest :D
1
@Encore Nie dawałem im miejsca w top10 i bym przewidział, ale przyszedł Pan Emery i ogarnął temaciwo
2
@Emhyr Lekarze mieliby co robić
0
@mekston Będą jeszcze raz zjeżdżać? Oglądam po francusku i nic nie rozumiem xD
0
Jest plan C w Ferrari, a Alonso zaraz sobie śmignie na podium uśmiechnięty xD
1
@P33ck @BorzyKrzys opinie
1
@P33ck Allegri dobrze jechał prezesa Interu, że skończą na 6 miejscu xDDD
0
@MesQueUnClub96 Kiedy prawko będziesz zdawał? Pościgamy się
1
@MesQueUnClub_87 Pizza, bo trójkąciki jak łono, proste
A branie kiełbasy do gęby to wiadomo czyja natura
4
@Encore W sumie rzadko kiedy w formule jest taka sytuacja, że o tytule decyduje ostatni wyścig, dwa lata temu mieliśmy farta, że mogliśmy taką rywalizacje oglądać
0
@koziar Jak Hamilton seryjnie wygrywał MŚ, to nie oglądałem formuły xD
3
Redbulle w czasie wyścigu mają taką przewagę nad resztą, że gdyby zaczynali wyścig z ostatnich pozycji, to by seryjnie i tak wygrywali
0
To się Leclerc popisał xD
Alonso szaleje
0
@Ascend Wyścig jest ciekawszy chociaż
0
@kiper09 Oby w każdym wyścigu tak kończył :)
0
@mekston Jedno kółko maksymalnie straci, ciekawe jakie tempo będzie miał Perez, czy mu psycha nie siądzie
0
@mekston Dlaczego pechowy?
0
Ale oni graja na konto Verstappena xD
0
Perez sie dobierze do tyłka Maxa? Oby
1
No i można F1 wyłączyć, zaraz Holender 15 sec zrobi i jak mu się samochód nie rozwali to wygra xD
0
Sarriball jedna okazja, jedno wejście w pole karne i brama
0
@takisobiektos Niedobrze, bardzo niedobrze
0
Czekamy na grande strategie
0
@takisobiektos Dziadostwo xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kulek22 Był kasting, Lewandowska obaliła Lewego na macie i wygrala