Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Kengo Tylko Neymar tak się na boisku w Brazylii bawił przeciwko rywalom xD
1
@Niente Inter w niezłej formie ostatnio i walka na całego o top4 w Serie A, u siebie nie przegrają
1
@LM10GOAT Zjechali Cię od dołu do góry, to wyskoczyłeś pokorny xD
1
@Niente Dlaczego niby Lazio musi przegrać? XD Wystarczy remis i wygrana Napoli, co jest bardzo prawdopodobne, przed meczem Napoli już będzie wiadomo o co grają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@qbuteq Co mnie F1, kiedy tu Napoli po 33 latach po Diego zdobywa majstra xD
13
@P33ck Nawet Toulouse'a więcej osiągnęła od Tottenhamu na przestrzeni ostatnich 30 lat xD
3
Dzisiaj w Neapolu będzie czyste szaleństwo, nie można tego przegapić :)
0
#56 nutka na dziś
If You Go Away - Neil Diamond
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13059141
0
@Medium
#56 nutka na dziś
If You Go Away - Neil Diamond
0
@kolomen2 Ah tak na niewtajemniczonych robi to spore wrażenie
1
@Emhyr Stawiam na Iwobiego, bądź Nketiaha
0
Tuluza 3:0 w 20 minut, bawią się w finale chłopaczki xD
6
Teraz będzie boski Zielu na fecie
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343921008_981102309559694_873586132753205273_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=DKIzAkpCI84AX8vAok1&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfD0jRnaXWKKv6Tme6zVaRl-25JfwmTM9EVFBcD1kqMQzQ&oe=645261AF
0
@barczyk Idzie do Kanonierów
0
Nawet nie wiedziałem, że to ma pełną wersję, cudnie brzmi to przejście w 1:17
3
@gumaz Kiełbasa, karkówka i kaszanka, jeszcze alkoholu nie, bo po pare osób trzeba podjechać xD
1
Sympatyczna wymiana zdań
1
@Kinginiesta Tak, po prostu dziś byłem blisko, bo jechałem zmienić opony xD W Pile też czasem bywam, bo mam tam starego
2
@VegetaPolska Co Ty tam bredzisz, jak zaraz ognisko odpalam na działce
0
@Kinginiesta Do Piły mam 70 km do Złotowa 40 km
2
@MesQueUnClub96 O kurde, kto by się spodziewał, to młody nie podskakuj, bo ja mam rzut beretem :) xD
Jak coś mogę Ci piwko kupić
1
@Kinginiesta Złotów? W Złotowie kilka razy byłem w życiu
1
@MesQueUnClub96 Co Ty taki bojaźliwy? xD Myślisz, że będę po fb Cie szuakł? haha
4
@gumaz Podobno @Lola120 wpada
0
@Kinginiesta Czyli skąd jest?
0
@Kinginiesta że niby @MesQueUnClub96 mieszka ode mnie z godzinę drogi? Skąd jesteś młody?
0
@Kinginiesta To Ty skąd?
0
@Kinginiesta Okolice Piły
2
@ChampionLW Tu gdzie jestem leje akurat xD