Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 I to jest argument za tym żeby marnować czas na "dlaczego ja?" XD
4
@MesQueUnClub96 Nie szkoda Ci czasu?
27
@Emhyr Hahaha, mocno wleciał xD
Typ gościa też wyjaśnił w komentarzach "Idąc tym tokiem rozumowania to w Pana karierze w ogóle nie było się z czego cieszyć"
0
@Kremisco Nie xD
74
@IronSanHybrid Niech się nie zesra, myślałem że to chłop na miniaturce, ale to Julka, wszystko jasne
0
@usztafik Miałem w poprzedniej, ale sprzedałem z autem
0
@Tomo1989 No właśnie mieszkam w małej, ale tu tacy partacze robią, że im nie ufam i wolę dalej pojechać xD
0
@Mroziu Opony na alufelgi założyć, gdybym miał zimówki na stalowkach to już dawno bym to zrobił xD
9
@Deviler Tak xD
8
Masakra chciałem przyjanuszyc i zamiast jechać 35 km na zmianę opon od razu, bo tam robią bez terminów, to pojechałem do miasta oddalonego 16 km żeby od każdego warsztatu usłyszeć, że umawiać się trzeba, więc ostatecznie zrobiłem 50 km i straciłem czas xD
2
@Comentateiro No u nas chłop był gruby, przeszkadzało mu to, bo rodzice go zaniedbali do takiego stanu i przeszedł operację, bo wiedział że to złe, ale lepiej akceptować i mówić, że to w porządku jest git
2
@Criss18Barca Wszystko
1
@zodiak_10 Haha, już nauczycielki były przesiąknięte poprawnością, u nas ktoś był gruby to się mówiło gruby i szedł na bramkę xD
8
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/4wZuUJT81orryNfKSYLeuEWU9GtoO1tx.jpg
No ale jak za dzieciaka rodzice/dziadkowie robią krzywdę dziecku pozwalając im być grubasami... Wciskają żarcie na siłę i się cieszą "o jak mój słodki Alanek ładnie je, jeszcze dwa klopsiki kochanie", w sklepach kupują słodycze jakie chcą, a potem wielkie zdziwienie, że ich dziecko wygląda jakby zezarlo wszystkich w klasie, bo ma tak rozepchany żołądek od małego
4
@LaRoja Nawet nie musiałem sprawdzać wyniku żeby wiedzieć, co te ofermy zrobią w Bochum, nawet jakby w ostatniej kolejce prowadzili 2:0 w 85 minucie i do przegrania tytułu potrzebny byłby wynik 2:2 to oni, by tego dokonali
2
#55 nutka na dziś
A$AP Rocky - Hell feat. Santigold
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13038420
1
@Medium
#55 nutka na dziś
A$AP Rocky - Hell feat. Santigold
0
@Rust_Cohle
1. 2 / -2.5
2. 1 / -2.5
3. 1 / -2.5
4. X / -2.5
5. 2 / -2.5
6. X / +2.5
7. 1 / +2.5
8. 1 / +2.5
9. 1 / -2.5
10. X / -2.5
1
@Cotutajsiedzieje Miałem to samo pamiętam w wieku 20 lat, niby szara myszka itp, a jak zerwaliśmy bo wolałem zagrać w metka to ciągle foty alko i klubów xDD A ja miałem wywalone jaja, bo dt w tym czasie robiłem
1
@tomek8756 No i odpalam Blow, ostatnia scena łamie serca
7
@Cotutajsiedzieje Klasyka
1
@MesQueUnClub96 Ale nie obrażaj młody
0
@JohnnyBarca Najdroższe patyki na świecie
2
@tadzik447 Jaka drugorzędną? Dla starego to zawód będzie jeśli nie będzie "Ankara Mateo"
0
Myślicie, że syn Messiego osiągnie poziom ojca? Wzrost się zgadza, proszę o opinie
1
@pauletaa Mogę szkalować p0lki
1
Jak ktoś odda na niego głos to współczuję xD
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0RSaaZYfcaGhF8aPXKN1SD6Yg8DTnGneRp7bcDvD1Q2PoBEgSPGF1ihzLVFPmbowpl&id=131302837058497&eav=AfY3fvdVpPXigqYNk54PPZA0mVaFjgpfERIfY_8XUIm0P67IlX2cxQVGF8DppsGHr3w&m_entstream_source=feed_mobile&anchor_composer=false&paipv=0
3
@Emhyr Polski tylko bym zdał xD
14
@Emhyr Żaden z nich nie jest raperem
1
@skubi99 Macio zabronił się śmiać, więc nie wolno się śmiać, proste