Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zodiak_10 Eh 9 lat temu wychodziło się ze średniej
0
#54 nutka na dziś
Kaz Bałagane - Monotonia
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13038420
0
@Medium
#54 nutka na dziś
Kaz Bałagane - Monotonia
39
@Tarins xDD A 99.9% graczy takiej akcji ani razu w życiu nie zrobi
15
@Comentateiro A ja rano skrobalem szybę, chore wartości
1
@Encore Tym bardziej godna podziwu akcja życia
2
Co Isak zrobił :o Dżizas, chłop chyba lepiej poszedł od Messiego z Bilbao, chory
11
@KrychaFCB Wygląda jak te na trasie Rumunki co mijam jak na Sarbinowo jeżdżę w lato. Nawet mój pies, by się brzydził podejść
0
@MarioVeB! panowie nie oznaczanie mnie, bo nie mam siły wam odpisywać
1
Ciekawe co Michał wymyśli na drugą połowę, muszą pójść na całego i liczyć na jakiś kryzys City, Jesus do zmiany
6
Holding to jest po prostu odpad przegrywu po Wengerze, jakim cudem on się uchował, niesamowite
1
No szkoda
3
@Klaudiaa8 Oj Klaudia..
4
@FCBparasiempre Nie rozumiem tego bełkotu
1
@takisobiektos Wolalbym 3/5/2
7
Kiełbasy w góre i golimy to City, COYG!
0
@Czajka90 Czemu Holding? GG
0
@Rust_Cohle Nie pogorszyło się :) Zawsze bylo sikami
@mrboom Haha, ale nie zawsze pisze poważnie xD
@JimMorrisonFCB nigdy kawioru nie jadłem, podobno przereklamowany
0
@mrboom Ja tam nie czuje różnicy prawdę mówiąc, może dlatego że nie jadam śmieciowego gówna
0
@MesQueUnClub96 A co oni tacy bogaci, czy klub likwidują?
3
@NeKenI Niby taki najrzadszy gatunek, a zdjęcie piękne ma
0
@bartekvisca Akurat policja, newralgiczne miejsce gdzie ludzie raczej przejeżdżają tam na czerwonym jak widziałem, ja po prostu nie wiedziałem, że to jest sygnalizacja że szybka zmiana świateł xD
Na niektórych światłach są kamery co robią zdjęcia
0
@Encore Szkoda, że nie może spaść Wolves Everton i Southampton
13
@Kuba_1 A co Ty Julka jesteś, że na fryzury facetów patrzysz?
0
@bartekvisca Ja już hamuje, dostałem kiedyś mandat i to jedyny w życiu za przejechanie przez żółte, a jak byłem na pasach zapaliło się czerwone i ich guzik to obchodziło xD
1
Teraz wyobraźcie sobie reakcje Lewandowskiej gdyby wszedł Hiszpan bez koszulki nalać wody
https://wykop.pl/cdn/c3201142/1b5db7950f67551c2cb7b534529cde27c343a2d20f037ec0b8334af6a2a10154,w800.jpg?author=Neto&auth=354cdc47a1b8836ae633fa592cf7474f xD
0
@Mroziu 20k postawione na City = 10k do przodu, śmiało stawiajcie jak taki pewniak :)
5
@Barwindg Jaki bogol z makaronem i pomidorami wyskakuje
0
@takisobiektos O kur.. kobieca, biała wersja Tylera xD
5
@Jakchcesz Gorzej jak wchodzisz na snapa i masz ustawiony przedni aparat