13

@Hrzan "Mama z wujkiem Enrique bawi się w zapasy jak taty nie ma"

0

Eh Mitoma bliziutko, ładna akcja

0

@Arkon Presja na sukcesy robi swoje

2

Ależ interwencja Sancheza, jazda Brighton

3

Casemiro wejście od tyłu w giry xD Znowu zapomniał, że nie gra w La liga

4

Obejrzałem pół h 1/2 finału LM kobiet i mam dość piłki xD

1

Raphina z Ferranem zamykają buźki xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mógł od razu Lewy ładować

0

Romero genialny występ, metr za linią spalonego xD

2

6:1 Newcastle, pięknie

0

Ajajaj piękny Griezmann w poprzeczkę

1

Powinno być 6 :/

11

Lloris postanowił oszczędzić sobie wstydu i nie wychodzić na drugą połowę xD

0

Nie mogę patrzeć na tę bezradność Tottenhamu, a następny sezon jeszcze cięższy dla nich się zapowiada xD

0

Przecież to czerwo jest

6

Hahahahaha 5:0 xDDDDDDDDDD

2

Gwałty o 15:00 puszczają, powinny być granice xD

1

@IronSanHybrid Rudy, zero zdziwienia

3

Hahaha, jaki oklep, piekny widok

4

Potężny Tottenham szybko w dziób dostaje xD

0

@Emhyr Brighton ma ciężki terminarz w lidze

1

Iga rozwali ziemniaczaną królową, Tottenham za godzine dostanie w łeb i top4 odjedzie, a o 17:30 piękne Brighton wybije z głowy ostatnią szansę na trofeum dla United

1

#50 nutka na dziś
Post Malone - Stay



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13035214
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#50 nutka na dziś
Post Malone - Stay


2

@IronSanHybrid Spaniała historia

6

@koksik2700 Spaniała kobieta

14

@AmigoBlancos Spaniała informacja

0

@626 W nocy było włamanie do muzeum Tottenhamu.
Zrabowano najcenniejsze eksponaty, tj. stary dywan i dwa fotele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?