4

Nie no jeszcze tego ananasa patologicznego wrzucili xD

0

Mocne pytanie poszło

0

@Esteban_ Dla mnie Cech w prime lepszy był

2

@supraomnes1 Kogo to obchodzi xD

3

Hahahaha, co tam się dzieje xDDDDD

0

Borek Mati xD

0

Co ten Dudek nabełkotał?

0

@gumaz A o co on miałby zapytać, czemu Lewandowski jest lepszy od Haalanda?

1

@JimMorrisonFCB Kucharek to mi przypomina głównego bohatera filmu "Her"

3

@Esteban_ Ronaldo uwiera go jak owsiki, trzeba współczuć

1

@tomek8756 A wy tracicie czas na oglądanie tego syfu xD

1

@don'T.R.I.P.e Zaorać te lige

5

#45 nutka na dziś
T.Love - King



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#45 nutka na dziś
T.Love - King


0

@Kamiloza91 Brighton prędzej jeszcze namiesza

1

@Rust_Cohle I bardzo dobrze, United co jakiś czas trzeba sprowadzać do gleby

3

@Rust_Cohle możesz wyjść xD

3

@supraomnes1 Haha, jak szukasz miłości to sobie psa kup :D

4

@supraomnes1 200 polskich złociszy i masz co chcesz, nawet w szachy z Tobą pogra

1

@MesQueUnClub_87 Jeszcze warto pamiętać o jednym występie


5

Gdybym chciał to bym pobił rekord Messiego, mogę się założyć, ale mi się nie chce

Jakub Kosecki : „Powiem Ci tak, nie chcę nikogo oceniać, daj mi teraz pół roku w takiej Legii Warszawa, w Pogoni Szczecin. Za pół roku jestem jednym z najlepszych skrzydłowych w Ekstraklasie. Mówię to, mogę się założyć o wszystko co mam, o wszystkie inwestycje. Za 7-8 miesięcy jeżeli tak nie będzie - oddaję wszystko. Mogę się założyć, ale mi się już po prostu nie chce nikomu nic udowadniać, to niech zostanie tak jak jest.”

1

Maszyna Kloppa ruszyła

0

@Crystal37 Procesor może nie wyrabiać, albo karta, warto byłoby go przeczyścić i zmienić pasty, bo rozumiem że system dopiero co masz postawiony na dysku?

1

@VegetaPolska Zapytaj się tej osoby

1

@Crystal37 To w końcu komp, czy laptok?
Zrób screeny temperatur podczas grania i zużycie procesora.

9

@Danny Gaucho W faweli musisz uważać żeby Twoja głowa nie posłużyła za piłkę

0

@AmigoBlancos Napoli po dogrywce, będzie meczycho

0

@sonek 7 żyć lei

2

@BulaKG Ale bym z Haalandzikiem takie 2 żuberki na ławce obalił skubiąc słonecznik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?