Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie no jeszcze tego ananasa patologicznego wrzucili xD
0
Mocne pytanie poszło
0
@Esteban_ Dla mnie Cech w prime lepszy był
2
@supraomnes1 Kogo to obchodzi xD
3
Hahahaha, co tam się dzieje xDDDDD
0
Borek Mati xD
0
Co ten Dudek nabełkotał?
0
@gumaz A o co on miałby zapytać, czemu Lewandowski jest lepszy od Haalanda?
1
@JimMorrisonFCB Kucharek to mi przypomina głównego bohatera filmu "Her"
13
Tak będzie nie zmyślam
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/337718765_618757006457053_7090981258130923020_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=eeiw3a2rAFsAX8Y0PwL&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBpf4BJq3hqLRN0nu_FLYufvbblvpuL6bDO5Di-9IIejg&oe=64430FED
3
@Esteban_ Ronaldo uwiera go jak owsiki, trzeba współczuć
1
@tomek8756 A wy tracicie czas na oglądanie tego syfu xD
1
@don'T.R.I.P.e Zaorać te lige
5
#45 nutka na dziś
T.Love - King
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#45 nutka na dziś
T.Love - King
0
@Kamiloza91 Brighton prędzej jeszcze namiesza
1
@Rust_Cohle I bardzo dobrze, United co jakiś czas trzeba sprowadzać do gleby
3
@Rust_Cohle możesz wyjść xD
3
@supraomnes1 Haha, jak szukasz miłości to sobie psa kup :D
4
@supraomnes1 200 polskich złociszy i masz co chcesz, nawet w szachy z Tobą pogra
1
@MesQueUnClub_87 Jeszcze warto pamiętać o jednym występie
5
Gdybym chciał to bym pobił rekord Messiego, mogę się założyć, ale mi się nie chce
Jakub Kosecki : „Powiem Ci tak, nie chcę nikogo oceniać, daj mi teraz pół roku w takiej Legii Warszawa, w Pogoni Szczecin. Za pół roku jestem jednym z najlepszych skrzydłowych w Ekstraklasie. Mówię to, mogę się założyć o wszystko co mam, o wszystkie inwestycje. Za 7-8 miesięcy jeżeli tak nie będzie - oddaję wszystko. Mogę się założyć, ale mi się już po prostu nie chce nikomu nic udowadniać, to niech zostanie tak jak jest.”
1
Maszyna Kloppa ruszyła
0
@Crystal37 Procesor może nie wyrabiać, albo karta, warto byłoby go przeczyścić i zmienić pasty, bo rozumiem że system dopiero co masz postawiony na dysku?
1
@VegetaPolska Zapytaj się tej osoby
1
@Crystal37 To w końcu komp, czy laptok?
Zrób screeny temperatur podczas grania i zużycie procesora.
9
@Danny Gaucho W faweli musisz uważać żeby Twoja głowa nie posłużyła za piłkę
0
@AmigoBlancos Napoli po dogrywce, będzie meczycho
0
@sonek 7 żyć lei
2
@BulaKG Ale bym z Haalandzikiem takie 2 żuberki na ławce obalił skubiąc słonecznik