Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier Przed kliknięciem wiedziałem do jakiej wypowiedzi odnosić się będzie link xDD
9
@hayek Odbijają naszych mężczyzn! Najpiękniejsze są polskie witaminki!!!
9
Ja jestem etnosceptykiem po prostu
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340788957_203758222391711_744932133382664154_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=xzQsFcxf-fwAX_10a1v&_nc_oc=AQnB2sy4_4bbc_xNNPOrvcToItfDV1TS5jJf_9RcvCrOJeR2nAG92FJBjdgdrRKMTSA&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AfAKFhKGuppv50F1gFDgtXn9cMWwBoiut6HRfnumvYRxzg&oe=643BF2E7
3
Hurkacz wygrany mecz przegrywa, udany chłopak
5
@gumaz @Rust_Cohle doładuj młodemu internet w telefonie
0
@takisobiektos Człowiek 6.5+ gema Hurkacza miał grać, a zagrał win Sinnera, klasyka xD
1
@Emhyr No niekoniecznie, niech się ktoś zgłosi i da znać, czy to takie proste
@MesQueUnClub96 zgłoś się, przetarcie pisząc felieton miałeś
0
@gumaz Hahaha za 3k netto przy tych wymaganiach xD
8
@Jakchcesz Ale Neymar na dobrą sprawę do końca pobytu w Barcelonie angazowal się 100 % w piłkę, nie rozumiem skąd się wzięła opinia, że Neymar to pół kariery imprezowal i grał w cs'a tylko
6
No szkoda Panie Hazard, ale rozumiem miłość do żarcia i lenistwo
Filipe Luís:
„W Chelsea Hazard nie trenował dobrze, pięć minut przed meczem grał z Mario Kartem, rozgrzewał się bez wiązania butów, a potem wyszedł grać i nikt nie mógł odebrać mu piłki, minął trzech-czterech zawodników i sam wygrał mecze.
"Hazard to taki talent, może brakuje mu trochę ambicji żeby wyjść i powiedzieć: będę najlepszym graczem na świecie, bo on na pewno mógłby być. Hazard i Neymar to najlepsi gracze, z którymi kiedykolwiek grałem."
1
@cules100pro Tylko ja nie palę, ostatni raz paliłem z 15 lat temu jak do gimnazjum chodziłem xD
0
@cules100pro Ty nie czujesz kiedy ktoś posluguje się ironia, albo sarkazmem? XD
2
@maroon Tak naprawdę w UK to temat.zastepczy, bo w Londynie jest 2x mniej przypadków takich ataków niż w Berlinie w którym mieszka mniej ludzi, zwykła propaganda
1
@Encore Nie no Sevilla to dziady w tym sezonie, postawienie złotówki chociażby na X2 to umoczenie kasy
22
"W uk nie jest tak źle z nożownikami. Ostatnio zostałem zaatakowany nożem już dobry miesiąc temu. A że niedaleko koleś został w podobnym czasie 5x dziabniety to tylko przypadek. To mogło się wydarzyć wszędzie."
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/E1ixgQ9aMCZlfbXvTAomShG3k9zKMTxw.png
21
@MesQueUnClub_87 Niech palą, ale zakaz prowadzenia pojazdów powinien obejmować takie osoby tak samo jak tych co są pod wpływem %
23
@FCB_dimiC Mordo ja palę od 10 lat codziennie i nie czuje się uzależniony, musiałeś palić złe zioło mówię Ci, albo źle paliłeś
https://m.jbzd.com.pl/obr/2984879/masz-albo-myslisz-o-niej
0
@MesQueUnClub_87 No i co z Czechami? Przecież nie jest ona tam legalna, mandat i tak Ci wystawia
5
@MesQueUnClub_87 Akurat brać przykład z Niemców to nie jest dobry pomysł xD
2
1.25 na Sinnera z Hurkaczem xD Do tego Fiora z Lechem i fajny dubelek
2
@damianfcb105 Na stadionach Napoli, Romy, czy Lazio to samo się dzieje, imba na calego
4
#40 nutka na dziś
Jedyny mokebe, którego akceptuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mokebe - Monopol’18
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#40 nutka na dziś
Mokebe - Monopol’18
8
Wynik na spokojnie do odwrócenia w Neapolu, reanimować Oshimena xD
0
Pisałem, że czerwo będzie xD
0
Bandzior niezłe podanie
1
@Zip Widzisz co robi Elmas na 9? Polamany Oshimen predzej leb nadstawi i strzeli niz on zdrowy
1
@barcelonaLM Nie wiadomo, ale pewnie zaryzykują, nie mają już o co innego grać
0
Uff farcik, wszystko pod kontrolą xDD
0
W drugiej połowie czerwo poleci coś czuję we Włoszech xD