0

@Survier Przed kliknięciem wiedziałem do jakiej wypowiedzi odnosić się będzie link xDD

9

@hayek Odbijają naszych mężczyzn! Najpiękniejsze są polskie witaminki!!!

3

Hurkacz wygrany mecz przegrywa, udany chłopak

5

@gumaz @Rust_Cohle doładuj młodemu internet w telefonie

0

@takisobiektos Człowiek 6.5+ gema Hurkacza miał grać, a zagrał win Sinnera, klasyka xD

1

@Emhyr No niekoniecznie, niech się ktoś zgłosi i da znać, czy to takie proste
@MesQueUnClub96 zgłoś się, przetarcie pisząc felieton miałeś

0

@gumaz Hahaha za 3k netto przy tych wymaganiach xD

8

@Jakchcesz Ale Neymar na dobrą sprawę do końca pobytu w Barcelonie angazowal się 100 % w piłkę, nie rozumiem skąd się wzięła opinia, że Neymar to pół kariery imprezowal i grał w cs'a tylko

6

No szkoda Panie Hazard, ale rozumiem miłość do żarcia i lenistwo

Filipe Luís:
„W Chelsea Hazard nie trenował dobrze, pięć minut przed meczem grał z Mario Kartem, rozgrzewał się bez wiązania butów, a potem wyszedł grać i nikt nie mógł odebrać mu piłki, minął trzech-czterech zawodników i sam wygrał mecze.
"Hazard to taki talent, może brakuje mu trochę ambicji żeby wyjść i powiedzieć: będę najlepszym graczem na świecie, bo on na pewno mógłby być. Hazard i Neymar to najlepsi gracze, z którymi kiedykolwiek grałem."

1

@cules100pro Tylko ja nie palę, ostatni raz paliłem z 15 lat temu jak do gimnazjum chodziłem xD

0

@cules100pro Ty nie czujesz kiedy ktoś posluguje się ironia, albo sarkazmem? XD

2

@maroon Tak naprawdę w UK to temat.zastepczy, bo w Londynie jest 2x mniej przypadków takich ataków niż w Berlinie w którym mieszka mniej ludzi, zwykła propaganda

1

@Encore Nie no Sevilla to dziady w tym sezonie, postawienie złotówki chociażby na X2 to umoczenie kasy

22

"W uk nie jest tak źle z nożownikami. Ostatnio zostałem zaatakowany nożem już dobry miesiąc temu. A że niedaleko koleś został w podobnym czasie 5x dziabniety to tylko przypadek. To mogło się wydarzyć wszędzie."

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/E1ixgQ9aMCZlfbXvTAomShG3k9zKMTxw.png

21

@MesQueUnClub_87 Niech palą, ale zakaz prowadzenia pojazdów powinien obejmować takie osoby tak samo jak tych co są pod wpływem %

23

@FCB_dimiC Mordo ja palę od 10 lat codziennie i nie czuje się uzależniony, musiałeś palić złe zioło mówię Ci, albo źle paliłeś
https://m.jbzd.com.pl/obr/2984879/masz-albo-myslisz-o-niej

0

@MesQueUnClub_87 No i co z Czechami? Przecież nie jest ona tam legalna, mandat i tak Ci wystawia

5

@MesQueUnClub_87 Akurat brać przykład z Niemców to nie jest dobry pomysł xD

2

1.25 na Sinnera z Hurkaczem xD Do tego Fiora z Lechem i fajny dubelek

2

@damianfcb105 Na stadionach Napoli, Romy, czy Lazio to samo się dzieje, imba na calego

4

#40 nutka na dziś
Jedyny mokebe, którego akceptuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mokebe - Monopol’18



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#40 nutka na dziś
Mokebe - Monopol’18


8

Wynik na spokojnie do odwrócenia w Neapolu, reanimować Oshimena xD

0

Pisałem, że czerwo będzie xD

0

Bandzior niezłe podanie

1

@Zip Widzisz co robi Elmas na 9? Polamany Oshimen predzej leb nadstawi i strzeli niz on zdrowy

1

@barcelonaLM Nie wiadomo, ale pewnie zaryzykują, nie mają już o co innego grać

0

Uff farcik, wszystko pod kontrolą xDD

0

W drugiej połowie czerwo poleci coś czuję we Włoszech xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?