Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@gumaz Dzisiaj ukraiński Neymar wkręca w ziemię placka Carvajala
3
Dzisiaj Lampard zmiecie taktycznie Real z planszy, a Napoli nawinie Milanowi makaron na uszy, tak to widzę
9
@pyra92 Gość ma wszystko jako napastnik, siłę, szybkość, instynkt, strzał i warunki fizyczne, pomimo tego potrafi strzelać takie bramki z Southampton, ale jakiś rodzyn z fcbarca napisze, że jest pokraka xD Inzaghi nie miał 3/4 tych rzeczy, które ma Norweg
2
#39 nutka na dziś
HIM - Right Here in My Arms
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#39 nutka na dziś
HIM - Right Here in My Arms
0
Będzie włoski półfinał, oby z Napoli
2
Panie Arteta rób Pan jakieś rytuały
1
Haaland!!! I uciszanie młodego
1
Bundesliga mocna tylko w wyobraźni jednego gościa
1
Potężny Norweg asysta
0
Nóżka Sane dziś ułożona
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ładnie Enderson wyjął
0
W ogóle zapomniałem, że dziś jeszcze Benfica gra, ale tam to już w ogóle szachownica 0:0
1
Premier league wyjaśniana :) xD
1
@regatta52 A gdzie Pedri
5
Niedługo Arsenal czeka wyjazd z City, mam mieszane uczucia xDD
0
@Pewex Oj byś się zdziwił
4
Brak Chupo Motinga robi swoje
0
Ładnie finezyjny siadł
0
Bayern porobi City i tyle będzie z tego lysola jak co roku
0
@PIWOSZ89 Dla koneserów takich jak Ty leci Łęczna z Łodzią
0
Haaland biegł na niego jakby chciał go zabić xDD
0
Szybka piłeczka i konkretne akcje, to lubimy
5
@BaroPodertos Żeby z Realem w półfinale w 5 minut przegrać awans
0
Chłopak ma łeb do interesów
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340772380_625791996068661_9098001411535212039_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=3TgRDImWEpMAX_9tUsb&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBBqz82ZmfhFPtEvtG0qYxuIIeuKKkcPvDN94PN7J0-eQ&oe=643A1FAF
1
@AmigoBlancos Odpala na widok kluczyka, Niemiec gonił do granicy
2
@escarabajo No to faktycznie ujdzie jeszcze
4
@MesQueUnClub96 Nadalowi wszystkie wielkie szlemy dali w prezencie, Hurkacz też by już miał z 20 gdyby nie grał jakiś Drapler jak prime Djokovica przeciwko niemu
1
@escarabajo A takie BvB w sezonie rozgrywa po 60 meczy lekko xD