Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@GdefnyMU Fightclub
3
@VegetaPolska Ale że wrzuciła zdjęcie bez mojego pozwolenia..
5
@mrboom Czyli jutro od rana głupoty trzeba będzie czytać, eh
3
@MesQueUnClub96 Żebyś Ty jutro w szkole taki mądry był
0
@AmigoBlancos 3:1 City, myślę że taka drużyna Guardioli otwarcie grająca będzie pasować
1
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wychowania syna
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/Aeqp1GP255bTqGRdsoSXzrmcwUnTCbVT.jpg
4
@bartas97 Przecież karlice 155 cm mówią, że dla nich powyżej 180 jest odpowiedni. Osobiście jak się spotkałem z dwoma/trzema około 160 cm wzrostu to się czułem jak z córkami na spacerze
3
Komentarz usunięty
0
@RosjaninBut Dobry prowadzący xD
21
Mądre słowa
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/V21BxkMqaQjSs3ZCJYO3wKiWeJjHuexX.jpg
1
@mr Barca O Bletka też była zapletana
0
@takisobiektos Na dobrą sprawę siada mi tylko ten numer i ten z Gibbsem i Biszem, ale nie mam zastrzeżeń do niego żadnych :D
3
#37 nutka na dziś
Opał - Łapacz Snów
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12968620
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#37 nutka na dziś
Opał - Łapacz Snów
2
@Oskarenks ten lepszy https://pl.wikipedia.org/wiki/Barcelona_SC
0
@VegetaPolska Jakich typiar było w Twoim życiu, jak pisałeś po 1 spotkaniu z typiarą, że nigdy nie byłeś w takiej relacji w życiu, no chłopie szanujmy się
0
@wasacz A właśnie, co z chłopakiem, ostatnio nie widzę go w gorących, zniknął z tłumu, załamka?
2
@Firestone Chciałbym, mógłbym pod liceum dalej dupki podrywać
3
Ale dzisiaj byłem zaszokowany, że 4 pak tyskiego na stacji kosztuje 17 ziko, a w żabce 18+ xD
0
@SteuerFreiMoney Taki cienki jest Sentino, że topka raperów po kryjomu go słucha
Słuchaj sobie tych bitów 90 bpm i kwadratowych flow na wypierdzianych głośnikach
3
@Worny Zinchenko to ogólnie płaczek
1
@Joe_Pesci Szkoda, że ego i podejście na poziomie Neymara, ale w Lyonie top i w końcówce kariery zryw miał :D
1
@Worny
1
@Nazio87 Przecież tego się słuchać nie da w dzisiejszych czasach xD
1
@cules100pro Tonali jest milanistą i ma wywalone na jakieś inne klubiki
1
@Joe_Pesci Już nic nie musi wychodzić jak to wyszło
1
Komentarz usunięty
5
@barcelonaLM Nie bluznij w święta
0
Pręt startuje do Xhaki xD
1
@mekston Eh, ale wy na poważnie wszystko..