5

@GdefnyMU Fightclub

3

@VegetaPolska Ale że wrzuciła zdjęcie bez mojego pozwolenia..

5

@mrboom Czyli jutro od rana głupoty trzeba będzie czytać, eh

3

@MesQueUnClub96 Żebyś Ty jutro w szkole taki mądry był

0

@AmigoBlancos 3:1 City, myślę że taka drużyna Guardioli otwarcie grająca będzie pasować

1

4

@bartas97 Przecież karlice 155 cm mówią, że dla nich powyżej 180 jest odpowiedni. Osobiście jak się spotkałem z dwoma/trzema około 160 cm wzrostu to się czułem jak z córkami na spacerze

3

Komentarz usunięty

0

@RosjaninBut Dobry prowadzący xD

1

@mr Barca O Bletka też była zapletana

0

@takisobiektos Na dobrą sprawę siada mi tylko ten numer i ten z Gibbsem i Biszem, ale nie mam zastrzeżeń do niego żadnych :D

3

#37 nutka na dziś
Opał - Łapacz Snów



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12968620
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#37 nutka na dziś
Opał - Łapacz Snów


2

0

@VegetaPolska Jakich typiar było w Twoim życiu, jak pisałeś po 1 spotkaniu z typiarą, że nigdy nie byłeś w takiej relacji w życiu, no chłopie szanujmy się

0

@wasacz A właśnie, co z chłopakiem, ostatnio nie widzę go w gorących, zniknął z tłumu, załamka?

2

@Firestone Chciałbym, mógłbym pod liceum dalej dupki podrywać

3

Ale dzisiaj byłem zaszokowany, że 4 pak tyskiego na stacji kosztuje 17 ziko, a w żabce 18+ xD

0

@SteuerFreiMoney Taki cienki jest Sentino, że topka raperów po kryjomu go słucha


Słuchaj sobie tych bitów 90 bpm i kwadratowych flow na wypierdzianych głośnikach

3

@Worny Zinchenko to ogólnie płaczek

1

@Joe_Pesci Szkoda, że ego i podejście na poziomie Neymara, ale w Lyonie top i w końcówce kariery zryw miał :D

1

@Worny

10 minut magii

1

@Nazio87 Przecież tego się słuchać nie da w dzisiejszych czasach xD

1

@cules100pro Tonali jest milanistą i ma wywalone na jakieś inne klubiki

1

@Joe_Pesci Już nic nie musi wychodzić jak to wyszło


1

Komentarz usunięty

5

@barcelonaLM Nie bluznij w święta

0

Pręt startuje do Xhaki xD

1

@mekston Eh, ale wy na poważnie wszystko..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?