3

@Rewolucja123 Porównuj nasłabszą la ligę od 20 lat do najmocniejszej premier league od lat gdzie każdy wywala setki milionow

1

@Rewolucja123 Mocne slowa o Xavim

3

@Rust_Cohle Nic, bo od 2 dni nie trzeźwieje

3

@Pawlak1992 Halsey, Doja Cat, Lanka Del Rey, Daria Zawialow, Lil Zey, 070 Shake, Emma Proulx, Maria Zardoya, Krystyna Prońko, Jelizawieta Majer, ЛУНА i Krystyna Giżowska
I wiele innych
Nielubiane: Sanah

1

@Kitek1640 Fajnie byłoby mieć w swoim złomku zrobione zawieszenie i wymienioną przednią szybę :(

31

@IronSanHybrid Zawsze miała łeb do interesów

0

Człowiek ciągle myśli, że dziś sobota i czeka na premier league, eh xD

0

@Cygan BRC Nie graj szefa

4

@Ptasior Syn z nickiem Cygan xD

2

1

@Medium
#34 Nutka na dziś
Serce


0

@Sawik_10 Kvaradona nie dla Barcy

3

@Faro Byś schrupał taką czekoladkę?

4

@Emhyr Ja tam kebsa jem w każde świeta, w boże narodzenie, to chociaz sobię wbije po pierogi z kapusta i grzybami do baru xD

1

@Kondziubarca Mordo top10 atp, to był pewniak patrząc na ziemię, trzeba było solo grać

2

Hurkacz 1 runda out, szkoda że Bonzi spartaczył

4

No cóż miłego, ja zaczynam już wolne


1

#33 nutka na dziś
Pikers - Na Twój Widok



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12968620
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#33 nutka na dziś
Pikers - Na Twój Widok


5

@mientusek1407 Przecież tu za nazywanie Viniciusa małpa też sypią się zielone dopóki moderacja nie usunie

4

@Krzysztof1987 A gdyby to był awans o baraże w Championship to byłaby dogrywa

4

Jose Mourinho i klasyk cytat: Lepiej raz przegrać 0:4 niż cztery mecze po 0:1

1

@P33ck W wielu meczach też sfrajerzyli, jak z Brendford, czy Fulham u siebie, gdyby nie to już byliby przed United i Newcastle

0

@takisobiektos Czy ładniejsze od Emci Raducanu?

8

#32 nutka na dziś
Mój ulubiony miesiąc, moja ulubiona liczba i data śmierci jedynego twórcy na punkcie, którego miałem obsesję, więc wyjątkowo po raz drugi w mojej serii znajdzie się ten sam artysta/zespół, a konkretnie Nirvana.
5 kwietnia 1994 roku świat obeszła smutna wiadomość dla wszystkich fanów Nirvany, a konkretnie informacja o popełnieniu "samobójstwa" przez Kurta Cobaina od którego minęło 29 lat dzisiaj.
Nie będę już rozdrapywać historii o tym, czy popełnił samobójstwo, czy zleciła to Courtney, kto chce sam się zagłębi w temat i oceni, z pewnością przy takim uzależnieniu Kurta od heroiny w niedalekiej przyszłości znaleziony zostałby martwy.

Może szybkich kilka faktów o Kurcie:
- Nienawidził homofobów, żeby ich wkurzyć pisał na murach i samochodach hasła “God is Gay” i “Homo Sex Rules”.

- Przez wiele lat cierpiał na bóle brzucha, mimo odwiedzin u wielu lekarzy nie znalazł pomocy, z tego głównie powodu uzależnił się od narkotyków, które uśmierzały ból.

- Będąc małym chłopcem wykreował w swojej głowie przyjaciela. Nadał mu imię Boddah. Bawił się z nim i prowadził rozmowy. Zmyślony przyjaciel towarzyszył mu przez całe życie. To do niego zwrócił się w pożegnalnym liście, który napisał przed swoją samobójczą śmiercią.

- W momencie, gdy artysta popełnił samobójstwo w domu grał album zespołu R.E.M. ''Automatic For The People.'' Kurt niejednokrotnie twierdził, że wokalista Michael Stipe jest jednym z jego ulubionych muzyków i chciałby stworzyć wspólny projekt z nim.

A więc nutka na dziś:
Nirvana - You Know You're Right



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12968620
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#32 nutka na dziś
Nirvana - You Know You're Right


0

@Albatros Teraz doceniasz pewnie kolegę, ze mną chociaż coś wygrywałeś

0

@PatrychoO Z Lewandowskim nie dostawali od Glagbach 0;5?

2

Dobry Bayern xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?