Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rewolucja123 Porównuj nasłabszą la ligę od 20 lat do najmocniejszej premier league od lat gdzie każdy wywala setki milionow
1
@Rewolucja123 Mocne slowa o Xavim
3
@Rust_Cohle Nic, bo od 2 dni nie trzeźwieje
3
@Pawlak1992 Halsey, Doja Cat, Lanka Del Rey, Daria Zawialow, Lil Zey, 070 Shake, Emma Proulx, Maria Zardoya, Krystyna Prońko, Jelizawieta Majer, ЛУНА i Krystyna Giżowska
I wiele innych
Nielubiane: Sanah
1
@Kitek1640 Fajnie byłoby mieć w swoim złomku zrobione zawieszenie i wymienioną przednią szybę :(
31
@IronSanHybrid Zawsze miała łeb do interesów
6
A jak tam u Was?
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/2XUSjm0GjhRcWxLzTOItd3rJKyIG3Imc.jpg
0
Człowiek ciągle myśli, że dziś sobota i czeka na premier league, eh xD
0
@Cygan BRC Nie graj szefa
4
@Ptasior Syn z nickiem Cygan xD
2
#34 Nutka na dziś
Serce
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12968620
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#34 Nutka na dziś
Serce
0
@Sawik_10 Kvaradona nie dla Barcy
3
@Faro Byś schrupał taką czekoladkę?
4
@Emhyr Ja tam kebsa jem w każde świeta, w boże narodzenie, to chociaz sobię wbije po pierogi z kapusta i grzybami do baru xD
1
@Kondziubarca Mordo top10 atp, to był pewniak patrząc na ziemię, trzeba było solo grać
2
Hurkacz 1 runda out, szkoda że Bonzi spartaczył
4
No cóż miłego, ja zaczynam już wolne
1
#33 nutka na dziś
Pikers - Na Twój Widok
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12968620
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#33 nutka na dziś
Pikers - Na Twój Widok
5
@mientusek1407 Przecież tu za nazywanie Viniciusa małpa też sypią się zielone dopóki moderacja nie usunie
4
@Krzysztof1987 A gdyby to był awans o baraże w Championship to byłaby dogrywa
4
Jose Mourinho i klasyk cytat: Lepiej raz przegrać 0:4 niż cztery mecze po 0:1
1
@P33ck W wielu meczach też sfrajerzyli, jak z Brendford, czy Fulham u siebie, gdyby nie to już byliby przed United i Newcastle
0
@takisobiektos Czy ładniejsze od Emci Raducanu?
8
#32 nutka na dziś
Mój ulubiony miesiąc, moja ulubiona liczba i data śmierci jedynego twórcy na punkcie, którego miałem obsesję, więc wyjątkowo po raz drugi w mojej serii znajdzie się ten sam artysta/zespół, a konkretnie Nirvana.
5 kwietnia 1994 roku świat obeszła smutna wiadomość dla wszystkich fanów Nirvany, a konkretnie informacja o popełnieniu "samobójstwa" przez Kurta Cobaina od którego minęło 29 lat dzisiaj.
Nie będę już rozdrapywać historii o tym, czy popełnił samobójstwo, czy zleciła to Courtney, kto chce sam się zagłębi w temat i oceni, z pewnością przy takim uzależnieniu Kurta od heroiny w niedalekiej przyszłości znaleziony zostałby martwy.
Może szybkich kilka faktów o Kurcie:
- Nienawidził homofobów, żeby ich wkurzyć pisał na murach i samochodach hasła “God is Gay” i “Homo Sex Rules”.
- Przez wiele lat cierpiał na bóle brzucha, mimo odwiedzin u wielu lekarzy nie znalazł pomocy, z tego głównie powodu uzależnił się od narkotyków, które uśmierzały ból.
- Będąc małym chłopcem wykreował w swojej głowie przyjaciela. Nadał mu imię Boddah. Bawił się z nim i prowadził rozmowy. Zmyślony przyjaciel towarzyszył mu przez całe życie. To do niego zwrócił się w pożegnalnym liście, który napisał przed swoją samobójczą śmiercią.
- W momencie, gdy artysta popełnił samobójstwo w domu grał album zespołu R.E.M. ''Automatic For The People.'' Kurt niejednokrotnie twierdził, że wokalista Michael Stipe jest jednym z jego ulubionych muzyków i chciałby stworzyć wspólny projekt z nim.
A więc nutka na dziś:
Nirvana - You Know You're Right
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12968620
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#32 nutka na dziś
Nirvana - You Know You're Right
0
@Albatros Teraz doceniasz pewnie kolegę, ze mną chociaż coś wygrywałeś
0
@PatrychoO Z Lewandowskim nie dostawali od Glagbach 0;5?
2
Dobry Bayern xD