Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@Gomess Kiedy wiesz, że jesteś najlepszy na wfie i ch.. Ci mogą
10
@TheNekro94 Ważne, że Polak pojechał pozbywając się połowy rywali xDD
35
Ale poszedł xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/NIyvjcIFSHSR1XVIs3GTAbf7IvsWd9Hg.mp4
Torturowanie kremówką xD
https://zapodaj.net/images/dd275e0e22b63.jpg
0
@DonMatteo901 Kolejny powód żeby ich tak samo nie lubić jak wcześniej
0
@Zoker Zapraszamy do Sparty Oborniki jeśli szuka klubu gdzie go docenia
5
@macio_944 Szkoda, że zdrowia już brakuje do komentowania TdF, czy innych wielkich tourów :(
23
@mindbender84 Po samej prezencji widać, że szurnięta
3
@VegetaPolska Chłopie Ty to dobry jesteś ananas, usuwają Ci dyskusje o tej Twojej lali, to teraz wymyślasz pytania najpierw dla nastolatek i w następnych komentarzach znowu jej temat poruszasz
1
@agaFCB Chyba jak laska nie jest dla chłopa ani trochę atrakcyjna i odwrotnie, albo są zajęci oboje, albo jedno z nich chociaż
0
@Albatros Ja z Beatka na przykład
0
@Omoziu No i dlatego Barcelona wygrała 3 mecze, a PSG 1, musicie zrozumieć, że Messi ma duży wpływ na ofensywna grę PSG, bo wszystko przez niego przechodzi, ale przez brak jego zaangażowania w grę w destrukcji PSG funkcjonuje dużo gorzej i traci dużo goli
0
@BulaKG o dokładnie, w końcu ktoś mądry i rozsądny
3
@TheNekro94 Ale wiesz, że bez integracji człowieka były już wyższe temperatury w historii i to dużo wyższe? I jest to naturalny proces, człowiek się przyczynia w jakiś sposób, ale bez przesady
Zgodnie ze scenariuszem emisji „Biznes-jak-zwykle” (RCP8.5 na rysunkach), atmosferyczne stężenie CO2 osiągnie na początku XXII wieku (za niecałe 100 lat) 1000 ppm. Po raz ostatni tak wysokie stężenie CO2 było w Eocenie, tj. w najcieplejszym okresie w ostatnich 50 milionach lat. Temperatura naszej planety była wtedy tak wysoka, że lądolody całkowicie zniknęły (poziom morza był wyższy o około 65 m), a, jak wynika z ostatnich analiz, że średnia temperatura powierzchni Ziemi mogła być wyższa nawet o +13 ± 2,6°C niż obecnie (Cabellero and Huber, 2013). Za blisko połowę tej zmiany odpowiadało nie samo wysokie stężenie CO2, lecz uruchomione przez nie „wolne sprzężenie zwrotne”, czyli zjawiska nasilające zmianę klimatu (takie jak utrata przez Ziemię lądolodów, zmiany wegetacyjne), a także inny układ kontynentów.
1
@Albatros No jesteś dziadem i gratulacje dla mnie
0
@Zoker Ale on nie powiedział, że nie ma globalnego ocieplenia xD
0
@Albatros Tobie też by uderzyła gdybyś coś wygrał :)
0
@Albatros Nie, o Smudzie
0
@MesQueUnClub_87
Matthieu Borą to Ty?
11
@urbipl Fajna baba xD Żeńska, szowinistyczna lewaczka ustawiająca prawo i przywileje tylko dla bab, no ale ważne że jej majty widać i na imprezach z raperami wali koks, kiedy jej mezulek siedzi w domu z dziećmi :)
Progresywna premierczyca
2
#30 nutka na dziś
Trochę mocniejsze klimaty tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ghostemane - Lazaretto
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12962211
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#30 nutka na dziś
Ghostemane - Lazaretto
0
@Encore Zobaczymy co nowy trener w Tottenhamie wyczaruje w końcówce sezonu
3
@Encore To powiem, że wykonał dobra robote i będę się cieszył, że tych kasztanów z Tottenhamu nie będzie w LM w przyszłym sezonie
1
@Encore Absurdem będzie jak ten wychwalany Holender przez większość sezonu straci miejsce w top4 na rzecz Tottenhamu i Newcastle xD
1
@urbipl Nie oglądałem, bo nawalony zasnąłem przed meczem, ale mam nadzieję, że Spalletti ogarnie mentalnie chłopaków po takim laniu w lidze u siebie
2
Szkoda, że Marsylia u siebie metr przed kiblem narobiła, byłyby tylko 4 punkty straty i przy presji ostatnich kolejek różne rzeczy mogłyby mieć miejsce, a tak pewnie się obronią :/
2
Dwa dni z rzędu wygrany kupon xDD
Dziś
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDkyMjYxNDIwMjpX1OdakS3kjDoHpXE%3D
Wczoraj https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDkxNDIwNTIwMjr3UKWkH7E_Og5DV8E%3D
Z pozdrowieniami dla kolegi serdecznego @Albatros
2
@MesQueUnClub96 On taki nie jest
8
@MesQueUnClub96 Jadłem kremówkę
1
@Lola120 Lubię wyzwania, więc jeszcze lepiej