Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kiedy Twój zespół jest beznadziejny i sprawdzasz, czy Panie potrafią zagrać lepiej
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339284714_1670538830066053_4762082493667036181_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=jL-LsXAqoLEAX9sVVHj&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBX-acRRuumFM8HCZRh2lO82I_b72YwUeP8U9yTsufd0w&oe=642F952E
6
@ranger3120 Jak masz za duzo pieniedzy, to moge byc dzieckiem z Afryki
2
@tristan87 Gra w Arsenalu wcale nie była stresująca :) xD
0
@PatrychoO No wiesz Rothen to troche legenda PSG :D
0
@Lionel_Messi10 Oj Panie Petit się postarzałeś, 52 lata, a jak 70 latek wygląda
1
@MesQueUnClub96 Mlody, a Ty od kiedy taki obeznany?
39
Ideologia darmozjadów
https://zapodaj.net/images/fb6c881ac1a3d.jpg
7
@MesQueUnClub96 Każdy w wieku 13 lat browara już walił, od czegoś trzeba zacząć
4
@Kidd Najważniejsze żeby była szczęśliwa, bo jest wyjątkowa
5
@MesQueUnClub96 Tak się robi, inwestycja w przyszłość
0
@maroon Haha, ja nie mówię, że nie ma, po prostu mi cytat pasował, to dla śmiechu wstawiłem xD
2
@BorzyKrzys Jak Janas w dyskusji o audi xD
1
@BorzyKrzys To i tak więcej niż Ty widziałeś przez całe życie na żywo :/
1
@Striker Czyli nie może beze mnie żyć, spoko
8
Elisabeth Olsen
Chciałbym być tym powietrzem
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339329101_1218895575652565_6491778489215667860_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=2-_cnIQw_vgAX9WUnP-&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBc3nfQuoFixwiKtVb25FNQmvgFF_mrFd6ertlQRTyX-w&oe=643085B9
4
@bartas97 Ogrodnik kolejna metamorfoza, polski Christian Bale
@BorzyKrzys Tobie się chłopaku nigdy nic nie podoba
2
@tadzik447 Mordo mówię Ci wystarczy tłumaczyć do skutku
9
@tomek8756 Hahahaha, brawo dla Lewicy, przyczynili się do czegoś dobrego.
Pani Marin może spokojnie teraz się bawić na imprezach
2
@BorzyKrzys @MesQueUnClub96 Niezły drip świrze
1
@Compadre Okej nieważne xD Poboczny wątek chciałem ugryźć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@clyde A co to za jakiś normicki wymóg, że Ty chcesz i ktoś ma robić? Jak Ci powiem, że masz nagrać jak odbijasz piłkę głową i nie będziesz chciała to mam z pretensjami pisać komentarz, że zepsułaś zabawe? xD
4
@Fenelon Będę grał w grę i pił
0
@tadzik447 Z napędem, na olxie znalazłem od ziomka nowa, to wziąłem
1
@Jakchcesz Spokojnie, kąkuterek jest na pierwszym miejscu, nie po to składałem nowego żeby się kurzył :D Ale czasem na piwo ziomek wpada i telewizor warto również wykorzystywać xD
0
@daniel32778 W ta gierkę z zestawu, nie miałem przyjemności jeszcze ogrywać
0
@jaras121 Nie no 6h w pracy siedziałem, ale buty nowe, więc nie walą xD
0
@tadzik447 Po prostu za 2700 z dwoma padani udało się nowa dostać, więc taka kupiłem, w Fifę mi się nie chce
0
@AlexDark00 Jak już z neta to bym chociaż udawał, że dom za bańkę kupiłem..
4
Będzie grane
https://zapodaj.net/images/776da937f324c.jpg