6

@ranger3120 Jak masz za duzo pieniedzy, to moge byc dzieckiem z Afryki

2

@tristan87 Gra w Arsenalu wcale nie była stresująca :) xD

0

@PatrychoO No wiesz Rothen to troche legenda PSG :D

0

@Lionel_Messi10 Oj Panie Petit się postarzałeś, 52 lata, a jak 70 latek wygląda

1

@MesQueUnClub96 Mlody, a Ty od kiedy taki obeznany?

39

7

@MesQueUnClub96 Każdy w wieku 13 lat browara już walił, od czegoś trzeba zacząć

4

@Kidd Najważniejsze żeby była szczęśliwa, bo jest wyjątkowa

5

@MesQueUnClub96 Tak się robi, inwestycja w przyszłość

0

@maroon Haha, ja nie mówię, że nie ma, po prostu mi cytat pasował, to dla śmiechu wstawiłem xD

2

@BorzyKrzys Jak Janas w dyskusji o audi xD

1

@BorzyKrzys To i tak więcej niż Ty widziałeś przez całe życie na żywo :/

1

@Striker Czyli nie może beze mnie żyć, spoko

4

@bartas97 Ogrodnik kolejna metamorfoza, polski Christian Bale
@BorzyKrzys Tobie się chłopaku nigdy nic nie podoba

2

@tadzik447 Mordo mówię Ci wystarczy tłumaczyć do skutku

9

@tomek8756 Hahahaha, brawo dla Lewicy, przyczynili się do czegoś dobrego.
Pani Marin może spokojnie teraz się bawić na imprezach

2

@BorzyKrzys @MesQueUnClub96 Niezły drip świrze

1

@Compadre Okej nieważne xD Poboczny wątek chciałem ugryźć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@clyde A co to za jakiś normicki wymóg, że Ty chcesz i ktoś ma robić? Jak Ci powiem, że masz nagrać jak odbijasz piłkę głową i nie będziesz chciała to mam z pretensjami pisać komentarz, że zepsułaś zabawe? xD

4

@Fenelon Będę grał w grę i pił

0

@tadzik447 Z napędem, na olxie znalazłem od ziomka nowa, to wziąłem

1

@Jakchcesz Spokojnie, kąkuterek jest na pierwszym miejscu, nie po to składałem nowego żeby się kurzył :D Ale czasem na piwo ziomek wpada i telewizor warto również wykorzystywać xD

0

@daniel32778 W ta gierkę z zestawu, nie miałem przyjemności jeszcze ogrywać

0

@jaras121 Nie no 6h w pracy siedziałem, ale buty nowe, więc nie walą xD

0

@tadzik447 Po prostu za 2700 z dwoma padani udało się nowa dostać, więc taka kupiłem, w Fifę mi się nie chce

0

@AlexDark00 Jak już z neta to bym chociaż udawał, że dom za bańkę kupiłem..

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?