2

Dobrze Roma! Hahaha, ogień

4

@marcin62 Ale uczuciowy i lojalny :) xD

0

United w leb i humor gituwa, top4 na koniec musi byc


0

@zmiter912576 Mój też, Jose ufam Tobie

5

@Lola120 Okrutna jesteś.. ciąglę próbuję kontakt na wiązać Justyś, a Ty z takimi komentarzami :(

0

Sampdoria w 10, moze Roma w koncu tym paziom strzeli gola...

0

@Encore Jak tam Bruno Fernandus

1

@Colon Do ostatniej kreski zachował boski Diego

0

@Albatros Hahaha, a u mnie ez 3 mecze i znowu kaska, potem podesle :)

6

@Kondziubarca Oby lewaczka nie utrzymała

1

@RobiS Co Ty gdasz

2

West Ham tak jest! Brawo

0

@Danny Gaucho Oby nie, bo West Ham bez remisu zagrany

0

@Albatros Kuponik na zielono? :)

2

3

@ProMILs Łatwo, no nic nie poradzę na swój urok osobisty

4

3

@shahman Nic bym nie dał

3

@takisobiektos Po Hurkaczu się jedzie tutaj tylko dlatego, bo jeden gość pisze przed kazdym szlemem, ze go wygra i kazdego rozwali, a jak przegrywa, to ze rywal był w prime Djokovica xD

2

O której to wznowią?
A już po wyścigu ok

0

@marcin62 Oj tak, katowanko w opor bylo w 2015, najlepsza plytka za 25 ziko w zyciu kupiona

3

#29 nutka na dziś
Kartky - Azazel



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12957963
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#29 nutka na dziś
Kartky - Azazel


3

@takisobiektos Ja pierdziele nie wstaje xD

4

@msmsms Poza tym Haaland przez 3/4 meczu nie ma na boisku, Ronaldo z Messim w prime ciagle pod gra byli

6

1

@Kondziubarca

ale by poogladal takie walki

1

Ten boks w dzisiejszych czasach wagi ciężkiej to męczarnie do oglądania

0

@Albatros Było nie blokować kolegi :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?