1

@wasacz Świątek chyba sporo punktów potraciła, czy nie?

15

@LS Leo wykorzystał Barcelonę żeby wynegocjować lepszy kontrakt? :)
On taki nie jest, nie wierzę w to

0

@urbipl Sędzia amator, gdzie on ma oczy?

7

@Tabaluga37 Poza tym nie wiem skąd ten ból, jak ktoś nie chce to nie musi ich kupować, na nie patrzeć nawet, raczej nawet nie będzie mieć przyjemności widzieć ich na żywo na oczy.

1

@Kidd Mi się chyba jednak nie chce bawić, jak co weekend trzeba dawać Verstappena na 1 miejscu, bo tylko uszkodzony bolid może go zatrzymać w tym sezonie :/

1

@IronSanHybrid I z autokaru wychodzi kobieta

3

@wroclawskifan Pokaż mi inne 60, które tak wyglądają z operacjami nawet, pewnie ciało również miała robione operacjami xD
No i na filmikach, które wrzuca również używa Photoshopa

5

1

@Kessie
1. 1 /+2.5
2. 1 / +2.5
3. X / +2.5
4. 1 / +2.5
5. X / -2.5
6. 2 / -2.5
7. 1 / +2.5
8. 1 / +2.5
9. 1 / +2.5
10. 2 / -2.5

2

@Kinginiesta Za darmo to i ocet słodki

4

@Szklaner Jutro właśnie będę przyjmować :)

1

@MesQueUnClub_87 Tak, ale z kim miałoby być? Ona mieszka daleko od rodziny, mąż pracuje, więc jakie ma inne wyjście? Kiedy wchodzisz w okres nastoletni i zaczynasz się buntować, to fakt takie bicie dużego dziecka najczesciej kończy się ochota na rewanż i agresja, do tego wieku już taki dzieciak powinien rozumieć mniej więcej co jest złe, a co dobre i inne kary zaczynają działać, jak brak wychodnego, brak komputera/telefonu, a nie bicie :D
Osobiście pewnie mi też byłoby trudno uderzyć dziecko, ale nie miałem/nie mam to nie będę deklarował

0

@MesQueUnClub_87 Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie dzieci potrafią od małego być, są czyste diabły po prostu, jakby zło wcielone w nich wstąpiło. Nawet nie chodzi o telewizor, czy komputer, bo to od roczku potrafi się zacząć dziać, jeśli moja siostra odejdzie od swojej małej i ta jej nie widzi to już jest ryk, darcie, histeria, bo tylko z nią jest nauczona, a jej to wchodzi na głowę i co takiemu 2 letniemu dziecku zrobisz? Nic nie zrobisz, wiadomo 2 letnie dziecko nie powinno się dawać klapsa, bo i tak nie zrozumie, ale już takiemu 4/5 letniemu powinno się dawać za karygodne rzeczy. Potem widzisz matkę w sklepie z dzieckiem, które siada na podłogę, krzyczy, pluje, okłada ta matkę, bo ta jej zabawki, czy czegoś nie chce kupić xD I w jaki sposób ukarzesz żeby zrozumiało? W piwnicy zamkniesz? Najpierw trzeba mieć dziecko, które nie jest aniołkiem, a później należy oceniać. Większość tutaj jedyny kontakt z dziećmi jaki ma to jak rodzinka wpadnie, albo na mieście w wózku zobaczą i się cwania

0

@MesQueUnClub_87 Zależy od dziecka, jak Ci się zacznie drzeć przez godzinę na cały dom, że głowa Ci odpadnie, bo je zamkniesz w pokoju bez komputera i telewizji to zmienisz zdanie xD Nie znasz potencjału darcia się dzieci, haha
Moja siostra ma córkę, jak coś jej nie spodoba zaczyna się drzeć do momentu aż nie będzie po jej myśli, spróbuj sobie z takim dzieckiem poradzić, oczywiście ona na nia nie krzyczy i nie bije :)

3

@dv7wisnia Dokładnie, moja znajoma ma córkę, którą dziadkowie i cała rodzina rozpieszczała, a ona z nią nie może sobie dać rady, w zasadzie to dziecko to diabeł w czystej skórze, już po skończeniu roczku dawała czadu. Żadne słowa, tłumaczenia, prośby na nią nie skutkują i nic do niej nie dociera. Ona jej nie bije, a jak krzyknie to ucieka i mówi "nienawidze Cię" xD Raz jej dwie ściany wymalowała, zalała piętro, zdemolowała kuchnie, ale no tak nie bijmy dzieci i tłumaczmy im to na pewno wyrosną na normalnych ludzi z szacunkiem do innych :)
Nikt nie mówi, że dziecko należy prać i się nad nim znęcać bez powodu, jak w patologicznych rodzinach, ale powinno zdawać sobie sprawę, że za dany czyn będzie karane w odpowiedni sposób.

5

@IronSanHybrid Ustawione bardziej od meczy w drugiej lidze boliwijskiej

1

@Lionel_Messi10 O gustach się nie dyskutuje, ale w tym przypadku... No nic może lepiej przemilczeć

5

@IronSanHybrid Ale mi to nowość, wyślijcie kiedyś jak coś mądrego powiedzą dla odmiany xD

10

@shahman Ona: bądź dla mnie delikatny to mój pierwszy raz
On:

1

@pt9 Tylko tym rowerem nawalony nie wracaj, bo jak złapią to amen :D
@Kidd absolutnie nie xD

1

@MessiForeverTheBest Chyba super rozwiązaniem xD Może dla dorosłego, dzieci inaczej patrzą na świat i postrzegają wiele spraw w inny sposób, dlatego dzieciom trudno wiele wytłumaczyć, ale no ważne że w Twojej główce jest super

0

@pt9 Dzień bezbectwa i moje urodziny, najgorszy dzień w roku

1

@TR3YWAY Wszystko da się zjeść w zależności od tego jak bardzo jesteś głodny

0

@Zoker Wczorajsza odgrzewana będziesz jadł?

2

@MesQueUnClub_87 Ah w ten sposób, dla mnie to bez roznicy akurat, tak z ciekawości kupiłem, bo chwaliłeś :D

2

@MesQueUnClub_87 Ostatnio piłem ten jagodowy, całkiem spoko, ale ta cena za taką mała buteleczkę? Haha

2

@Jakchcesz No i strasznie irytujące jest to, że często idziesz sobie po prostu przed siebie i żadnych potworów nie ma xD

3

@MesQueUnClub_87 Mimo wszystko takie kwoty na stole kuszą

4

@Lionel_Messi10 Zobaczymy na ile kocha Barcelonę :) W Arabii 200 baniek, by dostał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?