8

@PabloVEB Za Tuska była rekordowa liczba ludzi emigrujących i 12/15 procent bezrobocia, na rudego tylko ciemnota zagłosuje, factos

1



Nie no muszę wspomnieć jeszcze raz o najnowszym utworze Tylera, bo takiej rzeczy nie słyszałem i nie widziałem od dawna w rapie, zaczynając od tekstu, konceptu na utwór i kończąc na teledysku, genialne po prostu. Uważam że w tym roku już nikt nie wyda lepszego utworu.

Zacznijmy od teledysku na którym znajduje się Tyler, a raczej wszystkie jego Alter ego z każdego albumu jaki wydał, w dodatku w całym utworze każde z nich rapuje w sposób w jaki rapował na poprzednich albumach tym samym opowiadając o swojej historii i rzeczach, z których nie jest dumny, ale nie żałuję ich ponieważ doszedł tak daleko w życiu, bo jak sam nawija "nie wiesz co przeszedłem żeby tu się dostać", a ludzie potrafią sobie wyobrażać, że komuś wszystko spadło pod nogi z nieba i dostał to za darmo co teraz ma.

Niesamowite, że w 3 minuty przedstawił swoją historię, ponadto przepraszając swoich fanów za to, że już nie jest starym Tylerem i nie robi już muzyki jaką robił i jakiej, by oczekiwali od niego "fani", by dalej robił, bo dobrze mu ze swoimi rozwojem. Można być pod wrażeniem ile w numerze jest emocji, szczerości i charyzmy, gdzie na końcu zostaje Tyler taki jaki jest naprawdę po zabiciu wszystkich swoich wizerunków artystycznych jeden po drugim. Dla tych, którzy po tym utworze dalej nie rozumieją jego muzyki ma do powiedzenia tylko "sorry"

4

@P33ck Idealne mecze na wtopienie kabony

0

@Nazio87 z kont?

9

@DonCarletto ale zmroziło z zażenowania

1

@shahman Jak się zamuliłeś to się odwieś

1

#27 nutka na dziś
REI AMI - SNOWCONE



link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12948848
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#27 nutka na dziś
REI AMI - SNOWCONE


3

@Adran360 Kolego wywołujesz wilka z lasu

0

@PatrykBarca Klasyka, oglądane było. Z tego typu to film z Hardym "Locke" polecam również.

0

@negreanu Zaczyna mi się podobać ta sztuczna inteligencja, może z nią buka ogram

0

@MOLESTA O kurde mocna tematyka, gdzie można obejrzeć?

0

@BorzyKrzys Ah zapomniałem, że tutaj nie można bardziej wartościowych tytułów podawać skłaniających do refleksji, zapoznania się z buddyzmem, symboliką i duchowością, następnym razem podam tytuł typu "pewnego razu w Hollywood"

0

@MikusBarca Tutaj obejrzałem https://zerknij.tv/film/pusty-dom/
wolałbym z PL napisami, ale nie chciało mi się bawić

1

Wyobraźcie sobie świetny film w którym bohaterowie nie wypowiadają żadnych słów i nie możecie się od niego oderwać z ubywajaca każdą kolejną minuta? Jeśli nie, to polecam film "pusty dom"

0

@Zoker Hahaha, zawsze niezawodny

3

@Bogan Nie ma znaczenia, o facetach mam podobne zdanie, tylko ja nie mam pociągu do tej samej płci i mi to wisi, i to nie facet w społeczeństwie jest postrzegany jako księżniczka

9

@tomek8756 Z każdym kolejnym dniem czuję coraz większą pogardę do kobiet

1

@bartas97 Testoviron


0

@KrychaFCB Jeszcze by się przydało żeby Eden coś o nim wspomniał i będzie komplet, albo Marcos Alonso, haha

0

@Maciek_FCB_23341 Supreme, Dior, Lacoste, od biedy Nike

0

@RomanHoffer Bo to zwykłe hieny dziennikarskie bojące się o swój tyłek, czego oczekujesz

6

@Firestone Haha, złomowanko

3

@tristan87 Niech on już wyp...

2

@LionelM95 Co to znaczy jeździć jak cipka? Wystarczy żebyś w mieście nie ciągnął się po 20/30 i wrzucał kierunki, chyba nie ma w tym nic trudnego xD

0

Genialne jak na odrzut


16

@tomek8756 One takie nie są

3

@Encore Bendtner strzelał przeciwko Barcelonie Guardioli, raz na rok to i największy ananas strzeli

3

@Encore A Antony bez kontuzji nie ma jednego i drugiego :/

1

@Ojciec5tkidzieci Facet jak strzeli to nie ma co zbierać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?