1

10 kroków do mistrza, koncertowo to idzie :)

1

@rayan_7 Oczywiście, że tak. Jeśli Ci nie wejdzie w pierwszym tylko 1.5+ w Barcelonie, a na drugim kuponie podwójna na Crystal, to oba masz przegrane przecież. Raczej ten pierwszy powinien wejść, jedynie się bój o PSG ze śmieszną obroną

0

@rayan_7 Żartujesz sobie prawda? Kontre się opłaca jeśli zostaje Ci ostatnie zdarzenie, a ta kontra to żart na dobrą sprawę xD

2

#22 nutka na dziś
Republika - Odchodząc



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12912012
@Kessie

1

@Medium
#22 nutka na dziś
Republika - Odchodząc


5

Chelsea xD

2

@cold_play Hahaha, jak mnie cieszy ich sytuacja, Newcastle 2 mecze mniej i 2 pkt mniej, na luzie ich pykną przy tym burdelu jaki mają w szanti

3

@mariogbch O 4 za dużo

2

@BulaKG Przecież on 2 bramke w lidze strzelił dopiero xD

11

@MesQueUnClub96 A Ty o Kasi z 7b?

10

@MesQueUnClub96 I jednocześnie tyle samo bólów Twojego tyłka xD

2

Jak byłem małolatem to słuchałem scooter

0

@LionelM95 Na luzie

0

@matirix20 Na żadną

2

@Donnie_Darko Krótko z łysym intrygantem

0

Spodziewałem się więcej po Fernando

6

@Emhyr Szkoda, że z Chelsea nie klepali

0

@mekston Okej, dzięki :D

0

Za wymianę skrzyni nie ma karnych przesunięć?

1

@LionelM95 Tak, Twoja dupka mówiła, że tak zrobiła

2

Alonso po P1 ez

1

1

@Gall No i Ronaldo > Lewandowski

0

@FCB_dimiC Próbuje poziomem dorównać @MesQueUnClub96

4

@Sawik_10 Nie musi być nigdzie w jego wieku, bo w wieku 30 lat już będzie miał lepsze statystyki na każdej płaszczyźnie

8

Pragnę przypomnieć, że Haaland w wieku 22 zdobędzie złotego buta, Lewandowski w jego wieku siedział na ławie w Borussi

1

#21 nutka na dziś
Corbin - Ice Boy



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12908603
@Kessie

1

@Medium
#21 nutka na dziś
Corbin - Ice Boy


1

@QQL5 4 pak piwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?