Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonMatteo901 Wybitni debile
0
@require Który taki zdolny?
4
Fred: Nie Grucha. Kupiłem sobie ten garniak na takie chwile jak ta. Zapłaciłem 1500 baksów, za to, żeby koleś, którego mam rozwalić zapamiętał sobie dobrze jak wyglądam. Żeby opowiedział kolegom aniołkom w niebie, że kulkę posłał mu facet z klasą. Kapujesz?!? A ty w swoim sweterku wyglądasz jak kmiot. Nie różnisz się od Rumuna, który pucuje mi lampy kiedy stoję na światłach. Jak facet opowie w niebie jak wyglądał ten co go załatwił, to aniołom ze śmiechu puszczą zwieracze i spadnie na nas gówniany deszcz...
0
@Nhyz I cyk "4" przypomina Fabsa na 9 to szczęśliwy
1
@takisobiektos Akurat taka sobie interwencja, jedna z wielu moim zdaniem. Piłka uderzona z 9 metra głową, więc nie wymagała top refleksu no i blisko też stał, jedynie efektownie to wygląda
2
@hayek I jeszcze ten bezcenny argentyński kaktus na ręce damy
2
@PatrychoO O patrz ja też, fajne to, hahaha
2
@PatrychoO Cwanie, legalnie napisałeś "nigger" :)
3
@P33ck Ponoć kazał powtarzać przez kilka godzin scenę
2
@misteriosoVEB Mmm, takie przepocone po kilku treningach
2
Tarantino i jego słabość do butów i damskich stóp, pewnie to jeden z tych, którzy kochali jak ciocia przyjeżdżała w gościnę
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/337532655_5912211228834520_8888346101064872705_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=KIWIKRvv7WAAX-cXPWu&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=00_AfD6QXOVfzsTAaxJ16yiQu1tdhnfGpBCXrFw2t_cL8u0PQ&oe=64292DAF
16
@PatrychoO Chcesz mi powiedzieć, że sukcesy Messiego są więcej warte od wygranego Euro przez Portugalie po trzech remisach w grupie, po dwóch meczach z Polską i Walia w fazie pucharowej i golu z dupy w finale przez Edera? Ta na pewno
1
@misteriosoVEB Każdy morderca ma sprany łeb. Możemy w łatwy sposób wywnioskować na jakim punkcie w tym przypadku. Statystycznie istnieje niewielka szansa, że akurat z tej grupy osób ktoś dokona takiego czynu, bo jest ich zwyczajnie mały odsetek ludzk. Natomiast takich przypadków będzie coraz więcej, bo coraz więcej osób wmawia sobie, że biologia ich oszukuje. Fakty są takie, że tego typu osoby mają większe skłonności i to nie jest normalne. Płeć również ma wpływ, faceci mają większe skłonności do popełniania przestępstw, tak samo jak osoby z zaburzeniami osobowości
0
@misteriosoVEB To że wcale takie osoby nie mają spranych głów i to czysty przypadek
1
@Yoshi94 Uważasz, że więźniowie są nekrofilami?
1
Strzelaniny w Nashville dokonała kobieta udająca faceta, no ciekawe
1
@pyra92 Żartujesz z tymi kontuzjami? Partey często był połamany, Zinchenko, Jesusa to 3 miechy chyba już nie ma, bez przesady.
0
@Cotutajsiedzieje Kolego po dwóch miechach będziesz jak nowonarodzony :D
10
@Nano22 Jeszcze powrót ojca z mlekiem po 15 latach
6
Arteta to łebski gość, że kazał go za te pieniądze i za wszelką cenę wykupić z Realu, kiedy nie zachwycał
40 – Martin Ødegaard odzyskał posiadanie piłki w ostatniej tercji więcej razy niż jakikolwiek inny zawodnik w pięciu najlepszych ligach Europy w tym sezonie
40 - Martin Ødegaard
31 - André-Frank Zambo Anguissa
31 — Joshua Kimmich
30 — Jack Harrison
29 — Kevin De Bruyne
0
@Crystal37 Nie jeśli używasz oryginalnych ładowarek
6
@BorzyKrzys Dlatego nie jeżdżę pociągami, jeszcze bym na takich ludzi natrafiał nieszczęśliwie
2
@Kondziubarca Niech idzie do Chelsea, my mamy młodych zdolnych chłopaków już w ataku
1
@sewciu50 Jeżeli będzie istniała możliwość zatrudnienia Messiego to tylko w przypadku, kiedy Barcelona pozbędzie się Lewego
2
@Zoker No widzisz czyli jedynie krąg młodych ludzi, którzy nie mają przebicia, bo państwem rządzą mohery i niezbyt ogarnięci ludzie
2
@Deviler Akurat w tej kwestii nie jestem negatywnie nastawiony do kobiet, a do systemu. Kobiecie mogę jedynie wytknąć kolejny argument, który przemawia za tym, że facet może mieć ciężej w życiu, oczywiście takiej która ma feministyczne poglądy
2
@Compadre Wiem o tym, że żyją dłużej statystycznie, nawet gdyby wiek emerytalny był wyrównany, to żyły by dłużej, bo faceci podejmują się prac fizycznych czesciej. Tym bardziej 5 lat różnicy jest niedorzeczne i niesprawiedliwe
4
@Zoker W którym miejscu oprócz internetu w kręgu młodych ludzi? Gdyby się mówiło, to może Ci geniusze na stołkach coś, by z tym zrobili, bo w Europie jesteśmy jedynym chyba takim przypadkiem, albo jednym z nielicznych gdzie mężczyzna musi tyrać 5 lat dłużej od kobiety
9
Z cyklu, "o tym się nie mówi, a powinno"
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/JFgNkXwHM5ZFjOM5zPJiI7in0uxIp52k.jpg
0
@barcelonaLM Jak usłyszałem, że co 10 mężczyzna w tym przedziale wiekowym głosuje na lewicę to o mało co się nie przewróciłem.