Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@misteriosoVEB @Comentateiro jest innego zdania, on jest tak stary, że pobiera kilkanaście jednorazowo
9
Ja bym dłuższy kij wziął
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/smixukdmMilvNzNadgByIEoiT5uTItxF.jpg
7
@Danger204 Zawsze się trochę bije
4
@PatrychoO Chłop zagrał w 1000 meczach, ciekawe gdzie je wszystkie trzyma xD
0
@arsenallondyn0 To ta, której fura jak domek z kart się złożyła w pół?
5
@Emhyr Goście są oburzeni jakby im te pieniądze z portfela wyjął xD Zwykła zazdrość i nic więcej
4
@Emhyr I dobrze, beka z biedaków. Zarobił uczciwe to wydaje na co chce
21
@tomek8756 One wcale takie nie są, to chłopy w imieniu kobiet piszą tak naprawdę
1
@pluszek
0
@pluszek Nie wiem, ja pewnie dalej 1.9/2.0 tdi będę jeździł
7
@KrychaFCB Fajny kinol, Michael byłby dumny
9
@cris2706 Dziwne, że nie usuwają tego za agitacje polityczne jak historii Vegety o dupeczce
2
@LS Zawsze mogłeś furasy oglądać i przelewać kasę na baseniary z twitcha
1
A teraz biegają jacyś amatorzy i weź to oglądaj
1
@BellaCiao Oj hypery w podstawówce i gimbie ser cebula, za 1 zł dużą paczkę się na śniadanie kupowało xDD
4
@RafiVeB Są paluszki dla dzieci bez soli, lub jakieś sezamowe, czy cebulowe
7
@BorzyKrzys Tylko twistosy grillowane. Wczoraj w kaufie wiejskie ziemniaczki za 9 ziko widziałem xDD
2
@Deviler Dla Neymara to tygodniówka xD
1
Komentarz usunięty
7
@draxidox Austriacki malarz byłby zadowolony xD
10
Komentarz usunięty
0
@Colon Rusek go wyjaśni tym razem :)
18
@Azi Haha dzięki takim jak Ty nie muszę myśleć nad tym, zagłosuje na konfederacja żebyś się jeszcze bardziej czerwony na twarzy zrobił z nerwów :)
2
@Azi Jak na fanatyka politycznego masz całkiem obojętne podejście do tych procentów, a najwięcej się produkujesz w komentarzach, gdzie tu logika?
61
@sonek Po prostu niektórym hemeroidy się uaktywniły po zobaczeniu sondaży ostatnich ze słupkami, frustracja przelewa się niesamowicie
9
@draxidox Przecież one takie nie są, urojenia macie, a to pewnie chłop jakiś wstawił żeby obrazić Polska witaminę
2
@Faro Najbardziej dziwne to są od Azjatów, nie ma bardziej powalonego kontynentu jeśli chodzi o maltretowanie/znęcanie się nad zwierzętami. Często jacyś dewianci płacą dziewczynom żeby nagrywały jak obdzierają zwierzę z futra/ze skóry, a one się na to godzą, kilka już takich filmów widziałem.
1
@Rust_Cohle Kane ze swoją skutecznością zrobiłby rekord Lewego coś czuję
3
@Kondziubarca Zapraszamy w takim razie, a nóż może będzie z niego jakiś kozak
4
@misteriosoVEB Jak mi się będzie chciało tyłek ruszyć to na konfederację, a dlaczego? Za sprawą Rambli i produkowaniu się kilku osób, a mój głos jest tyle samo warty co ich xDD