8

@misteriosoVEB @Comentateiro jest innego zdania, on jest tak stary, że pobiera kilkanaście jednorazowo

7

@Danger204 Zawsze się trochę bije

4

@PatrychoO Chłop zagrał w 1000 meczach, ciekawe gdzie je wszystkie trzyma xD

0

@arsenallondyn0 To ta, której fura jak domek z kart się złożyła w pół?

5

@Emhyr Goście są oburzeni jakby im te pieniądze z portfela wyjął xD Zwykła zazdrość i nic więcej

4

@Emhyr I dobrze, beka z biedaków. Zarobił uczciwe to wydaje na co chce

21

@tomek8756 One wcale takie nie są, to chłopy w imieniu kobiet piszą tak naprawdę

1

@pluszek

mój elektryk w 2035 roku

0

@pluszek Nie wiem, ja pewnie dalej 1.9/2.0 tdi będę jeździł

7

@KrychaFCB Fajny kinol, Michael byłby dumny

9

@cris2706 Dziwne, że nie usuwają tego za agitacje polityczne jak historii Vegety o dupeczce

2

@LS Zawsze mogłeś furasy oglądać i przelewać kasę na baseniary z twitcha

1

A teraz biegają jacyś amatorzy i weź to oglądaj

1

@BellaCiao Oj hypery w podstawówce i gimbie ser cebula, za 1 zł dużą paczkę się na śniadanie kupowało xDD

4

@RafiVeB Są paluszki dla dzieci bez soli, lub jakieś sezamowe, czy cebulowe

7

@BorzyKrzys Tylko twistosy grillowane. Wczoraj w kaufie wiejskie ziemniaczki za 9 ziko widziałem xDD

2

@Deviler Dla Neymara to tygodniówka xD

1

Komentarz usunięty

7

@draxidox Austriacki malarz byłby zadowolony xD

10

Komentarz usunięty

0

@Colon Rusek go wyjaśni tym razem :)

18

@Azi Haha dzięki takim jak Ty nie muszę myśleć nad tym, zagłosuje na konfederacja żebyś się jeszcze bardziej czerwony na twarzy zrobił z nerwów :)

2

@Azi Jak na fanatyka politycznego masz całkiem obojętne podejście do tych procentów, a najwięcej się produkujesz w komentarzach, gdzie tu logika?

61

@sonek Po prostu niektórym hemeroidy się uaktywniły po zobaczeniu sondaży ostatnich ze słupkami, frustracja przelewa się niesamowicie

9

@draxidox Przecież one takie nie są, urojenia macie, a to pewnie chłop jakiś wstawił żeby obrazić Polska witaminę

2

@Faro Najbardziej dziwne to są od Azjatów, nie ma bardziej powalonego kontynentu jeśli chodzi o maltretowanie/znęcanie się nad zwierzętami. Często jacyś dewianci płacą dziewczynom żeby nagrywały jak obdzierają zwierzę z futra/ze skóry, a one się na to godzą, kilka już takich filmów widziałem.

1

@Rust_Cohle Kane ze swoją skutecznością zrobiłby rekord Lewego coś czuję

3

@Kondziubarca Zapraszamy w takim razie, a nóż może będzie z niego jakiś kozak

4

@misteriosoVEB Jak mi się będzie chciało tyłek ruszyć to na konfederację, a dlaczego? Za sprawą Rambli i produkowaniu się kilku osób, a mój głos jest tyle samo warty co ich xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?