8

@Danny Gaucho Ciemne chmury. Myśli. Analiza. Nadzieje

0

@icon3520 Realme 10, powód? Amoled + 90Hz

10

@Nhyz Z rodzinką tylko na zdjęciu

4

@Emhyr Gole liczą się tylko z wolnych, zza pola karnego, z przewrotki i po minięciu 6 graczy

3

@Emhyr Jaki kraj taki Ronaldinho

1

@icon3520 Realme, ten Galaxy to gówno niesamowite

2

@Esteban_ Gdyby nie piłka to bym nie wiedział co to jest xD

3

@RoberDzik I cyk głos na konfederację leci

1

@SteuerFreiMoney Niemcy zawsze byli konserwatywni :)

3

3

@betonito Uff u mnie nie trąbią, gdybym na fcbarca nie wszedł i nie zobaczył Laporty z Polem to bym nie wiedział, że jakiś film o nim powstał xD

0

@Kapitan hawk Gość nigdy kuponu żadnego nie wrzucił i swiruje z pojedynczymi typami xD

0

@Emhyr To dobrze, bo Dawid robił dobrą muzykę swego czasu i wszystko praktycznie na blachę :v

0

@Emhyr Polecam imprimatur, mianownik, fantastycznie, podły itp xD

3

#26 nutka na dziś
Deys - Zły


"Kolejna wiosna, ludzie z uśmiechem na mordach, przestań"

Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12947157
@Kessie @JimMorrisonFCB

2

@Medium
#26 nutka na dziś
Deys - Zły


1

@Batys Moim zdaniem nie opłaca Ci się midów już o tej porze roku kupować, noga się strasznie poci już przy 10+ stopniach w takich butach, przynajmniej u mnie i od kwietnia reeboki ex-o-fit lądują już do szafy

2

@Esteban_ Witam serdecznie

1

0

@FcPortoFan1999 Dwie asysty i gol kurde, wraca rudzielec do formy

6

@GeneralXavi Do Emily było strzelane w 2015, teraz po urodzeniu mówiła, że jej dziecko samo zdecyduje jakiej płci chce być xD

6

Komentarz usunięty

4

@MateuszGotowka99 Flaczki to jest coś wspaniałego, nie rozumiem jak ludzie mogą tym gardzić, tak samo kaszanką.

2

@Emhyr Stylówa króla

4

@Bobo25 Zależy, czy stoisz na krawędzi ziemi w Australii

8

@Donnie_Darko Typowy Niemiec z Wermachtu, przyzwyczajenia po dziadkach zostaly

4

@Deviler Czyżby Tuchel znowu wyjaśnił Guardiolę? :) Wolałbym żeby City jednak przeszło dalej patrząc na ligę :D

2

@JimMorrisonFCB Salah wygląda w tym sezonie jak Ronaldo w Juventusie, niby liczby ma, ale każdy wie, że do swojego optymalnego poziomu mu daleko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?