Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Danny Gaucho Ciemne chmury. Myśli. Analiza. Nadzieje
0
@icon3520 Realme 10, powód? Amoled + 90Hz
10
@Nhyz Z rodzinką tylko na zdjęciu
4
@Emhyr Gole liczą się tylko z wolnych, zza pola karnego, z przewrotki i po minięciu 6 graczy
3
@Emhyr Jaki kraj taki Ronaldinho
1
@icon3520 Realme, ten Galaxy to gówno niesamowite
2
@Esteban_ Gdyby nie piłka to bym nie wiedział co to jest xD
24
Prawda życiowa na dziś
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/DqHUeOJeSC4vRBr6hi8yt8wi9gjVjt3j.jpg
3
@RoberDzik I cyk głos na konfederację leci
1
@SteuerFreiMoney Niemcy zawsze byli konserwatywni :)
3
@Rust_Cohle
3
@betonito Uff u mnie nie trąbią, gdybym na fcbarca nie wszedł i nie zobaczył Laporty z Polem to bym nie wiedział, że jakiś film o nim powstał xD
0
@Kapitan hawk Gość nigdy kuponu żadnego nie wrzucił i swiruje z pojedynczymi typami xD
0
@Emhyr To dobrze, bo Dawid robił dobrą muzykę swego czasu i wszystko praktycznie na blachę :v
0
@Emhyr Polecam imprimatur, mianownik, fantastycznie, podły itp xD
3
#26 nutka na dziś
Deys - Zły
"Kolejna wiosna, ludzie z uśmiechem na mordach, przestań"
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12947157
@Kessie @JimMorrisonFCB
2
@Medium
#26 nutka na dziś
Deys - Zły
1
@Batys Moim zdaniem nie opłaca Ci się midów już o tej porze roku kupować, noga się strasznie poci już przy 10+ stopniach w takich butach, przynajmniej u mnie i od kwietnia reeboki ex-o-fit lądują już do szafy
2
@Esteban_ Witam serdecznie
1
@Batys Reebok royal prime mid, ale dokładnie tej kolorystyki nie widzę.
Jedynie wersja dziecięca xD
https://sklepmartes.pl/dzieciece-buty-bb4500-court-hp4379-reebok?gclid=CjwKCAjwoIqhBhAGEiwArXT7KyP9LqjO5AQvdQ2KYPjFHaWVnkH34rNsfs9X9iQLXnAwS1xhGOwAABoCMkQQAvD_BwE
0
@FcPortoFan1999 Dwie asysty i gol kurde, wraca rudzielec do formy
6
@GeneralXavi Do Emily było strzelane w 2015, teraz po urodzeniu mówiła, że jej dziecko samo zdecyduje jakiej płci chce być xD
6
Komentarz usunięty
4
@MateuszGotowka99 Flaczki to jest coś wspaniałego, nie rozumiem jak ludzie mogą tym gardzić, tak samo kaszanką.
6
Jak coś to było z tego sezonu
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/338129949_6127808177283305_3596333831555037744_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=SLzdwkNkC9sAX9SQY8b&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDv_o1TS_jqMt74JJ926InY87ZTrWAl0s1eFi-0QHe_zw&oe=642825A0
2
@Emhyr Stylówa króla
4
@Bobo25 Zależy, czy stoisz na krawędzi ziemi w Australii
8
@Donnie_Darko Typowy Niemiec z Wermachtu, przyzwyczajenia po dziadkach zostaly
4
@Deviler Czyżby Tuchel znowu wyjaśnił Guardiolę? :) Wolałbym żeby City jednak przeszło dalej patrząc na ligę :D
2
@JimMorrisonFCB Salah wygląda w tym sezonie jak Ronaldo w Juventusie, niby liczby ma, ale każdy wie, że do swojego optymalnego poziomu mu daleko