0

@Kessie Gorzej jak masz wycieki ropy i po kilkunastu dniach cały parking jest w plamach, a najgorzej jak ktoś Cię podp... że to z Twojego leci xD

9

@Zoker Się znalazł przyrodnik w d..

38

@Zoker Wiesz, że czarne sarny stanowią zaledwie 13% populacji tego gatunku, a odpowiadają za 80% przestępstw w lesie?

39

Sarnuch xDDD Nic mnie już bardziej nie rozbawi dziś xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/eI7rEA7hh7AIFNyCCIaJpz3tdI8LaYBK.jpg

1

@JimMorrisonFCB Mmm parkowa, w technikum na wagarach pierwszy smak wódki na przemian z ruda samogonem xD

12

@Survier Moja siora ma dziecko, jej mąż pracuje i nie narzeka generalnie, a w Polsce by żyli od 1 do 1 na wynajmie xD

0

@JimMorrisonFCB Wypadło mi z głowy, ale sytuacja zabawna xD

1

@Emhyr Przecież tak to się musi kręcić, muszą o czymś gadać, bo by programu nie było xD

0

@Rust_Cohle Pewnie to Ty byłeś tym, który jednemu koledze stąd wysłał te 20 ziko i do dzisiaj ich nie zobaczyłeś z powrotem hehe

6

Panowie ma ktoś pożyczyć 20 zł blikiem? Tak się składa, że do biletu mi brakuje
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LionelM95 Czyli koniec z piciem w tygodniu, może się uda taki challenge.. hehe

0

@Encore Dla mnie dramat, ostatni letniak który siadł to Remy Martin

0

@Encore Bądźmy obiektywni, tego się słuchać nie da, w ogóle na tych bitach disco polowych od crackhouse czy jak oni mają, nie da się go słuchać

14

@Janas11224 Nie ma co się tym przejmowac, większość ludzi to jaskiniowcy

2

@Transu96 No jak ktoś lubi straponem być gwałcony to luz, gwałt to nie oral z laska która nam się podoba

0

@FCB24 Rzadko dochodzi do takich sytuacji, zazwyczaj mają to podteksty pedofilskie że jakaś obleśna baba zgwałci 13/14 latka, no i raczej dla chłopa to wstydliwa sytuacja przyznać się do tego, że Cię kobieta zgwałciła

11

@ObiwanKenobi #piekłokobiet

0

@Objectivo Okej, przyjrzę się bliżej temu

1

@Esteban_ No śniło mi się, że typka co przed świętami na stopa zabrałem, który ze mną do zerowki chodził i byl raczej z patologicznej rodziny, śmierdziało od niego, i każdy dzieciak od niego uciekał, to w śnie chciał mnie odrąbać, bo mówił, że z litości go na tego stopa zabrałem, więc go zadzgalem widelcem xD

0

Stosujecie melatoninę? Pomaga to wam? Już byłem zmęczony bezsennością to kupiłem pudelko 5mg lek-am podobno najlepszej. Zjadłem jedna o 1 no i niedługo później zasnalem, ale po 4 znowu się obudziłem, więc wziąłem jeszcze jedna. Oprócz tego, że znowu się obudziłem o 6 i jeszcze koszmary miałem, to średnio bym powiedział xD No może to przez to ze kilka piw wypiłem, z niedzieli na poniedziałek bez chlania spróbuję o 23

5

@Czajka90 No tak i znowu będzie efekt nowej miotły w meczu z Arsenalem xDDD No way

1

@pt9 Nie musi chodzić z klamka, jedna ma na twarzy i nie mieści się pod kominiarka

0

@Beztroskii Szczególnie przez ćpanie i bycie debilem.

0

@Rust_Cohle
1. 2 / -2.5
2. 1 / +2.5
3. 2 / +2.5
4. 2 / -2.5
5. X / -2.5
6. 1 / -2.5
7. 1 / +2.5
8 +2.5
9. -1.5
10. Nie

4

@Encore Nie ma tego na jego IG, albo fejk, albo usunął. Takim tępakiem nie można chyba być będąc na 10 miejscu w swoim klubie

6

@MesQueUnClub96 Liga belgijska to poziom ekstraklasy xD Od miliona lat xD Jeszcze kilka lat temu Juventus grywał w finałach LM, wcześniej wygrywał Inter i Milan, wracaj do ławki. Kolejny raz zostałeś wyjasniony przez świat i środowisko piłkarskie

2

@Jakchcesz Barcelona mimo wszystko kaski potrzebowała za europejskie puchary, no i narracja mimo wszystko była inna, w dodatku wychodzili podstawowym składem na ten dwumecz

6

@Rust_Cohle Boli ich wielka premier league. Cieszę się, że Serie A jeszcze wyjaśniła, już standardowo @MesQueUnClub96

2

@Encore PiS Polskę zbawi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?