0

@Barca1992 Jesteśmy dziadami, nam się to nie należało i gratulacje dla Słowacji

4

Nie no Daria Zawiałow w tych szybkich numerach brzmi jak Kora bardzo

4

@Donnie_Darko Czuje ta skórkę chrupiącą nasiąkniętą tłuszczem, mmm

0

@takisobiektos Muszę zobaczyć na własne oczy żeby uwierzyć ;D

5

@takisobiektos Kiwior za dwa sezony 5 mln i gra w Veronie, albo innym Derby County

3

Nowa aktualizacja składu Arsenalu na Transfermarkt, z 803 mln na 890 mln

Saka 110mln
Ode 80mln
Gabi 70
Saliba 55
Gabriel 50

0

@GeraltzKatalonii Messi rusza prześladować czeladnika z Madery w Arabii, chłop ma przerąbane xD

0

@AduŚ07 Widziałem filmik jakiś jak ktoś dostał czymś w głowę i po człowieku

5

@cules100pro To wejdź sobie na te profile i szukaj po komentarzach tych bzdur

2

@Xxxbarca4ever Przecież oni dostają od lat najłatwiejszych rywali w grupie, czy w fazie pucharowej 1/8, czy 1/4 xD

7

@FCB24 Dostaną Benfice, Guardiola wystawi Rodriego na ŚO i zakończą przygodę

1

@Culers te felgi i tak krzywe Panie były, przy 70 cała buda pewnie trzęsła, uratował Pana i uczestników drogi przed nieszczęście

0

@Faro Chyba w Metina nie grałeś i na tsa nie wchodziłeś na tyranie

5

@Essos Hajto, powinien przeprowadzać z "lizakiem" stare baby przez pasy, a nie siedzieć w studiu eksperckim

6

@Kinginiesta A mi się podobają bardzo komentatorzy Serie A na eleven

3

@Nano22 Alba tylko płakał w przerwie xD

0

@Esteban_ Jak ja na prawku

0

@mientusek1407 Ta lepszy Real, w umysłach dzieciaków

2

@Rust_Cohle Moderacja miała to na uwadze jak przypisywała długość blokady :)

0

@cules100pro Sheffield z mocnym przytupem wejdzie do premier league

2

@Medium
#19 nutka na dziś
Myslovitz - Alexander


7

#19 nutka na dziś
Myslovitz - Alexander



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12895872
@Kessie

1

@Culers Ostatni półtorej roku temu poco x3 pro za 900 używkę, swój stary sprzedałem za 300, więc w sumie telefon za 600 kupiłem, który dobrze dalej śmiga :D Pewnie na zimę zmienię na jakiś do 1500

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@Jakchcesz Szczerze? Tragedia

0

@Rust_Cohle Myślenie zostaw komuś innemu w takim razie :)

0

@kamil9040 Moja znajoma robi w jednym z banków i ma taki zapierdziel, że głowa boli

1

@adi7adi8 Okej rozumiem, no tak czy siak

0

@takisobiektos Jak w 3 skoro wygrał 1 pojedynek tylko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?