Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 Jesteśmy dziadami, nam się to nie należało i gratulacje dla Słowacji
4
Nie no Daria Zawiałow w tych szybkich numerach brzmi jak Kora bardzo
4
@Donnie_Darko Czuje ta skórkę chrupiącą nasiąkniętą tłuszczem, mmm
0
@takisobiektos Muszę zobaczyć na własne oczy żeby uwierzyć ;D
5
@takisobiektos Kiwior za dwa sezony 5 mln i gra w Veronie, albo innym Derby County
3
Nowa aktualizacja składu Arsenalu na Transfermarkt, z 803 mln na 890 mln
Saka 110mln
Ode 80mln
Gabi 70
Saliba 55
Gabriel 50
0
@GeraltzKatalonii Messi rusza prześladować czeladnika z Madery w Arabii, chłop ma przerąbane xD
0
@AduŚ07 Widziałem filmik jakiś jak ktoś dostał czymś w głowę i po człowieku
5
@cules100pro To wejdź sobie na te profile i szukaj po komentarzach tych bzdur
2
@Xxxbarca4ever Przecież oni dostają od lat najłatwiejszych rywali w grupie, czy w fazie pucharowej 1/8, czy 1/4 xD
7
@FCB24 Dostaną Benfice, Guardiola wystawi Rodriego na ŚO i zakończą przygodę
1
@Culers te felgi i tak krzywe Panie były, przy 70 cała buda pewnie trzęsła, uratował Pana i uczestników drogi przed nieszczęście
0
@Faro Chyba w Metina nie grałeś i na tsa nie wchodziłeś na tyranie
5
@Essos Hajto, powinien przeprowadzać z "lizakiem" stare baby przez pasy, a nie siedzieć w studiu eksperckim
6
@Kinginiesta A mi się podobają bardzo komentatorzy Serie A na eleven
3
@Nano22 Alba tylko płakał w przerwie xD
0
@Esteban_ Jak ja na prawku
0
@mientusek1407 Ta lepszy Real, w umysłach dzieciaków
2
@Rust_Cohle Moderacja miała to na uwadze jak przypisywała długość blokady :)
1
@DaPidejpi Liga mistrzów nie oddała
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDczNjI1MjEwMTqRF9PVaJvkH9X_Kw8%3D
0
@cules100pro Sheffield z mocnym przytupem wejdzie do premier league
2
@Medium
#19 nutka na dziś
Myslovitz - Alexander
7
#19 nutka na dziś
Myslovitz - Alexander
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12895872
@Kessie
1
@Culers Ostatni półtorej roku temu poco x3 pro za 900 używkę, swój stary sprzedałem za 300, więc w sumie telefon za 600 kupiłem, który dobrze dalej śmiga :D Pewnie na zimę zmienię na jakiś do 1500
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@Jakchcesz Szczerze? Tragedia
0
@Rust_Cohle Myślenie zostaw komuś innemu w takim razie :)
0
@kamil9040 Moja znajoma robi w jednym z banków i ma taki zapierdziel, że głowa boli
1
@adi7adi8 Okej rozumiem, no tak czy siak
0
@takisobiektos Jak w 3 skoro wygrał 1 pojedynek tylko