Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Ale taki poważny komentarz? Chyba kiepski dzień ktoś miał
0
@agaFCB Źle zrozumiałaś intencje, nikt Ci nic nie chce założyć, chyba że wiesz z wyboru hehe @BorzyKrzys to porządny chłop
1
@Lionel_Messi10 dobra, ale przestań się pucowac, bo ona już jest @BorzyKrzys
3
@agaFCB proszę rozpatrzyć zapędy mojego serdecznego kolegi @BorzyKrzys zareczam, że będzie wdzięcznością i miłością docenial każdą taką delicje
1
@Bezhistorii Ale zadupcył z laczka
0
@Kgorecki2500 Ustępując miejsca kobiecie = simp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle Prawdziwy Eminem to KaeN, ten amerykański blondas to się nadaje do odstrzału
1
@Rust_Cohle Eminema to się słuchało 15 lat temu
1
@Tomo1989 Mógłby, ale nie dostanie
0
@BorzyKrzys Milan nie udzwignie
2
@tristan87 Oho nic bardziej prostszego xD
1
@Benz W Polsce żeby wyjść na ulicę musi zostać ogłoszone piekło kobiet i zakaz aborcji
1
@require Co ma ludność cywilna do rządzących i wojska?
6
@require A Ty co zrobiłeś?
1
@Kidd
1. Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Leclerc
5. Verstappen Perez Hamilton
6. Nie
1
@GeneralXavi To było do przewidzenia, a banki się śmieją
7
@Kidd W żadnym wypadku wygrana United nie będzie pięknie wyglądać xD
1
@tbas Było nie odpadać w grupie z Interem, który kopał się w lidze po czole xD
0
@FCB24 A nie w listopadzie? Nie wiem. Z Twojego zdania wydawało mi się, że piszesz o jeszcze następnej ZP
0
@FCB24 Przecież wygrana liga i ewentualna LM do tegorocznej ZP się wliczają
0
@Volk Uwielbiam te salta po strzelonych golach :D
0
@Rust_Cohle Najlepiej z Bayernem żeby @MesQueUnClub96 miał traumę kolejna
1
@mekston oczywiście, że będzie kibicował Bayernowi, byleby Haaland LM nie wygrał, bo się zaryczy xD
1
@Emhyr Normalnie, bo drużyny z premier league, czy taki Bayern nie grają autobusem
0
@takisobiektos Wszystko możliwe, ale Milan musi spinać się w lidze o top4
14
Jezu no to musi być finał dla Napoli, liga wygraną i wszystkie siły na LM, Spalletti musisz
0
Jest Milan, dobrze. :D
1
@Mazi Upadek xD
3
@draxidox Myślę, że moje święte miejsce nie mogłoby zostać zbezczeszczone gębą Tuska