2

@Comentateiro Ale taki poważny komentarz? Chyba kiepski dzień ktoś miał

0

@agaFCB Źle zrozumiałaś intencje, nikt Ci nic nie chce założyć, chyba że wiesz z wyboru hehe @BorzyKrzys to porządny chłop

1

@Lionel_Messi10 dobra, ale przestań się pucowac, bo ona już jest @BorzyKrzys

3

@agaFCB proszę rozpatrzyć zapędy mojego serdecznego kolegi @BorzyKrzys zareczam, że będzie wdzięcznością i miłością docenial każdą taką delicje

1

@Bezhistorii Ale zadupcył z laczka

0

@Kgorecki2500 Ustępując miejsca kobiecie = simp

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rust_Cohle Prawdziwy Eminem to KaeN, ten amerykański blondas to się nadaje do odstrzału

1

@Rust_Cohle Eminema to się słuchało 15 lat temu

1

@Tomo1989 Mógłby, ale nie dostanie

0

@BorzyKrzys Milan nie udzwignie

2

@tristan87 Oho nic bardziej prostszego xD

1

@Benz W Polsce żeby wyjść na ulicę musi zostać ogłoszone piekło kobiet i zakaz aborcji

1

@require Co ma ludność cywilna do rządzących i wojska?

6

@require A Ty co zrobiłeś?

1

@Kidd
1. Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Leclerc
5. Verstappen Perez Hamilton
6. Nie

1

@GeneralXavi To było do przewidzenia, a banki się śmieją

7

@Kidd W żadnym wypadku wygrana United nie będzie pięknie wyglądać xD

1

@tbas Było nie odpadać w grupie z Interem, który kopał się w lidze po czole xD

0

@FCB24 A nie w listopadzie? Nie wiem. Z Twojego zdania wydawało mi się, że piszesz o jeszcze następnej ZP

0

@FCB24 Przecież wygrana liga i ewentualna LM do tegorocznej ZP się wliczają

0

@Volk Uwielbiam te salta po strzelonych golach :D

0

@Rust_Cohle Najlepiej z Bayernem żeby @MesQueUnClub96 miał traumę kolejna

1

@mekston oczywiście, że będzie kibicował Bayernowi, byleby Haaland LM nie wygrał, bo się zaryczy xD

1

@Emhyr Normalnie, bo drużyny z premier league, czy taki Bayern nie grają autobusem

0

@takisobiektos Wszystko możliwe, ale Milan musi spinać się w lidze o top4

14

Jezu no to musi być finał dla Napoli, liga wygraną i wszystkie siły na LM, Spalletti musisz

0

Jest Milan, dobrze. :D

1

@Mazi Upadek xD

3

@draxidox Myślę, że moje święte miejsce nie mogłoby zostać zbezczeszczone gębą Tuska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?