Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Dokładnie, nie ma co po statystykach oceniać czasami
8
@RomanHoffer Nie wiem gdzie Ty chodziłeś na przykład do szkoły, ale u mnie była taka patolka, że strach było po korytarzu czasami chodzić, a do kibla to już w ogóle. Nie mówiąc o tym, że za garażami codziennie ktoś kogoś klepał. W każdej klasie w 1 gimnazjum patusy, które 3 lata nie zdawały i czekali tylko do 18 roku życia żeby nie musieć już przymusowo do szkoły uczęszczać, była patologia gorsza niż obecnie.
1
@skubi99 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12891624#comment-12891629 tutaj
8
@cules100pro Piękna kasacja, aż poniedziałek jakiś lepszy xDD
2
@tbas Typowy łeb, który nie przebiłby się w rywalizacji z innymi facetami, to sobie ubzdurał, że będzie biedne kobiety prześladować. Chorzy ludzie do tego dopuścili
1
@DaPidejpi To nie jest zabawne, ja bym wszystkie sporty bez podziału na płeć zrobił, kobiety mogłyby na przykład sobie w tenisie rywalizować w jakichś challengerach, miałoby takie same place co faceci grający na tym samym poziomie sportowym. Ogólnie to bym zaczął od szachów, przecież tam nie trzeba warunkami fizycznymi się wykazywać.
3
@draxidox Kobiety są równe mężczyznom podobno, więc nie widzę problemu. Jak zaczną rywalizować na tym samym poziomie co faceci to w końcu będą mogły liczyć na równe zarobki :)
3
@KlonaZepan Jaka gala taki poziom rozmówców
0
@osa91 Haha, co Ty pleciesz za głupoty, już samo to, że się przyznałeś w którymś komentarzu kim jesteś jest wystarczającym argumentem żeby z Tobą nie rozmawiać. Socjal to jeden z powodow przez, które ten kraj się sypie jak domek z kart. Haha, 8 mln muzułmanów to są ludzie z kolonii? Do nas ludzie przyjeżdżają pracować i się uczyć, a nie kraść, leżeć do góry nogami i rozwalać państwo od środka.
0
@takisobiektos Kurs promocja na Paula
1
@bartas97 Na luzie dojdzie jeśli nie ma promocji z kodem.
1
@Kidd Jest tego tak dużo.. Już omijając takie produkcje jak władcy pierścienia, bo po prostu nie moje klimaty, to z filmów Whiplash, a z seriali Breaking Bad właśnie i Dom z Papieru
@michal26 A ja pamiętnik z 10 razy widziałem, jeden z przyjemniejszych filmów dla mnie do obejrzenia od czasu do czasu
12
@urbipl Ojoj lewicowa polityka cymbałów doprowadza bogate kraje do ruiny? Stare, znałem
1
Nawet nie muszę tym razem dodawać komentarza, wystarczy obejrzeć xD
25
Ale chociaż ma pasje w postaci kamerowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/cdn/c3201142/14231fb6a3eeca96641163879a6a77625827cfc8e8574716478c4d003ddd51c7,w400.jpg?author=Quardoz&auth=e1b5ff97db804e5c6970aedb7fc28c15
6
@Sysia11 Nie wybiegajmy za daleko z LM, tam od lat się liczy forma dnia i pakt z diabłem Realu. City co roku uchodzi za głównego faworyta, a dalej są bez pucharu.
0
@tbas Barca tak klepała, ale 10 lat temu z Iniesta i Xavim, teraz w tym czasie 10 podań, by wykonali
1
Jeszcze popis Parteya z wczoraj, kiedy jest zdrowy to nie ma co zbierać w tym sezonie
5
@dniel Tego nawet @MesQueUnClub96 nie wybroni
3
Akcja bramkowa Arsenalu z wczoraj, wszyscy zawodnicy dotknęli piłki przed bramką, ale Saliba co piłkę rzucił :o
36
@Tasde Czego wy się spodziewacie wchodząc tam? Laurki dla kibiców Barcelony, czy gratulacji za kolejny wygrany mecz? xD Dobrze wiecie z jakimi komentarzami się spotkacie, a później wielkie oczy robicie i przeżywacie szok od lat, masochistami jesteście?
1
@Encore Haha, za bardzo przeżywasz tego syna Gracjana Roztockiego
2
@Comfortable_ Klasyczek, ale teraz jak nagrał pod sampel "Men I Trust", to ciągle jest słuchane
Mój ulubiony, tak powinien brzmieć rap
17
Zdecydowanie
https://i1.jbzd.com.pl/comments/2023/03/normal/IhewkwRcsaD1QnIHygnryuT8EkYFxQkJ.jpg
2
#18 nutka na dziś
Joey Bada$$ - The Light
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12890560
@Kessie
2
@Medium
#18 nutka na dziś
Joey Bada$$ - The Light
2
@esem91 Quaresma vibe
10
@barcelonaLM No i co z tego?
2
@Encore We Włoszech dzień bez pięknych goli dniem straconym
5
@Emhyr 2700 netto Panie Messi i ten argentyński kaktus