0

@pt9 Dokładnie, nie ma co po statystykach oceniać czasami

8

@RomanHoffer Nie wiem gdzie Ty chodziłeś na przykład do szkoły, ale u mnie była taka patolka, że strach było po korytarzu czasami chodzić, a do kibla to już w ogóle. Nie mówiąc o tym, że za garażami codziennie ktoś kogoś klepał. W każdej klasie w 1 gimnazjum patusy, które 3 lata nie zdawały i czekali tylko do 18 roku życia żeby nie musieć już przymusowo do szkoły uczęszczać, była patologia gorsza niż obecnie.

8

@cules100pro Piękna kasacja, aż poniedziałek jakiś lepszy xDD

2

@tbas Typowy łeb, który nie przebiłby się w rywalizacji z innymi facetami, to sobie ubzdurał, że będzie biedne kobiety prześladować. Chorzy ludzie do tego dopuścili

1

@DaPidejpi To nie jest zabawne, ja bym wszystkie sporty bez podziału na płeć zrobił, kobiety mogłyby na przykład sobie w tenisie rywalizować w jakichś challengerach, miałoby takie same place co faceci grający na tym samym poziomie sportowym. Ogólnie to bym zaczął od szachów, przecież tam nie trzeba warunkami fizycznymi się wykazywać.

3

@draxidox Kobiety są równe mężczyznom podobno, więc nie widzę problemu. Jak zaczną rywalizować na tym samym poziomie co faceci to w końcu będą mogły liczyć na równe zarobki :)

3

@KlonaZepan Jaka gala taki poziom rozmówców

0

@osa91 Haha, co Ty pleciesz za głupoty, już samo to, że się przyznałeś w którymś komentarzu kim jesteś jest wystarczającym argumentem żeby z Tobą nie rozmawiać. Socjal to jeden z powodow przez, które ten kraj się sypie jak domek z kart. Haha, 8 mln muzułmanów to są ludzie z kolonii? Do nas ludzie przyjeżdżają pracować i się uczyć, a nie kraść, leżeć do góry nogami i rozwalać państwo od środka.

0

@takisobiektos Kurs promocja na Paula

1

@bartas97 Na luzie dojdzie jeśli nie ma promocji z kodem.

1

@Kidd Jest tego tak dużo.. Już omijając takie produkcje jak władcy pierścienia, bo po prostu nie moje klimaty, to z filmów Whiplash, a z seriali Breaking Bad właśnie i Dom z Papieru
@michal26 A ja pamiętnik z 10 razy widziałem, jeden z przyjemniejszych filmów dla mnie do obejrzenia od czasu do czasu

12

@urbipl Ojoj lewicowa polityka cymbałów doprowadza bogate kraje do ruiny? Stare, znałem

1

Nawet nie muszę tym razem dodawać komentarza, wystarczy obejrzeć xD


6

@Sysia11 Nie wybiegajmy za daleko z LM, tam od lat się liczy forma dnia i pakt z diabłem Realu. City co roku uchodzi za głównego faworyta, a dalej są bez pucharu.

0

@tbas Barca tak klepała, ale 10 lat temu z Iniesta i Xavim, teraz w tym czasie 10 podań, by wykonali

1

Jeszcze popis Parteya z wczoraj, kiedy jest zdrowy to nie ma co zbierać w tym sezonie


5

@dniel Tego nawet @MesQueUnClub96 nie wybroni

3

Akcja bramkowa Arsenalu z wczoraj, wszyscy zawodnicy dotknęli piłki przed bramką, ale Saliba co piłkę rzucił :o


36

@Tasde Czego wy się spodziewacie wchodząc tam? Laurki dla kibiców Barcelony, czy gratulacji za kolejny wygrany mecz? xD Dobrze wiecie z jakimi komentarzami się spotkacie, a później wielkie oczy robicie i przeżywacie szok od lat, masochistami jesteście?

1

@Encore Haha, za bardzo przeżywasz tego syna Gracjana Roztockiego

2

@Comfortable_ Klasyczek, ale teraz jak nagrał pod sampel "Men I Trust", to ciągle jest słuchane


Mój ulubiony, tak powinien brzmieć rap

2

#18 nutka na dziś
Joey Bada$$ - The Light



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12890560
@Kessie

2

@Medium
#18 nutka na dziś
Joey Bada$$ - The Light


2

@esem91 Quaresma vibe

10

@barcelonaLM No i co z tego?

2

@Encore We Włoszech dzień bez pięknych goli dniem straconym

5

@Emhyr 2700 netto Panie Messi i ten argentyński kaktus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?