Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Jeśli nie zagra w drugim meczu też
1
@DonMatteo901 Nie dogoni xD 7 goli to nie takie hop siup
0
Ładne bramki dziś padają w meczu Chelsea
1
@kamyk_23 Zawsze przypada w ostatnią niedziele marca
0
@Encore Myślałem o Fergusonie, ale ostatecznie na ławę go wrzuciłem i chyab dobrze zrobilem xD
1
@Encore Kane na kapitanie i trochę do przodu w fantasy, trzeba odrabiać po spadku o 50 pozycji xD
0
@Emhyr Bo jak ktoś podpadnie Guardioli to od razu sie go pozbywa
4
@Encore Bez szans
2
@Senior6 W stylu Zlatana
0
Ło, ale bramka Chilwella
4
@MesQueUnClub96 Dziękujemy za cenne spostrzeżenia
2
No jednak nie ma gola fawelarza, ale na pewno się uda kiedyś :) xD
2
Ukrainiec za 100 baniek od 1 minuty, a se obejrze jak się kopie po glowie.
Fawelarz z 1 golem w lidze xD
3
@barcanawieki Jak Korea Południowa, bo będziemy bili rekordy samobójstw?
1
@doc Gdzie oni się szykują do spadku, jak 7 ekip dzieli 5 punktów?
6
Augsburg > PSG
1
Joselu takie staty jak Benzema w lidze, idzie po ZP
0
Zobaczymy, czy Liverpool ma tyle charakteru co Arsenal :)
8
@hayek Mordo, ale to taki preorder jakiego Polska jeszcze nie widziała, powiedział Malik.
No i miał rację, takiego gówna jeszcze nikt nigdy na oczy nie widział za tę cenę xD
9
Hahahahhaha 450 zł xDDDD
https://www.cgm.pl/news/boksy-malika-montany-wywolaly-mieszane-uczucia-zobaczcie-co-sie-w-nich-znalazlo/
https://allegro.pl/oferta/mfh-poncho-peleryna-przeciwdeszczowa-vinyl-czarna-7424306434?bi_s=ads&bi_m=productlisting:mobile:query&bi_c=NTVmZGM2YTgtNGMyYS00MDU2LTk4OTYtMWRhYWZkNmU5ZGFhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=1cec11a6-0514-4e6a-839d-e65810883fc9
5
@Messiah10 Ja wypiłem właśnie kasztelana
2
@takisobiektos Wygranie kuponu obstawiając męski tenis jest obecnie ciężkie xD
1
@Comentateiro Lubisz tak przeciągać rozmowę w wielu dyskusjach, więc pomyślałem, że raz też spróbuję jak to jest. :D
Możesz tak do mnie się zwracać, zezwalam. Jednocześnie przepraszam, że sprawiłem Ci przykrość, miłego dnia :)
0
@Comentateiro Zrozumiałem, że to był żart, nie martw się, aż tak przewrażliwiony nie jestem.
Przyznaj, że poczułeś się urażony, ale nie masz co się tak dąsać, tak się zwracała kostucha w ciele młodego człowieka do Parrisha z Joe Black, a Ty trochę tego Parrisha przypominasz.
8
@LS Widzę kilka lat obserwacji uprawiana seksu przez obcych ludzi nie poszło na marne xD
0
@Joe_Barbaro Po co się tak długo przemęczać?
0
@Comentateiro Widzę poruszyło :)
Sam do niej sprowokowałeś, miej do siebie pretensje :D
0
Jakiej czynności byście chcieli się nauczyć w życiu, ale nie jest wam z tym po drodze?
U mnie jest to gra na pianinie
0
@Comentateiro Wyciągasz pochopne wnioski, starcze
3
@szymonekk Miałem za gnoja typa z zespołem tourette'a, uwierz gorzej już ciężko trafić. Z drugiej strony moja matka trafiła na doktora, który był ćpunem i alkusem, w nocy spać nie mogła, bo cała noc do siebie gadał, głośno chodził, albo czymś rzucał. Rano potrafił w samych gaciach chodzić po korytarzu xDD