0

@Encore Jeśli nie zagra w drugim meczu też

1

@DonMatteo901 Nie dogoni xD 7 goli to nie takie hop siup

0

Ładne bramki dziś padają w meczu Chelsea

1

@kamyk_23 Zawsze przypada w ostatnią niedziele marca

0

@Encore Myślałem o Fergusonie, ale ostatecznie na ławę go wrzuciłem i chyab dobrze zrobilem xD

1

@Encore Kane na kapitanie i trochę do przodu w fantasy, trzeba odrabiać po spadku o 50 pozycji xD

0

@Emhyr Bo jak ktoś podpadnie Guardioli to od razu sie go pozbywa

4

@Encore Bez szans

2

@Senior6 W stylu Zlatana

0

Ło, ale bramka Chilwella

4

@MesQueUnClub96 Dziękujemy za cenne spostrzeżenia

2

No jednak nie ma gola fawelarza, ale na pewno się uda kiedyś :) xD

2

Ukrainiec za 100 baniek od 1 minuty, a se obejrze jak się kopie po glowie.
Fawelarz z 1 golem w lidze xD

3

@barcanawieki Jak Korea Południowa, bo będziemy bili rekordy samobójstw?

1

@doc Gdzie oni się szykują do spadku, jak 7 ekip dzieli 5 punktów?

6

Augsburg > PSG

1

Joselu takie staty jak Benzema w lidze, idzie po ZP

0

Zobaczymy, czy Liverpool ma tyle charakteru co Arsenal :)

8

@hayek Mordo, ale to taki preorder jakiego Polska jeszcze nie widziała, powiedział Malik.
No i miał rację, takiego gówna jeszcze nikt nigdy na oczy nie widział za tę cenę xD

5

@Messiah10 Ja wypiłem właśnie kasztelana

2

@takisobiektos Wygranie kuponu obstawiając męski tenis jest obecnie ciężkie xD

1

@Comentateiro Lubisz tak przeciągać rozmowę w wielu dyskusjach, więc pomyślałem, że raz też spróbuję jak to jest. :D
Możesz tak do mnie się zwracać, zezwalam. Jednocześnie przepraszam, że sprawiłem Ci przykrość, miłego dnia :)

0

@Comentateiro Zrozumiałem, że to był żart, nie martw się, aż tak przewrażliwiony nie jestem.
Przyznaj, że poczułeś się urażony, ale nie masz co się tak dąsać, tak się zwracała kostucha w ciele młodego człowieka do Parrisha z Joe Black, a Ty trochę tego Parrisha przypominasz.

8

@LS Widzę kilka lat obserwacji uprawiana seksu przez obcych ludzi nie poszło na marne xD

0

@Joe_Barbaro Po co się tak długo przemęczać?

0

@Comentateiro Widzę poruszyło :)
Sam do niej sprowokowałeś, miej do siebie pretensje :D

0

Jakiej czynności byście chcieli się nauczyć w życiu, ale nie jest wam z tym po drodze?
U mnie jest to gra na pianinie

0

@Comentateiro Wyciągasz pochopne wnioski, starcze

3

@szymonekk Miałem za gnoja typa z zespołem tourette'a, uwierz gorzej już ciężko trafić. Z drugiej strony moja matka trafiła na doktora, który był ćpunem i alkusem, w nocy spać nie mogła, bo cała noc do siebie gadał, głośno chodził, albo czymś rzucał. Rano potrafił w samych gaciach chodzić po korytarzu xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?