Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon Nie no szanujmy się. Szklany człowiek, albo wieża melancholii
2
@BorzyKrzys Nawet nie włączam, bo mam względnie dobry humor
0
https://glamrap.pl/patokalipsa-szydzi-z-kartkiego-ktory-zagra-koncert-na-dzien-kobiet/
Dla każdej panienki był tulipan z butelki po Prosecco w żebro xD
13
@Janas11224 Spoko się słucha, dopóki się głośników nie włączy
0
@Uukasz_93 Przekręcili Arsenal taka prawda, byli lepsi w tym dwumeczu
5
@bartas97 Najmądrzejsza wypowiedź Ramosa w historii
1
@Luciano99 To co Ty za patologiczne usługi świadczysz jak samemu trzeba koła rozkręcać?
2
@AdiKingu96 Poczekaj aż się Saka Jesus i Martinelli na dobre rozkręca
0
@Encore Niech on nigdzie nie idzie, bo klątwa Tottenhamu przejdzie na inny klub xD
1
@Nhyz Nie muszę patrzeć, bo przez 7 lat odkąd mam prawko dostałem 1 mandat naciągany. Po prostu sam się prawie nacialem na takie coś jak ktoś zwalnia, a ja jadę stałą prędkością, a jadę lewa strona gdzie jest wysepka z przejściem dla pieszych. Poza tym szkoda, że policji nikt nie kara za wyprzedzanie na pasach, bo codziennie kilkadziesiąt tysięcy, by wpadało do budżetu :)
1
@MesQueUnClub96 Czyli Lech sromotny wpierdziel dzis
0
@BorzyKrzys Tylko oni dają za wyprzedzanie na pasach te 1500, a sam widziałem jak kilka razy wyprzedzali w ten sposób. Wystarczy że jedziesz 50, a ktoś 40, patrzysz przed siebie zamiast na bok i cyk 1500 xD
1
@kuz Jak na tyle meczy przeciwko Messiemu i jego poziom to poradzili sobie wyjątkowo dobrze, co złego powiedział?
0
@tomek8756 Całe szczęście, że teraz mogę identyfikować się jako kobieta, dostanę pitos na rozkręcenie biznesu, narazka
3
@Nhyz Gębę Pickforda i kiedy w 3 meczach Arsenal karnego nie dostaje oczywistego
1
@Pewex Co Ty palisz?
17
@Firestone Najlepsze, że te same osoby, które bronią Messiego, szydziły z każdego zagrania 35/36/37/38 letniego Ronaldo, każde potknięcie Juventusu/United było wina Ronaldo, ale w drugą stronę to już zapomnij człowieku
1
@Emhyr Kobieta wykorzystała szczęście do końca życia (chodzi o opis)
2
@Sheva77 No tak mistrzostwo dla Neapolu po 34 latach jest nic niewart dokładając do tego LM, a MŚ Argentyny załatwia wszystko, logika xD
0
@Donnie_Darko Wygrywając ligę i LM
2
@adambądkowski93 Haha i Panie Muller jesteś rozliczany na Rambli xDDD
0
@Zoker Bo gdyby Saliba, lub Gabriel wylecieli to wskoczyłby za któregoś, jak tam tylko Holding jest i White, który za PO robi.
0
@takisobiektos Chyba że tak, oglądałem pierwszą połowę i blado wyglądali. Pewnie nawet z Walkerem na kacu awansuje i tak Guardiola
1
Dzisiaj 18:45 poważna drużyna zaczyna europejskie zmagania na wyjeździe w Portugalii, Sporting u siebie podejmie Arsenal. Ciekaw jestem, czy Kiwior w końcu zagra od początku, jeśli nie to chłop ma lipę i pewnie pójdzie od razu na wypożyczenie w przyszłym sezonie
1
@takisobiektos Lipsk u siebie nie potrafił wyjść z własnej połowy, a co dopiero w Anglii mieliby City zagrozić
0
@Rust_Cohle Po losowaniu pisałem, że PSG jest bez szans większych w tym dwumeczu ( przy jakichś okolicznościach wyjątkowych na farcie istniała możliwość awansu PSG), Neymar po mundialu bajlando, albo kontuzja i cyk jest kontuzja, Messi wiadome było, że ostatnie flaki wypruje na mundialu, a Mbappe cóż, dla takiego zespołu jak Bayern to nie jest wielki problem jednego zawodnika wykluczyc z gry i obrzydzić mu granie w piłkę. Najśmieszniejsze, że to jeden z najsłabszych Bayernow ostatnich lat z Motingiem, Stanislicem jakimś, czy Sommerem na bramce, a oni nawet gola nie potrafili strzelać, chociaż sytuację na pustaka mieli xD
1
@supraomnes1 Nie mam poszanowania dla własnego czasu, ale bez przesady
23
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/D9n4GwYz4hrrY3e3hLBycq2yGDXKNh7O.jpg
Ciekawe dlaczego, haha
12
@Encore Jak ten fawelarz 2 gole strzelił odkąd dołączył do Tottenhamu i ani jednego w lidze, ten dobry moment to chyba na gierce treningowej miał
1
@Comfortable_ No i props, Piotra wszędzie warto posłuchać