Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ci to są niemożliwi
https://zapodaj.net/images/58f8fc2471a17.jpg
"Wszystkiego najlepszego kobieto, ale wiedz, że kocham Neapol bardziej niż Ciebie" xD
2
@Antimadridista_WR Dla niektórych to żaden problem czytając oburzenie jak ktoś napisze, że nie może pewnego 3 odcinka serialu obejrzeć gdzie dwóch gości się brandzluje
4
Naprawdę trzeba nie mieć szacunku do siebie żeby się dawać upadlać takiemu troglodycie xD
https://glamrap.pl/kroliczki-bratana-josef-bratan-z-wlasnym-show/
2
@wasacz Aż mi się czasy przypomniały jak z siora na boisko poszedłem za gnoja i tak samo koślawo piłkę przy nodze prowadziła, ból serca i oczu mam jak takie coś widzę
2
@Deviler A trzeci nie powiem gdzie jest
2
@Comentateiro Ustawiajcie Dashe, warto
1
@Jakchcesz Nie zdziwiłbym się gdyby weszło
5
@Bobert_Kubicki Przecież nikt Cię nie zmusza do tego xD
11
@Elprofesorxx 10 samobójstw mężczyzn przypada na 1 kobiety, odpowiedź jest prosta
1
@ProMILs Widać, że jakaś Cię skrzywdziła, idź na terapie :)
0
@Gaz Znam typa, który miał dziewczynę i właśnie miała przyjaciółkę taka z którą spędzali sporo czasu, największym crossoverem było to jak obie w tym samym czasie praktycznie urodziły dziecko i oba były jego. Z dwiema chodził na spacery obok siebie, myślę że Vegeta jest zdolny do takiej akcji
13
@JimMorrisonFCB Gorzej kiedy weźmiesz tabletki i okazuje się, że ona nie istnieje
12
@IronSanHybrid Trans TV odpalane?
16
@Dironixu Bo to przypadek trochę Viniciusa, wszędzie rasizm, wszyscy przeciwko niemu jak mu nie idzie, ego wywalone w kosmos i BLM na każdym kroku
0
@ElKamil Eden to Hazard, ale czy hazard to Eden?
0
@JohnB Ostatnie numery w ogóle nie siadły, mam małe oczekiwania, co do tego albumu, ale poczekam również :D
5
@Nhyz Aż mi się wierzyć nie chce, że Hazard z takiego cracka takim plackiem się stał w wieku 29 lat xD
3
@Godlo Jeśli gość zaznaczył, że akceptuje sprzedaż to znaczy, że kupiłeś. Ma 72h na wysłanie i tyle, jeśli nie wysłał jeszcze to jak masz śledzić status? XD Powinna Ci przyjść wiadomość jeśli gość już ja nada u kuriera/na poczcie
0
@Godlo Pff, to zależy. Czasami też na allegro czekałem 5 dni roboczych na paczkę, zależy czy kupisz od sklepu, czy osoby prywatnej. Nawet niektóre sklepy mają zaznaczone 3/5 dni roboczych na dostarczenie/wysyłkę paczki
3
@Kessie Tak, ale usłyszeć to od gościa bez kibla na chacie, który jest gorszy to za dużo
1
@Rust_Cohle Wczoraj grałem z ruskiem co zamykał tabele z 12 killami i mówił, że jestem gow***, i tak to się żyje w tych gierkach online
0
@gumaz Na szczęście dobrze od ponad tygodnia, a u Ciebie?
1
@Godlo Ja kupowałem części do kompa, ale mi chłop na styk wysłał. Przecież tam pisze, że po 72h od momentu akceptacji pieniędzy gość ma czas na wysłanie, w innym przypadku zwrócą środki. Masz jeszcze opcje wysłania zgłoszenia i upomnienie się o środki
73
@Mow_mi_Douglas Kolego szczepionki to już przeszłość, spóźniłeś się z gorącym tematem o ponad rok
2
@pt9 Jak byłem w szpitalu to typa odwiedzała raz kochanka, a raz żona, nawet się potrafiły minąć w przejściu xD Co śmieszniejsze jego żonka miała kochanka też, zostawiła ułożonego typa z firmą dla jakiegoś patusa, mówił że to pewnie dlatego, że byli ze sobą od 15 roku życia i nie miała kiedy się wyszaleć xD
9
Pragnę zaznaczyć, że oni mają wypłaty z naszych podatków
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/s2gOMOC9ZYoLYrgjCXQd0Jf2Yu5IBEOT.mp4
2
@Comentateiro Już się znalazł jeden z fetyszem emerytki
Wszystkiego najlepszego :)
2
#13 nutka na dziś
6LACK - Free
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie
1
@Medium
#13 nutka na dziś
6LACK - Free
0
@Encore Same wypalence poza Skriniarem xD