0

Rio Ferdinand : Dawno się nie czułem tak pewnie przed meczem z Liverpoolem
Ciekawe jak teraz się czuje

0

@GeneralXavi Bo to nie forum United i mecz się dopiero co skończył

0

@Danny Gaucho

piękna sprawa

1

@Sysia11 City dostało od United, bo sędzia wydrukował mecz, a United już nic nie podniesie w tym sezonie

5

@Encore Słusznie

3

Jak to jest odpaść w 1/16 LE z druzyna, ktora 0:7 przegrywa z Liverpoolem, dobrze?

0

To te mocarne United, dobrze ze tak w leb dostaja

4

Jest Ferrari xDDDDDDDDDDD

0

Piastri czeka na maczka?

3

Verstappen juz ponad 4 sekundy xD Sezon bez większej historii się zapowiada

0

@takisobiektos A rzeczywiście teraz widzę :D

0

A miał walczyć o wszystko Alonso, a pozycja taka jak w Alpine

1

Hehe, a ja z pięknym francuskim językiem sobie oglądam

1

@KrwawiaceoczyVEB Po sezonie transfer czuje do PL

2

@Encore Gościu musiał odczuć potężną ulgę, gdy odszedł czeladnik z Madery

0

@BaroPodertos Z najlepszym bolidem, same szimanochy

2

Dobra dawać out Verstappena na pierwszym zakręcie i będzie można oglądać

1

@Esteban_ Niby minister się zajął tą sprawą, więc tak łatwo się chyba nie wywinie

9

0

Fajny film, polecam


1

@tomek8756 Haha, ale wleciała

0

@Kessie poco x3 pro

3

1

Dziadek z bebzonem wyjaśnił w chwilę typka xD

3

O kurde, ale załatwiła Meksykanka Shevchenko, piękne duszenie

1

No i taką walkę chce się oglądać, dobre wymiany
Ale jada, ładnie Amerykanin z piekła wrócił
Kazach zasłużenie wygrywa

2

Nudna ta walka, chociaż wygrana :D

3

#10 nutka na dziś
Dziś jeden z moich ulubionych artystów od lat, zachęcam do zapoznania się z tekstem.
Stromae - L’enfer



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie

2

@Medium
#10 nutka na dziś
Stromae - L’enfer


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?