Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rio Ferdinand : Dawno się nie czułem tak pewnie przed meczem z Liverpoolem
Ciekawe jak teraz się czuje
0
@GeneralXavi Bo to nie forum United i mecz się dopiero co skończył
3
Prosty trick
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_cmzb8mmxqqM1Bfb04D3xGSuUADJCEBt4,w400.jpg
0
@Danny Gaucho
1
@Sysia11 City dostało od United, bo sędzia wydrukował mecz, a United już nic nie podniesie w tym sezonie
5
@Encore Słusznie
3
Jak to jest odpaść w 1/16 LE z druzyna, ktora 0:7 przegrywa z Liverpoolem, dobrze?
0
To te mocarne United, dobrze ze tak w leb dostaja
4
Jest Ferrari xDDDDDDDDDDD
0
Piastri czeka na maczka?
3
Verstappen juz ponad 4 sekundy xD Sezon bez większej historii się zapowiada
0
@takisobiektos A rzeczywiście teraz widzę :D
0
A miał walczyć o wszystko Alonso, a pozycja taka jak w Alpine
1
Hehe, a ja z pięknym francuskim językiem sobie oglądam
1
@KrwawiaceoczyVEB Po sezonie transfer czuje do PL
2
@Encore Gościu musiał odczuć potężną ulgę, gdy odszedł czeladnik z Madery
0
@BaroPodertos Z najlepszym bolidem, same szimanochy
2
Dobra dawać out Verstappena na pierwszym zakręcie i będzie można oglądać
1
@Esteban_ Niby minister się zajął tą sprawą, więc tak łatwo się chyba nie wywinie
9
Mam nadzieję, że policja ją mocno przeorała
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/InMCPcP3POqDks11G9i4a51Jag2DY225.jpeg
0
Fajny film, polecam
1
@tomek8756 Haha, ale wleciała
0
@Kessie poco x3 pro
3
Piękna sprawa xD
https://zapodaj.net/images/00060ee6006ef.jpg
1
Dziadek z bebzonem wyjaśnił w chwilę typka xD
3
O kurde, ale załatwiła Meksykanka Shevchenko, piękne duszenie
1
No i taką walkę chce się oglądać, dobre wymiany
Ale jada, ładnie Amerykanin z piekła wrócił
Kazach zasłużenie wygrywa
2
Nudna ta walka, chociaż wygrana :D
3
#10 nutka na dziś
Dziś jeden z moich ulubionych artystów od lat, zachęcam do zapoznania się z tekstem.
Stromae - L’enfer
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie
2
@Medium
#10 nutka na dziś
Stromae - L’enfer