Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Kto najlepiej wypadał w testach?
1
Trzymajcie się w tym Zamościu
26 lutego w Zamościu został zamordowany 16 letni chłopak w biały dzień. Sprawcami są rówieśnicy w wieku 16-17 lat. Łącznie było ich czworo (w tym jedna dziewczyna), ponadto cała sytuacja była filmowana przez ową dziewczynę. Chłopak był kopany przy czym prosił, aby przestali.
Dodatkowy paradoks całej sytuacji jest taki, że wszystko działo się pod kamerą, gdzie jak się okazuje "nie działała".
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,29518341,nowe-doniesienia-ws-smierci-16-latka-pobitego-w-zamosciu-kleczal.html
W Polsce za 200 zł tracisz życie
2
@Ojciec5tkidzieci Za nasze pieniążki dodajmy
1
@GeneralXavi To zależy, czasem biorę z Pepco żeby mieć je na dwa razy, ale zazwyczaj Puma/Adidas/Asics stopki.
Prędzej je wyrzucam jak się kulkuja po kilkunastu praniach niż z przetarć
2
@Emhyr Zinchenko top, tylko chłop połowę sezonu kontuzjowany
3
@Lionel_Messi10 Xiaomi lepsze!
14
@BorzyKrzys Jest mniej populistyczna, ale za to bardziej upośledzona
4
@tristan87 O i jest geniusz, który na kamerce onanizował się, wielki autorytet dla ludzi
2
@Deathwing112 Każdy kto znęca się nad kimkolwiek powinien dostawać szybki strzał w tył głowy i iść do piachu
2
@Janas11224 Ja tylko przypomnę, że Sasin przewalił 70 mln na wybory, które się nie odbyły i również nie poniósł żadnych konsekwencji
2
@patrix211 Dziwisz się?
10
@tomek8756 Pracownik może i zimny, ale nasza pizza prosto z pieca zawsze będzie ciepła :)
0
@matt121 Kvaradona come to Arsenal
0
@TheNekro94 O tak, sam miałem bota na jednym koncie xD 99 tak wbilem
0
@Toretto Już dokładnie nie pamiętam jak pvp wyglądało, ostatni raz jakieś robiłem z 18 lat temu i wtedy mi się podobało, zobaczymy jak będzie teraz :D
0
@Toretto E no akurat zrobić postać do farmienia typu czarka to pół biedy, gorzej ubrać jakaś wymagająca postać i w dodatku pod PVP :D
0
@Zer0 Da się grać na konsoli w D2? :D Kurde jak to do przodu poszło, jaką postać? Czy ogrywasz kilka?
0
@TheNekro94 Na razie nie będę kupował, bo chce setki h poświęcić na D2 póki co. Na recenzjach niektórych natknąłem się na opinie, że po kilku h gra wydaje się być fajna, ale po dziesiątkach już niezbyt, więc mam takie sobie podejście. Poczekam na serie jakieś na youtubie
0
Ktoś pogrywa w D2 Resurrected na nowym leaderze? Na razie sobie gram offline żeby przypomnieć sobie co i jak, i pograć każdą klasa żeby się skupić na jednej/dwóch online :D
1
@Mazi first time?
1
@PatrychoO Przecież od takich jak Ty bije chęcią obrażenia mnie, a nie ode mnie, niech Ci żyłka nie pęknie z tego powstrzymywania się xD
1
@MesQueUnClub_87 Nie mogę na niego patrzeć, zawsze omijam filmy z jego udziałem
0
@MikusBarca Chyba wyżej stawiam Golina
1
#7 nutka na dziś
Wczoraj było o Biszu pisane, to grzech nie wstawić, w moim odczuciu top utwór w PL rapie.
Bisz - Pollock
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie
2
@Medium
#7 nutka na dziś
Bisz - Pollock
2
@Danqoo Ja nie rozumiem po co w ogóle ludzie istnieje skoro i tak wyginiemy za x lat, totalny matrix
3
@J4no Okej źle przeczytałem, Real w ostatnich 4 bezpośrednich meczach przeciwko Barcelonie nie zrobił overa 5 rogów, Barca pewnie będzie się utrzymywała przy piłce jak ma to w zwyczaju i może być trudno. Już lepiej pakować się w undera rogów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe, czy jutro będzie Djokovic prime
0
@Tomek_TF Haha, rzucili się na obronę jakby im ktoś ich kobietę tknął xD
On obraził naszą panią!!!
Tak to widzę