Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piątka, by nawet ekstraklasa zweryfikowała
0
W końcu jakiś ciekawy mecz się zapowiada dziś
5
Siwy bajerant w 2 tygodnie stworzył potwora xD
1
@budel17 W lidze nie strzelił, ogólnie dwie ma na koncie
0
Nawet przegrywy ich ogrywają xD
1
@Deviler Hitem nudy i znużenia
3
Zmęczyłem się bardziej oglądaniem tych 45 minut niż całym tygodniem ostatnim
0
Świetny hit angielskiej o 14 w niedzielę, kto by się spodziewał xD
2
@Foro Dokładnie tak powinno być
0
@Michael24 Wszystkie są mi obojętne
0
@Rust_Cohle Conte przerobił go na drewniaka
1
@Criss18Barca Wyłącz trenera
1
Niezła akcja Kane'a i Kulusevskiego
4
@Rust_Cohle A Trossardzik sobie z chłopakami walczy o majstra i fajnie
2
@MesQueUnClub96 Pewnie bym tego nie obstawił po prostu xD
3
Oczy bolą od tego jak Chelsea próbuje skonstruować akcje atakiem pozycyjnym xD
8
@MesQueUnClub96 Podsumowanie Twojego produkowania się na temat sportu
5
@Rust_Cohle Wolałbym zabrać @MesQueUnClub96 na KFC niż być przez Ciebie obserwowanym xD
0
Riz Ahmed nie dość, że świetny aktor między innymi w Ill Manors, długiej nocy, czy sound of metal (powinien dostać za tę rolę oskara), to jeszcze niezły raper
0
@Rust_Cohle Pewniaczek na żółtą kartkę Verrattiego
35
@JimMorrisonFCB Młody jeszcze na wycieczce szkolnej nie był z klasą to nie wie
2
#3 nutka na dziś
PNL - Sur Paname
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
1
@Medium #3 nutka na dziś
PNL - Sur Paname
10
@kynio302 @VegetaPolska patrz jak to się robi
10
@Messibestplayerintheworld Liverpool w obronie to jeden wielki wylew w tym sezonie
0
@kuz No ja tam nie wiem, bo Barcy nie kibicuje, a widze jakies arabskie znaczki, myslalem ze to od PSG xDD
0
@Cule1234 Kto to jest? xD
1
@Kamil689 Banshee jest przejebanie dobre i dobre dupeczki są :)
0
Włączyłem jak coś, nie dziękujcie
1
@4drian0 Ok, to wlacze se na koncowke