Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Buja
19
@IronSanHybrid Nagranie z domu @Rust_Cohle
0
@Emhyr Nigdy nie wiadomo, może pozwoli wyrabia sobie grunt
2
@Emhyr Już nie pierwszy taki komentarz od niego pod adresem Igusi, widać chce coś ugrać, niech młoda się nie da zbajerować
13
@Encore kolejny Gracjan Roztocki? Albo to jego syn
https://x.com/billiefcb_/status/1628431137210085376
2
Jeden z moich ulubionych filmików z neta
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/g6VtG54FjwwaGNY1Llna7HcgFjQOY7n5.mp4
8
Zboczony gajowy
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/09sg3CgCxhCfYsuae87c0ZVWraQcMo3V.jpg
8
@takisobiektos Jak gol Kolo Muaniego
0
@MesQueUnClub96 Chcąc się wybić na Tobie upadlbym na samo dno :/
1
@MesQueUnClub96 niezły filmik
5
@Colon I jakiś Szymek co na wfie nigdy nikogo nie okiwał napisze Ci, że kiedyś każdy średni piłkarz z dzisiejszych czasów na tych kartofliskach i z rzeźnikami, by robił to co Maradona na boisku xDD
Łeb boli
7
@Krystian1588 Bez kitu kto chodzi w pumach i czemu takie tanie
0
Speed bujający się do PFK, widziałem już niemal wszystko, jeszcze tylko drugi sezon "Chwały" obejrzę i mogą mnie zabierać
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0HP1oMNn1pchYiw7b69Wqe7ZH9ZvkdRy31DcEcFsMeRhBZhmstafPvGessLqe37LNl&id=100044597616629
1
Ale ocieka dripem Pawełek
https://www.instagram.com/p/Co2zX6iIpx_/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
W komentarzach nie mogło zabraknąć Turków piszących "Come to Galatasaray", haha
1
@wasacz Dałem 4.5+ gema jej, w dodatku win Bencic, jeszcze Azarenke chciałem dorzucić, to nie jest dobry dzień na tenisa xD
7
Trochę słodkości w postaci Dashy w te słoneczne południe :)
https://zapodaj.net/images/507e927decad7.jpg
3
@Kidd A ja w wieku 15 lat paliłem fmsy na +6 u kowala, cholera
2
@Emhyr Dziwnym trafem najwięcej opętań i innych tego typu rzeczy dzieje się w bardzo religijnych rodzinach, albo właśnie uczniach szkół katolickich, czy seminariach xD
Ryja tam banie tymi szatanami, opętaniami, a potem sobie biorą do głowy i dostają zaburzeń psychicznych
1
@paweldunajecfcb Zależy, czy mnie na kebsa najdzie
3
@Kidd Pomyśl co będzie z Gruzinem jak od pół roku nazywają go "Kvaradoną", facet po wyjściu z domu będzie otaczany całym miastem :D
1
@VeB 1899 Masz 12 godzin na postawienie kuponu po aktywacji, a do kiedy mecze muszą być rozegrane to nie dotyczytalem
1
@Rust_Cohle Wiem, to jest bonus akurat dla wszystkich graczy, tak czy siak zagram dziś 1.5+ gola w City X2 i 8.5 rożnego, plus może jakieś kartki w Interze
1
@Kidd Tak myślałem o United właśnie, mam nadzieję że Laurentiis jednak nie połasi się na pieniądze
3
@Wossi61FCB W Realu szybko się miejsce na LS nie zwolni, więc marzenie raczej ciężkie do spełnienia
5
@kryhaa Skąd Barca będzie miała 120+ baniek? Tebas prędzej otworzy bramy piekieł niz pozwoli na taki transfer xDD
0
Ciekawe, czy Osimhen z Kvara zostaną w Napoli na następny sezon, tak patrząc po klubach bardziej bym się obawiał, że Nigeryjczyka za chore pieniądze któryś z angielskich klubów przyjdzie i zabierze, bo lewe skrzydła są w miarę obsadzone w Chelsea, City, United, Realu, czy Arsenalu, a Newcastle to raczej nie jest szczyt marzeń Gruzina. Ostatecznie P$G zostaje
0
@draxidox Przejechałem dwa razy w życiu na czerwonym, raz się zagapiłem, a drugi raz wjechałem na "malinowym" i za nie mandacik przytuliłem 300 ziko, mój jedyny mandat, na szczęście punkty już dawno zeszły
2
@Kgorecki2500 Ja przyzwyczajony do aplikacji :D
3
@GeneralXavi Najważniejszy, bo ich utrzymujemy :)) xD
2
Ta fortuna nie da czlowiekowi spokoju
"Fortunowi typerzy bardzo cenią sobię promocję typu Dokładka. A jak wiadomo graczu, Ty jesteś najważniejszy! Dlatego w środę z LM przy wygranym kuponie dostajesz 90 złotych bonusu! W trakcie trwania promocji w godz. 19:00 - 20:00 wykonaj depozyt za min. 30 zł z kodem Fortuna oraz zagraj kupon za min. 30 zł brutto na zdarzenia z oferty prematch. W przypadku wygranej otrzymasz nagrodę 90 zł w punktach FKP do wykorzystania na dalszą grę. Sprawdź szczegóły."
Głupi, by nie skorzystał xD