2

Ale ten bit jest okrutny, szkoda że Sentino jednocześnie na dwóch biegunach jest codziennie xD


0

@osa91 Haha, zgadzam się :D

2

@MesQueUnClub_87 Jako, że Kurt nie lubił grać smells like teen spirit, to nie mogłem go wymienić :D

2

Ulubione utwory Nirvany?




0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

0

@Khajio Aż tak tragicznie za Artety nie było na początku xD

0

@gumaz Żart xD

0

@gumaz Od kiedy z facetem da się plemię przedłużyć? Widać, że od tych LGBT jesteś

1

0

@Lionel_Messi10 Matko, ale chude nogi ma ta partnerka Alby

0

@Gronek Dom na under 1.5 stawiać?

2

@Rust_Cohle Zakład bez ryzyka, jak zagrasz za 50 to w przypadku przegranej masz 25 zwrotu, a jak wygrasz 50 w punktach. Tylko musisz między 19, a 20 doładować z kodem "fortuna"

1

Fajny bonusik na dziś od fortuny, będzie grany Liverpool win + 1.5 w meczu i over rożnych 8.5+, plus win Napoli

5

@Janas11224 Ale sarny to idiotki. Jade zlomkiem firmowym w piatek na drodze z ograniczeniem do 80, na szczęście warunki dobre to 180 km/h, a tu se sarna przeskakuje przez jezdnie, bo ma taki kaprys, jakbym ja skasował to pewnie bym nie żył, bo święta krowa musi akurat przeskoczyć przez jezdnię kiedy jadę.
https://zapodaj.net/9100b784e74ea.jpg.html

1

0

@Katalończyk 99 Tu każdy jest królem życia z tego co czytam

2

@Kidd Lepiej skończyć szybko jako pokarm dla Europejczyków niż być wykańczanym przez polityczne ku.. za miskę ryżu przez długie lata, ahhh

4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Jakchcesz Ogólnie nie polecam, sam dwa mam i chłodzą tylko jak są skierowane na Ciebie, po wyłączeniu taka sama duchota w pokoju jak była xD Jak nie założysz klimatyzacji, to już lepiej przy wiatraku zostać, chyba że to ja mam jakieś dziadostwo

3

@Kidd Może ten cymbał Lim odda Valencie w lepsze rece, jak się pomyśli jacy tam piłkarze grali i jaka piłkę grali to trochę boli

0

@DaPidejpi W ogóle dlaczego Pessi?

7

Hahaha, obsesje i kompleksy nigdy nie będą dobre xD
https://zapodaj.net/images/b971221502469.jpg

2

@DaPidejpi Ciekawe skąd facet wie, że baba szła kilometr autostrada skoro przy prędkości 140 km w chwilę ja minął xD

2

@cris2706 Haha jak mi ich nie szkoda, jest tu paru Warszawiaków opowiadających się za PO, niech sobie oddzielają po kawałeczku szyneczki żeby się w 8kg na rok zmieścić

0

Kiedy zagraniczny raper na jednym kawałku ma więcej stylów nawijki i zabawy głosem niż polski raper na 20 płytach


0

@Emhyr Nawet u Artety aż tak mocno nie wyostrza się smykałka do drewnianego grania do boku/tyłu Jorginho, może jednak nie będę aż tak mocno go rugał

0

7

@Janas11224 Najbardziej przehypeowany serial/usypiacz 2023 roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?