0

@Wojcio Dzięki, ale wiem

0

41 letnia HYE-KYO SONG z serialu "Chwała", przez cały pierwszy sezon myślałem, że jest w moim wieku, a ona już po 40, mocne zaskoczenie

https://cdn.tatlerasia.com/asiatatler/i/hk/2019/07/18131010-monaco-song-hye-kyo-1_cover_2000x1333.jpg

0

@kuz Ja chyba jeszcze wtorek wezmę, bo lekkie zdychanko też

0

@ranger3120 Piekło kobiet, one nie lubią jak się je przedmiotowo trakuje, lubią tylko jak same się tak traktują

1

@Bezhistorii 6 rok minie jak nie żyje, ja dupie

1

@Cotutajsiedzieje Na każdym buku musisz przesłać skan/zdjęcie dokumentu tożsamości, od 10 lat jak gram tak jest

2

Wtorek gorący wieczór z LM, dla mnie czysty Liverpool i Napoli jak w masło

2

@PatrychoO Okej jak nie potrafisz zrozumieć co mam na myśli, to Ci nie pomogę. Historia przedstawiona w serialu ma się praktycznie 1:1 z grą, poza oczywiście filerem z mieczami, więc jasnym jest, że fani tej produkcji, którzy spędzili w tym świecie długie godziny będą tym dziełem usatysfakcjonowani i ocenią wysoko ten serial, bo wszystko wygląda tak jak powinno. Natomiast dla mnie kogoś neutralnego, kto nie miał specjalnej styczności z tą grą ta historia jest zwyczajnie mało porywająca i nie mam powodów do zachwytów, typowy średniak.
Chłopie Ty naprawdę nie potrafisz zrozumieć, że kogoś po prostu ten serial nie zachwyca i ma prawo wyrazić swoje zdanie? Zajmij się lepiej przypominaniem, że Argentyna z Messim na czele 2 miesiące temu zdobyła mistrzostwo świata, bo to przez 90% komentarzy wychodzi Ci najlepiej

1

@Striker Pewnie ze względu na to, że w serialu o Wiedźminie było 10/20% treści związanej z książką/grą.

0

@PatrychoO Nie zmienisz faktu tego, że 80/90% oglądających ten serial jest zwyczajnie fanami tej gry i historii w niej zamieszczonej i nie oceniają go do końca w sposób obiektywny. Jak ktoś lubi to niech się zachwyca, to moje zdanie

7

@PatrychoO Cóż dla mnie nie brzmi, ludzie oceniają ten serial tak wysoko przez pryzmat poziomu gry.

2

@Firestone No jak można nie lubić stykania się mieczami, hehe

2

@Bobo25 Serial na podstawie gry już z góry nie brzmi dobrze

1

@Emhyr Średni był ten HP to prawda, ale prowadził go Stanowski zwolennik wiadomo jakich poglądów, tutaj trochę słabo słychać Korwina, powinien Wini w jakiś mikrofon zainwestować dla pasażera

1

@FcPortoFan1999 Mówiłem, że za mocny xD

0

@mekston Oj nie nie, Serie A jest ponad

8

@arsenallondyn0 Grzegorz Rasiak i Pablo Escobar

1

@Emhyr Cóż każdy ma prawo do własnego zdania, ja obejrzę w całości

1

Oho to będzie dobra rozmowa

0

@Emhyr Na pewno nie Lewandowski

4

3

Ten Adeyemi się rozkręcił, przy okazji naderwał mięsień i wypadnie na Chelsea pewnie xD

3

@FcPortoFan1999 Ale pisz "efekt @MesQueUnClub96 "

8

@BulaKG Oczywisty karny, ale niespecjalnie mi to przeszkadza w ich przypadku

0

Haha, nie spodziewałem się, że najlepszy mecz jaki dziś obejrzę to będzie Lens z Nantes

1

Meczycho we Francji i już 2:1 tylko i kolejna piekna bramka

10

@Kessie Dawajcie znać jakie mecze sędziuje żebym mógł na kupon 4.5+ over chociaż rzucić

1

Piekny gol Lens, samo okno
Już 2:0, masakruje Nantes, które na wyjeździe z Juventusem 1:1 ugralo :)

1

@takisobiektos Na końcu Frankfurt ich wywala z top4 i tracą ligę mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?