Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojcio Dzięki, ale wiem
0
41 letnia HYE-KYO SONG z serialu "Chwała", przez cały pierwszy sezon myślałem, że jest w moim wieku, a ona już po 40, mocne zaskoczenie
https://cdn.tatlerasia.com/asiatatler/i/hk/2019/07/18131010-monaco-song-hye-kyo-1_cover_2000x1333.jpg
0
@kuz Ja chyba jeszcze wtorek wezmę, bo lekkie zdychanko też
0
@ranger3120 Piekło kobiet, one nie lubią jak się je przedmiotowo trakuje, lubią tylko jak same się tak traktują
1
@BulaKG https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDMzMDUwMzQyODAwMDrWGS3brBk-fcIwcl4%3D&source=SB u mnie dwa do 1100 xD
1
@Bezhistorii 6 rok minie jak nie żyje, ja dupie
1
@Cotutajsiedzieje Na każdym buku musisz przesłać skan/zdjęcie dokumentu tożsamości, od 10 lat jak gram tak jest
2
Wtorek gorący wieczór z LM, dla mnie czysty Liverpool i Napoli jak w masło
2
@PatrychoO Okej jak nie potrafisz zrozumieć co mam na myśli, to Ci nie pomogę. Historia przedstawiona w serialu ma się praktycznie 1:1 z grą, poza oczywiście filerem z mieczami, więc jasnym jest, że fani tej produkcji, którzy spędzili w tym świecie długie godziny będą tym dziełem usatysfakcjonowani i ocenią wysoko ten serial, bo wszystko wygląda tak jak powinno. Natomiast dla mnie kogoś neutralnego, kto nie miał specjalnej styczności z tą grą ta historia jest zwyczajnie mało porywająca i nie mam powodów do zachwytów, typowy średniak.
Chłopie Ty naprawdę nie potrafisz zrozumieć, że kogoś po prostu ten serial nie zachwyca i ma prawo wyrazić swoje zdanie? Zajmij się lepiej przypominaniem, że Argentyna z Messim na czele 2 miesiące temu zdobyła mistrzostwo świata, bo to przez 90% komentarzy wychodzi Ci najlepiej
1
@Striker Pewnie ze względu na to, że w serialu o Wiedźminie było 10/20% treści związanej z książką/grą.
0
@PatrychoO Nie zmienisz faktu tego, że 80/90% oglądających ten serial jest zwyczajnie fanami tej gry i historii w niej zamieszczonej i nie oceniają go do końca w sposób obiektywny. Jak ktoś lubi to niech się zachwyca, to moje zdanie
7
@PatrychoO Cóż dla mnie nie brzmi, ludzie oceniają ten serial tak wysoko przez pryzmat poziomu gry.
2
@Firestone No jak można nie lubić stykania się mieczami, hehe
2
@Bobo25 Serial na podstawie gry już z góry nie brzmi dobrze
1
@Emhyr Średni był ten HP to prawda, ale prowadził go Stanowski zwolennik wiadomo jakich poglądów, tutaj trochę słabo słychać Korwina, powinien Wini w jakiś mikrofon zainwestować dla pasażera
1
@FcPortoFan1999 Mówiłem, że za mocny xD
0
@mekston Oj nie nie, Serie A jest ponad
8
@arsenallondyn0 Grzegorz Rasiak i Pablo Escobar
1
@Emhyr Cóż każdy ma prawo do własnego zdania, ja obejrzę w całości
1
Oho to będzie dobra rozmowa
0
@Emhyr Na pewno nie Lewandowski
4
@FcPortoFan1999 Za rok
3
Ten Adeyemi się rozkręcił, przy okazji naderwał mięsień i wypadnie na Chelsea pewnie xD
3
@FcPortoFan1999 Ale pisz "efekt @MesQueUnClub96 "
8
@BulaKG Oczywisty karny, ale niespecjalnie mi to przeszkadza w ich przypadku
0
Haha, nie spodziewałem się, że najlepszy mecz jaki dziś obejrzę to będzie Lens z Nantes
1
Meczycho we Francji i już 2:1 tylko i kolejna piekna bramka
10
@Kessie Dawajcie znać jakie mecze sędziuje żebym mógł na kupon 4.5+ over chociaż rzucić
1
Piekny gol Lens, samo okno
Już 2:0, masakruje Nantes, które na wyjeździe z Juventusem 1:1 ugralo :)
1
@takisobiektos Na końcu Frankfurt ich wywala z top4 i tracą ligę mistrzów