Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MSN30 U mnie się zaczyna tak jak ostatnio, czyli brak kataru, czy kaszlu, wszystkie kości zaczynają boleć, ścina z nóg, ból głowy, pleców, rozpalony się robie, a w nocy pewnie już będę gorączkował i jutro dojdzie katar/kaszel. Ja biorę Gripexy/Fervexy i jem jakieś apapy/ibupromy
2
@Mns21 Chłop jak dąb musi z Ciebie być, oby tak było jak najdłużej :D
2
@siuuu Aj współczuję, nie wyobrażam sobie z samego rana z ludźmi jeździć autobusem/tramwajem
1
@don'T.R.I.P.e No niestety, z samego rana jeszcze w te wichurę zapierdzielalem po mieście, to mnie dobiło na amen xD
1
@Striker W autobusie jak nawalony wracałeś o 4 rano, niezłe fotki w lustrze masz, kod "0000" nie był dobrym pomysłem xD
4
Człowiek w okresie grudnia dwa razy był chory na grypę, jest luty i znowu boli każda część ciała, jutro pewnie karuzela z gorączką się zacznie, eh
0
@tomek8756 Kurde kłamała, że jest na antykoncepcji jak się spitknelismy raz
0
@paweldunajecfcb Zgubiony telefon właśnie oglądam, nie jest zły
3
Haha, płacze xD
5
To była cudowna kolejka fantasy, nie zapomnę jej nigdy
https://zapodaj.net/images/a1ddbd1fb3f64.jpg
0
@Emhyr Ta kolejka w fantasy to kryminał
5
@Kessie Zaśmiałem mocno przy tym xDD
2
Maszyna ruszyła
0
@Pawel13sz Championship w nastepnym sezonie
1
@Luciano99 Fajnie się screeny zbiera, na koniec sezonu fajny kolaż z tego zrobię
0
@Danger204 Fakt mam Haalanda i oprócz Saki to porażka ta kolejka
0
@Encore U mnie to samo, bo w Evertonie 1.5+ było
0
@Danger204 Każdy ma Rashforda w składzie obecnie xd
0
@Encore Musisz obstawiać tak do końca ligi :D
0
@Klaudiaa8 O 14 ludzie już tutaj przyznali tytuł
2
@MesQueUnClub96 United jutro gubi punkty
0
Śmiali się z Arsenalu, a tu City z Forest w łeb xD
15
@bartekvisca Kradnie, dzisiaj akurat zamiast dwoch rowerow to cztery zakosil, spojrz na avatar
1
@takisobiektos Augerowi 6, w formie
1
@Encore Bogu dzieki za Trossarda
7
Komentarze musiały być piękne, bo już usunięte z FB
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/juXrYwnbfvwTGs9U1yfiTydk8wZHXQ8h.jpg
1
@Danny Gaucho I fajnie, bo chłop kosmiczne je wykonuje
0
@aqqi Ile ma już goli w premier league z wolnych?
0
@Firestone Jak dzisiaj przegra i z Borussia odpadnie, to leci
1
Chelsea nawet u siebie od Świętych wyrywa na zęby, niesamowicie słaba drużyna