1

@MSN30 U mnie się zaczyna tak jak ostatnio, czyli brak kataru, czy kaszlu, wszystkie kości zaczynają boleć, ścina z nóg, ból głowy, pleców, rozpalony się robie, a w nocy pewnie już będę gorączkował i jutro dojdzie katar/kaszel. Ja biorę Gripexy/Fervexy i jem jakieś apapy/ibupromy

2

@Mns21 Chłop jak dąb musi z Ciebie być, oby tak było jak najdłużej :D

2

@siuuu Aj współczuję, nie wyobrażam sobie z samego rana z ludźmi jeździć autobusem/tramwajem

1

@don'T.R.I.P.e No niestety, z samego rana jeszcze w te wichurę zapierdzielalem po mieście, to mnie dobiło na amen xD

1

@Striker W autobusie jak nawalony wracałeś o 4 rano, niezłe fotki w lustrze masz, kod "0000" nie był dobrym pomysłem xD

4

Człowiek w okresie grudnia dwa razy był chory na grypę, jest luty i znowu boli każda część ciała, jutro pewnie karuzela z gorączką się zacznie, eh

0

@tomek8756 Kurde kłamała, że jest na antykoncepcji jak się spitknelismy raz

0

@paweldunajecfcb Zgubiony telefon właśnie oglądam, nie jest zły

3

Haha, płacze xD


5

To była cudowna kolejka fantasy, nie zapomnę jej nigdy
https://zapodaj.net/images/a1ddbd1fb3f64.jpg

0

@Emhyr Ta kolejka w fantasy to kryminał

5

@Kessie Zaśmiałem mocno przy tym xDD

2

Maszyna ruszyła

0

@Pawel13sz Championship w nastepnym sezonie

1

@Luciano99 Fajnie się screeny zbiera, na koniec sezonu fajny kolaż z tego zrobię

0

@Danger204 Fakt mam Haalanda i oprócz Saki to porażka ta kolejka

0

@Encore U mnie to samo, bo w Evertonie 1.5+ było

0

@Danger204 Każdy ma Rashforda w składzie obecnie xd

0

@Encore Musisz obstawiać tak do końca ligi :D

0

@Klaudiaa8 O 14 ludzie już tutaj przyznali tytuł

2

@MesQueUnClub96 United jutro gubi punkty

0

Śmiali się z Arsenalu, a tu City z Forest w łeb xD

15

@bartekvisca Kradnie, dzisiaj akurat zamiast dwoch rowerow to cztery zakosil, spojrz na avatar

1

@takisobiektos Augerowi 6, w formie

1

@Encore Bogu dzieki za Trossarda

7

Komentarze musiały być piękne, bo już usunięte z FB
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/juXrYwnbfvwTGs9U1yfiTydk8wZHXQ8h.jpg

1

@Danny Gaucho I fajnie, bo chłop kosmiczne je wykonuje

0

@aqqi Ile ma już goli w premier league z wolnych?

0

@Firestone Jak dzisiaj przegra i z Borussia odpadnie, to leci

1

Chelsea nawet u siebie od Świętych wyrywa na zęby, niesamowicie słaba drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?