22

@DaPidejpi Widzisz i swój cel osiągają, piszą kontrowersyjne artykuły, a Ty i inni w nie klikają i je rozprzestrzeniają w internecie, dwie pieczenie na jednym ogniu xD Mi nawet się tam takich głupot śledzić nie chce

2

@krzysiobyczek Tak poza tym wszystko w porządku z Tobą?

1

@BenBarca Bog jest sprawiedliwy, musiał być powód

2

@ranger3120 Albo miała dobry towar jak pewien żołnierz. W 1944 roku fiński żołnierz Aimo Koivunen zgubił swoją jednostkę i przetrwał dwa tygodnie za kołem podbiegunowym bez jedzenia. W ekstremalnych warunkach przejechał na nartach 400 km. Udało mu się to dzięki przypadkowemu zażyciu olbrzymiej dawki środka pobudzającego

2

@Kidd Uff cud, dzięki Bogu

1

@tomek8756 Kocham tych wojowników internetowych xD
Sam nigdy nie będę uważał Ukraińców za jakichś braci i mam co do nich sceptyczne podejście, ale nie rozumiem ubliżania im, a co dopiero w taki ohydny sposób, ale Polacy to też w większości wieśniacy ze słoma w butach

0

@Zoker Ludogorets przegra z tymi dziadami z Anderlechtu w europejskich rozgrywkach? Ciężko mi uwierzyć ;D

0

@lucca87 Skoro taki pewny jesteś to stawiaj chałupę

0

Jakie typy na dziś?
Barca remis
Roma remis
Bayer Monaco btts
Ludogorets win
Coś takiego mi chodzi po glowie

2

@Rust_Cohle Hahaha, typowy Polak krętacz, co nie dość, że świadomie kradnie to kłamie przy tym

2

@MesQueUnClub_87 Już się chłopak gubi

1

@Gronek 5 dokładnych w NHL, czy po prostu kto wygra? Bo tak to nawet ja Ci raz na tydzień trafię xD

4

1

@LionelM95 Dlaczego miałbyś nie móc? To z jakim skutkiem jest już inna kwestia

1

@gumaz Owszem, ja

2

@bartas97 Zawsze się trochę kręci

1

@czosnekfcb Tak, czemu nie

2

@Bezhistorii si vis pacem para bellum, skurwy...

2

@czosnekfcb Eden nie obchodzi tłustego czwartku, to tłusty czwartek obchodzi Edena

0

@kuz Po ocenach i opiniach mi się nawet nie chce pobierać xD

1

@kuz Dobry jest ten far cry w ogóle?

0

@tristan87 Oglądam Ajax Union, chociaż Salzburg z Roma też może być dobre meczycho, hmm

0

@koziar Tylko PSG za Hiszpana i Niemca nie grało pragmatycznego futbolu w porównaniu do tego co Valverde wpoił piłkarzom Barcelony

0

@LS Haha, to mój ulubiony tag :D

0

@clyde Tak naprawdę nigdy nie zrozumiem bycia do tego stopnia fanem jakiejś gry/książki żeby przeżywać jakaś adaptacje serialowa/filmowa xD

3

@MichalZZZ Pewnie przez VPN'a tylko

0

@Encore Ja bym się nie zdziwił gdyby następnym kierunkiem Guardioli nie było właśnie PSG, budżet ogromny, jest kim grać, łatwe pucharu do zdobycia, idealny kierunek dla niego. Chociaż we Włoszech też bym go widział, ale to nierealne raczej przez kwoty jakimi włoskie kluby mogą dysponować

1

@kuz Miałem okres w życiu, kiedy przez 2 lata nie tknalem nawet cukierka, ani łyżki cukru nie wsypalem do herbaty, piłem też tylko wodę, a teraz raz na rok jakieś żelki sobie kupię, czy zjem jakiegoś wafelka

0

@Encore Jeszcze wyjdzie taki żółw z ego wywalonym w kosmos i mówi, że on na ZP zasługuje, jak jest rozkapryszonym bachorem, który nie potrafi pokornie zejść z boiska w 85 minucie xD

1

@Kidd To prawda, Borussia wyglądała wczoraj jak dobrze zaprogramowany system, a Chelsea bardzo chaotyczna, widać klasę indywidualności, ale brak jakiegokolwiek zrozumienia i chemii w tym zespole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?