1

@Arkon Zdaniem ekspertow z Rambli potrafi tylko szybko biegać

0

Pavard niezły wylew

0

Kimmich z Neymarem jak z dzieckiem xd

2

@Isso89 Zgadzam się, pieknie jest, ulala

0

@WiernyKibic2012 Solidny grajek i tyle

0

@Kitek1640 To graj, elo

0

Co ten Neymar tak biega sam w pressingu, chyba wczoraj pite nie było

1

@Barwindg First time?

1

Nie no takiego strzała przyjął, pod tlen

2

Neymar upada po raz pierwszy

2

PSG wygląda jak jakieś Brugge, które przypadkiem awansowało z grupy

1

PSG może 5 razy wyjdzie dziś z połowy

1

A strumyk francuski pięknie płynie xD

1

@kamyk_23 Znajoma snapa wysyłała ze Stanów to już po 15/18 stopni w NY ma..

2

@Barwindg Haha, prawidłowo. :D Zdrowie

3

@Barwindg Już 3 leci, jeszcze 5 w zanadrzu

1

@ptrx No ciężko znaleźć teraz coś z testo, na wykopie czasem podrzucają linki do wszystkich filmów. :D

2

@Pawel13sz Stoichkova nie pamiętam specjalnie, a Eto'o był moim idolem.
Stoichkov z Barca wygrał 4x ligę z rzędu, ogólnie 28 pucharów, co na tamte czasy było czymś rzadkim jak na zawodników, musiał być dobry

0

@P33ck Aha xD To dlatego kurs 7 był na ich win, gola Kane'a i 9.5 over roznych

1

@ptrx Hahahaha, jezu ale mi zrobiłeś marzenie xD Bardziej jak leci na polskich garbach z rolexami xD


6

@Kgorecki2500 Ciekawe jak sobie radzi po dwójce

5

@MesQueUnClub96 I nigdy nie zrozumiesz

6

@arsenallondyn0 Jak kobiety widzą 190/180/179cm wzrostu

0

@P33ck Zobaczenie smutne gęby Niemców odpadających w 1/8 jest fajne, ale zobaczenie wkurzonych i smutnych gęb Katarczyków lepsze xD

0

@Arkon Już rozumiem co czuły polonistki w szkole czytając wypracowania i dyktanda głąbów, nie dałbym rady w tym zawodzie xD

2

@Kessie Kubica Williams 2018 cholera wie gdzie


2

@MesQueUnClub_87 Chyba tylko ja mam tego farta, że najgłośniejszy w bloku to byłem ja zawsze xD Obok mnie wdowa, na dole stara panna, obok stare małżeństwo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?