Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Zdaniem ekspertow z Rambli potrafi tylko szybko biegać
0
Pavard niezły wylew
0
Kimmich z Neymarem jak z dzieckiem xd
2
@Isso89 Zgadzam się, pieknie jest, ulala
0
@WiernyKibic2012 Solidny grajek i tyle
0
@Kitek1640 To graj, elo
0
Co ten Neymar tak biega sam w pressingu, chyba wczoraj pite nie było
1
@Barwindg First time?
1
Nie no takiego strzała przyjął, pod tlen
2
Neymar upada po raz pierwszy
2
PSG wygląda jak jakieś Brugge, które przypadkiem awansowało z grupy
1
PSG może 5 razy wyjdzie dziś z połowy
1
A strumyk francuski pięknie płynie xD
1
@kamyk_23 Znajoma snapa wysyłała ze Stanów to już po 15/18 stopni w NY ma..
2
@Barwindg Haha, prawidłowo. :D Zdrowie
3
@Barwindg Już 3 leci, jeszcze 5 w zanadrzu
1
@ptrx No ciężko znaleźć teraz coś z testo, na wykopie czasem podrzucają linki do wszystkich filmów. :D
2
@Pawel13sz Stoichkova nie pamiętam specjalnie, a Eto'o był moim idolem.
Stoichkov z Barca wygrał 4x ligę z rzędu, ogólnie 28 pucharów, co na tamte czasy było czymś rzadkim jak na zawodników, musiał być dobry
0
@P33ck Aha xD To dlatego kurs 7 był na ich win, gola Kane'a i 9.5 over roznych
1
@ptrx Hahahaha, jezu ale mi zrobiłeś marzenie xD Bardziej jak leci na polskich garbach z rolexami xD
6
@Kgorecki2500 Ciekawe jak sobie radzi po dwójce
6
Jennifer Lopez 53 lata
https://media.vanityfair.com/photos/63e7bc9e3034713aba4c6746/master/w_2560%2Cc_limit/1463270860
Viki Gabor 15 lat
https://zapodaj.net/images/ca2e884d47508.jpg
5
@MesQueUnClub96 I nigdy nie zrozumiesz
6
@arsenallondyn0 Jak kobiety widzą 190/180/179cm wzrostu
0
Przecież nawet ta fasolka, by nie wyleczyła chorób od tej po prawo..
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/328626893_749142086355906_8161853780199296502_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Tyaihgq_1OEAX_M3XCz&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfA-NMgv-xeuLBC0nI9hcQ7uA2HAkFgE8nT6BtoFkc1ilA&oe=63F0CCAE
0
@P33ck Zobaczenie smutne gęby Niemców odpadających w 1/8 jest fajne, ale zobaczenie wkurzonych i smutnych gęb Katarczyków lepsze xD
7
Dlatego pc > konsola
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/R1pKfbEFp1JcnZuUNwi6UvDuqlVIQRmf.mp4
0
@Arkon Już rozumiem co czuły polonistki w szkole czytając wypracowania i dyktanda głąbów, nie dałbym rady w tym zawodzie xD
2
@Kessie Kubica Williams 2018 cholera wie gdzie
2
@MesQueUnClub_87 Chyba tylko ja mam tego farta, że najgłośniejszy w bloku to byłem ja zawsze xD Obok mnie wdowa, na dole stara panna, obok stare małżeństwo xD