8

0

@Jackazz Bo chyba podwyżka ma być od marca

5

@Hubsao Kiedy odpalisz pierwszy raz Baterfielda i nic nie ogarniasz

7

@ranger3120 Na sam widok tych sprzedajnych niun mi niedobrze, nawet 5 minut nie chcialoby mi się tego ogladac, a co dopiero w jakikolwiek sposób to wspierać finansowo xDD

4

@PatrykBarca Ty to akurat swoimi mądrościami powstrzymujesz się w rozwoju

3

@bari_94 Kolejny wałek na niekorzyść Arsenalu, to jest niesamowite co oni odp.. żeby Arsenal nie wygrał tego mistrzostwa

47

Chłop co zagrał :O


0

@Kozinho. Live stream będzie, a może i w tv puszcza, w końcu Dasha jest sławna

0

@Kozinho. Dla Dashy zrobiłbym wyjątek

0

@MNSbEstEver Próbowałeś do ustawień fabrycznych telefon przywracać?

1

@Kozinho. Spokojnie, Dasha w koreańskim systemie wiekowym ma dalej 22 jeszcze. W Korei jak się urodzisz zaczynasz od 0 roku życia xD Dopiero jak skończysz pierwszy rok życia to jesteś jednolatkiem xD

2

@Faro Pomyśl sobie, że ja przez 4 lata dzień w dzień od pn do pt jadłem na śniadanie hot doga z zabki xD Na samą myśl mi niedobrze się robi jak o nich pomyśle, już wolę wcześniej wstawać i robić śniadanie rano xD

1

@Kessie Oczywiście, że brawa. Nie wyobrażam sobie mieć kobiety w swoim wieku po 30, no chyba że to byłaby miłość mojego życia, ale raczej nic takiego się nie wydarzy, więc będę praktykował to co robi Di Caprio do momentu aż będę wyglądał przyzwoicie, no chyba że nagle będę bogaty to dłużej :)

14

3

4

Ben Yedder po fatalnym początku sezonu już na prowadzeniu w klasyfikacji najlepszych strzelców ligue 1, kot

1

Nosz... Nieszczęsny Toney

0

Trossardzik!!! Jazda

2

Mocarne PSG xDDD

1

@Rust_Cohle mówiłeś że do dupy typy, a tu już 1 pkt xD

4

@TR3YWAY mój ulubiony energetyk będzie pity
https://zapodaj.net/images/2229b0fb176c4.jpg

4

@DonMatteo901 On chyba trolluje, bo to jest niemożliwe co on pieprzy xD

21

@MesQueUnClub96 A co nikt Ci nie odpisuje i myślisz, że się zepsuł?

4

@kuz Jak sobie przypomnę jakie zdjęcia tam wrzucałem wiesniackie.. xD

10

Najlepsze korki w historii?

0

@require U mnie w telefonie wspaniałe działa

1

@barcanawieki Neymar po mundialu skończył karierę? Cóż za szok i niedowierzanie xD

1

@Janas11224 Nie mam bólu dupy, tylko dziwi mnie fakt, że na nowych konsolach trzeba low/medium ustawiać, bo spadają klatki poniżej 60 fps, bardziej tu zarzut w stronę twórców gry miał być, ale jak już jakiś łeb wyskoczył, że trzeba 10k na pc wydać..
W lola, w cs'a, w forze (jeśli ktoś ma ps5), w fm'a itp.
Wiadomo jak ktoś chce grać w 4k ultra 2160p to musi wyłożyć z 8 patyków na takiego kompa. Mi wystarcza granie na wysokich/ultra w 1080p/1440p.
Poza tym ja pc używam również do montażu/przeliczeń/renderowania.

2

@takisobiektos Goście myślą, że konsola udźwignie każda grę z przyszłości, jak już muszą low/medium w jakims poterze ustawiać xDDD Tak samo jak ps4 uciągnęło cyberpunka

1

@Janas11224 https://www.ppe.pl/blog/54173/300947/pc-o-mocy-ps5-co-w-srodku-oraz-jak-drogo.html o czym Ty mówisz xD
Na pc pograsz w gierki, których na konsoli nie ma :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?